Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Lehetséges utóda, jelenlegi autómnak.

Ismeri esetleg v.ki a gépet?Mit láttok szakértő szemmel?

Kép alapján nagyon egyben van B) .A motor az tényleg le lett mosva,és a külseje is eladásra lett felkészítve.A 9 éve márkaszervíz az szerintem kamu,és a 6.5literes fogyi is..Mindenféleképpen el kell menni megnézni.Ha jó 900kell addni érte :)

És mintha nagy zene lett volna benne,mert a képen vastag pirso vezeték megy az aksihoz.Ha tényleg akkor valószínű hogy nem idős bácsi volt a tulaj :)

Link to comment
Megosztás:

Kép alapján nagyon egyben van B) .A motor az tényleg le lett mosva,és a külseje is eladásra lett felkészítve.A 9 éve márkaszervíz az szerintem kamu,és a 6.5literes fogyi is..Mindenféleképpen el kell menni megnézni.Ha jó 900kell addni érte :)

És mintha nagy zene lett volna benne,mert a képen vastag pirso vezeték megy az aksihoz.Ha tényleg akkor valószínű hogy nem idős bácsi volt a tulaj :D

Méé nem lehetne igaz a 9 év ?

Csodák mindig lehetségesek :omg:

Sárgának sem volt idős gazdija, mégsem volt széthajtva :o

Nem Bazsra utaltam :)

Link to comment
Megosztás:

Kép alapján nagyon egyben van B) .A motor az tényleg le lett mosva,és a külseje is eladásra lett felkészítve.A 9 éve márkaszervíz az szerintem kamu,és a 6.5literes fogyi is..Mindenféleképpen el kell menni megnézni.Ha jó 900kell addni érte :)

És mintha nagy zene lett volna benne,mert a képen vastag pirso vezeték megy az aksihoz.Ha tényleg akkor valószínű hogy nem idős bácsi volt a tulaj :)

Thx! :o :omg:

Link to comment
Megosztás:

Méé nem lehetne igaz a 9 év ?

Csodák mindig lehetségesek :o

Sárgának sem volt idős gazdija, mégsem volt széthajtva :D

Nem Bazsra utaltam :)

neki volt 2 gyereke,és azt se tudta milyen autóban ül :lol: ;)

Lehet hogy igaz a 9 év,de az biztos hogy nem itthon volt.

Bazsnak ideje nem volt széthajtani B) :) :omg:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.