Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

a műanyag búrát megolvasztja a xenon, illetve matt lesz tőle, szóval ne a legerősebb xenon pakoljam bele...(6000-est ajánlott a srác)

szerintem okosodj még a témában, ha már az eladónak nem sikerült :) B) :)

aztán ha már tudod, miről van szó, úgy kérdezgess, akkor nem vernek át :o

én a vásárláshoz nem kellek, ha balhézni kell, akkor meg szólj nyugodtan :omg:

Link to comment
Megosztás:

Hmmm köszi...és ez vajon mennyire plug'n'play? Kell vajon hozzá fúrni faragni? :)

Jah, reggel láttam egy 4es fekete Golfot gsi-s kopoltyúval a géptetőn B)

ez tök plugandpray, mert sima szofita-foglalatos cucc, csak neked nem ettől sárga szerintem, hanem a plexitől, amiben a foglalat is van

hívd fel a Viktort, iharosból olyan 6-700 forintért vettünk anno sok calibrába

abba bele a led és nem fog besárgulni, mert nem süti a hő

Link to comment
Megosztás:

Lacee ötletén felbuzdulva, hogy összeírja mennyibe is van a GSI én is összeszedtem az alig több mint 1 hónapja vásárolt GSI-m már mennyibe is van. Hát meglepődtem, hogy már is ráment 70,100-Ft :) és hol van a vége még.... szinte még sehol nem tartok..!

vezérléscsere volt vétel után?

Link to comment
Megosztás:

ez tök plugandpray, mert sima szofita-foglalatos cucc, csak neked nem ettől sárga szerintem, hanem a plexitől, amiben a foglalat is van

hívd fel a Viktort, iharosból olyan 6-700 forintért vettünk anno sok calibrába

abba bele a led és nem fog besárgulni, mert nem süti a hő

Ez magától karcolódik

Link to comment
Megosztás:

Akkor jó lenne, ha minnél előbb relizálnád ezen tervedet B)

Most mikor szelepszár szimeringeztünk, szemre nagyon jó állapotban volt a szíj, de tudom az ördög nem alszik :) Remélem még 1-2 hetet kibír, most ülést kell vennem a vezetőoldalit, na meg motortartó bakkot :omg:

ui: Valakinek nincs egy zsírzója? :) (csütörtökön ha kihozná a lurdyhoz, császárság lenne) Fékmunkahengereknél vannak zsírószemek azt szeretném lezsírozni, full száraz és nem igazán akar visszatántorogni egy-egy fékezés után.

Link to comment
Megosztás:

Most mikor szelepszár szimeringeztünk, szemre nagyon jó állapotban volt a szíj, de tudom az ördög nem alszik B) Remélem még 1-2 hetet kibír, most ülést kell vennem a vezetőoldalit, na meg motortartó bakkot :)

ui: Valakinek nincs egy zsírzója? :) (csütörtökön ha kihozná a lurdyhoz, császárság lenne) Fékmunkahengereknél vannak zsírószemek azt szeretném lezsírozni, full száraz és nem igazán akar visszatántorogni egy-egy fékezés után.

???

zsírzó szemek? nem a légtelenítő csavarokat nézted annak? Most komolyan.

Amúgy nem tom, de mi van az üléssel? meg a mocibakkal? mert azoktól még csak-csak elmegy a szekér, na de ha a szíj szakad, vagy a vízpumpa beáll, akkor nem fog menni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.