Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

...okés , nem ígérem hogy le tudok menni, de azért köszi.

Laci4!

élsz még? kipuffal mi legyen?

...frigate tuningos srác kérdezte hogy nem akarom e neki eladni a ködlámpáim.

... egyetlen kasztni elem sem áll már a gyári helyén, nem is várom el hogy díjnyertesen álljon...majd este kiderül hogy mégis milyen ez a valóságban...

mondjuk ettől függetlenül van 95 előtti és utáni nózi...

Link to comment
Megosztás:

1117-3390.jpg

1117-3391.jpg

nemtudom, hogy, hogyan de a helyére raktam :)

2-2 csatit be is dugtam... a piros/feketékkel nem kezdtem semmit egyelőre, megvárom míg valaki a számba rágja este B)

a helyzet fények működnek a refi is... az index és a karikák nem működnek, az útóbbira ugye megvan a válasz de az indexet nem értem ...

nem áll 100%-osan stabilan 2 csavar tartja csak...és a lökös miatt sem szimetrikus teljesen de nem tartom igénytelennek...

Link to comment
Megosztás:

most lehet hülyeséget írok,de a képen úgy látszik mintha nem lenne izzó az inexben :)

Annyit lehet csinálni hogy a lámpa belső csavarja alá raksz alátétet akkor megemeli azt a részt....Mozogni mindig fog mert ezt sajnos csak 2 csavar fogja....kábelkötegelövel meg lehet oldani. B)

Link to comment
Megosztás:

egyáltalán nem biztos hogy hülyeséget mondassz ezt nem is néztem meg , feltételeztem hogy ha van a fényszórókban izzó akkor ott is van... szóval meg se lestem... de most már nem mászom le a 4.-ről B) majd csak este már :)

most lehet hülyeséget írok,de a képen úgy látszik mintha nem lenne izzó az inexben :)

Annyit lehet csinálni hogy a lámpa belső csavarja alá raksz alátétet akkor megemeli azt a részt....Mozogni mindig fog mert ezt sajnos csak 2 csavar fogja....kábelkötegelövel meg lehet oldani. :omg:

Link to comment
Megosztás:

egyáltalán nem biztos hogy hülyeséget mondassz ezt nem is néztem meg , feltételeztem hogy ha van a fényszórókban izzó akkor ott is van... szóval meg se lestem... de most már nem mászom le a 4.-ről :) majd csak este már B)

:) :omg: :o

Nincs benne index izzó......

Link to comment
Megosztás:

Ne morcoskodj már.

Csak mintha nem olvasnád , nekem így tűnt... nem a világ vége , na B)

Esik mindjárt, ja, de a mélygarázsban gondolom nem lesz gond matricát felrakni :)

De szoktam, csak akkor elkerülte a figyelmem! De elnézést kérek, hogy még 1x le kellett írnod, bocsánatodért esedezem! :)
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.