Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

jójó bazs ezzel sem vitatkozom bár ha mindig a jogaimat védeném lehet hogy negyed annyi időm se maradna a csajomra,barátaimra,kikapcsolódásomra vagy épp a real-barca meccsekre...arra akarok kilikadni hogy járhatnék havonta a rendőrségre a kátyuk miatt vagy épp perelhetnék sok sok embert szabálysértésekért de csak az én pénzem vagy időm menne el... tudom a hozzáállás nem a legjobb de egy fecske nem csinál nyarat és elég nehéz rávenni az összes fecskét hogy viselkedjen , éljen vagy pont kereskedjen kultúrált módon...

illetve ha van mód rá próbálom a legjobb megoldást megtalálni, és ez akár azt is jelentheti most hogy kapok garanciát egyszerűen egy másik kereskedőtől...

Kocka lesz Redi! meggyőztetek, meg valahogy húzok a gyári forma felé picit...

Link to comment
Megosztás:

....de egy fecske nem csinál nyarat és elég nehéz rávenni az összes fecskét hogy viselkedjen , éljen vagy pont kereskedjen kultúrált módon....

Lehetséges, de ha nem csinálja, akkor ne azért ne csinálja mert egyedül nem tudja megcsinálni.

Nincs abban semmi rossz, ha azzal a tudattal csinálja, hogy egyedül úgysem tudja megcsinálni, de ő maga akarja.

Szerintem :)

Link to comment
Megosztás:

jójó bazs ezzel sem vitatkozom bár ha mindig a jogaimat védeném lehet hogy negyed annyi időm se maradna a csajomra,barátaimra,kikapcsolódásomra vagy épp a real-barca meccsekre...arra akarok kilikadni hogy járhatnék havonta a rendőrségre a kátyuk miatt vagy épp perelhetnék sok sok embert szabálysértésekért de csak az én pénzem vagy időm menne el... tudom a hozzáállás nem a legjobb de egy fecske nem csinál nyarat és elég nehéz rávenni az összes fecskét hogy viselkedjen , éljen vagy pont kereskedjen kultúrált módon...

illetve ha van mód rá próbálom a legjobb megoldást megtalálni, és ez akár azt is jelentheti most hogy kapok garanciát egyszerűen egy másik kereskedőtől...

Kocka lesz Redi! meggyőztetek, meg valahogy húzok a gyári forma felé picit...

jólvan

látom, csak a lényeget nem értetted az általam leírtakból B)

de itt egy kis info

meg egy érdekes megjegyzés: A tapasztalatok szerint a fogyasztók a legritkább esetben állnak ki érdekeikért, és a forgalmazó általában nem is tart a következményektől.

tehát lényegében egy fecske sem csinál nyarat

de ha már itt tartunk...

coupé! dobok neked mindjárt egy mélt, oszt elkezdheted érvényesíteni a jogaidat :)

előre is köszi :)

Link to comment
Megosztás:

Igen én arra gondoltam. Az OMW már nagyon esetleges az élet a razzia óta. Bár néha tényleg nagyon sokan vannak.

Én még soha nem láttam a Shell kúton életet, mondjuk nem is nagyon nézegetem, oda csak tankolni járok :) De az OMW kúton mindig vannak elég sokan, ott van előtte egy jó kis egyenes szakasz és lehet gyorsulni, na meg fel a nyugati felé a Vácin..

Link to comment
Megosztás:

nem érted hogy értem? :)

neharagudj hogy a rövidebb egyszerűbb megoldást választom :)

jólvan

látom, csak a lényeget nem értetted az általam leírtakból :omg:

de itt egy kis info

meg egy érdekes megjegyzés: A tapasztalatok szerint a fogyasztók a legritkább esetben állnak ki érdekeikért, és a forgalmazó általában nem is tart a következményektől.

tehát lényegében egy fecske sem csinál nyarat

de ha már itt tartunk...

coupé! dobok neked mindjárt egy mélt, oszt elkezdheted érvényesíteni a jogaidat B)

előre is köszi :o

Link to comment
Megosztás:

Nos, fonixtuning angel eye ... round 2

náluk sincs garancia... 3 hónap "mondvacsinált" garit adnak, ha beázna vagy hasonló malőrök.A fényszóró magasságot ne barmoljam szét hanem szaki állítsa be mert ha én szét hekkerkedem akkor nuku gari...

Azt mondta srác, mivel ez is ázsiából jön ezért nincs hozzá magyarnyelvű leírás se garancia levél... ők visszaveszik 3 hónapon belül mert jofejek de M.o.-n szinte senki sem ad rá garanciát szerinte...

a műanyag búrát megolvasztja a xenon, illetve matt lesz tőle, szóval ne a legerősebb xenon pakoljam bele...(6000-est ajánlott a srác)

na ennyit akkor a garanciámról... mehetek majd a fogyasztó védelemhez :) jössz velem Bazs? B) jobban a témában vagy :)

Link to comment
Megosztás:

a műanyag búrát megolvasztja a xenon, illetve matt lesz tőle, szóval ne a legerősebb xenon pakoljam bele...(6000-est ajánlott a srác)

Ez a frankó hozzáértés... :)

A xenon jóval kevesebb hőt termel, mint a halogén... :omg:

Szal ennek az eladónak nem kell sok dolgot elhinni B)

Ja, és a 6000-es a színhőmérséklet, aminek nem sok köze van a termelt hőhöz :)

Link to comment
Megosztás:

Azt is mondta hogy a gyári 55wattosat ajánlja leginkább... :)

Ez a frankó hozzáértés... B)

A xenon jóval kevesebb hőt termel, mint a halogén... :o

Szal ennek az eladónak nem kell sok dolgot elhinni :)

Ja, és a 6000-es a színhőmérséklet, aminek nem sok köze van a termelt hőhöz :omg:

Link to comment
Megosztás:

Ez a frankó hozzáértés... :)

A xenon jóval kevesebb hőt termel, mint a halogén... :o

Szal ennek az eladónak nem kell sok dolgot elhinni B)

Ja, és a 6000-es a színhőmérséklet, aminek nem sok köze van a termelt hőhöz :omg:

Gyorsabb voltál Gabi.......

Na igen, az 55W-ra van tervezve minden ilyen lámpatest, azzal sok bajt nem csinálhatsz... :)

Link to comment
Megosztás:

Azt el is felejtettem kérdezni, hogy ha jól hallottam két féle GSI matrica van, van ezekről kép?

nézd meg karsztajlingon a coupe autóját azon van hátul a fordulatszámmérős dizájn

az enyémen van a szimpla félkörös mintás....de lassan nálam is csere lesz B)

Ledes rendszámtáblavilágítás: ilyet lehet venni csak ezt otthon barkácsolják? mert sokkal szebb fénye van mint a gyári sárgának....az enyémre meg ráférne a csere mert csúnya is meg törött is :)

Link to comment
Megosztás:

led...

nézd meg karsztajlingon a coupe autóját azon van hátul a fordulatszámmérős dizájn

az enyémen van a szimpla félkörös mintás....de lassan nálam is csere lesz B)

Ledes rendszámtáblavilágítás: ilyet lehet venni csak ezt otthon barkácsolják? mert sokkal szebb fénye van mint a gyári sárgának....az enyémre meg ráférne a csere mert csúnya is meg törött is :)

Link to comment
Megosztás:

LOL :)

én szerintem nem kell faragni, de elvileg könnyen kipattintod a világitó panelt kompletten, lehúzod a csatit róla és elviszed magaddal, aztán a boltban meglátod hogy oda illik e a led...

Hmmm köszi...és ez vajon mennyire plug'n'play? Kell vajon hozzá fúrni faragni? :)

Jah, reggel láttam egy 4es fekete Golfot gsi-s kopoltyúval a géptetőn B)

Link to comment
Megosztás:

Azt el is felejtettem kérdezni, hogy ha jól hallottam két féle GSI matrica van, van ezekről kép?

már mindegy mert megrendeltem...

Azta..... GSi Club Hungary lett baloldalt a kép alatt :) B) Zsírkirály

Szóval a fordulatszámmérős GSI matrica kéne nekem, ha lehetséges! :)

Szerencséd van :omg: :o

Link to comment
Megosztás:

hátha más is érdekelt a dologban azért erőltetem a témát...

frigate-nél 42900 és van rá egy év garancia...fekete hátterű, egybe búrás...

asszem nyertek...

autosun....

ők adnak garanciát méghozzá egy évet...

a gond csak hogy náluk 68600 a lámpa...

Link to comment
Megosztás:

Szerencséd van B) :)

Király vagy, már megint :omg: Az tetszik, a másik sem rossz azért szóval, ha azt rendelted volna az sem lett volna nagy gond! És ebből kettőt lehetséges vagy annyi is jár vagy mi? kéne hátra is, meg előre is. :)

Egyébként eladó a direktszűrőm, 1 napot sem volt a GSI-in.. 3000Ft

userpic_66cb479580bc381b2b742acd9dd189f3.jpeg

Link to comment
Megosztás:

Király vagy, már megint B) Az tetszik, a másik sem rossz azért szóval, ha azt rendelted volna az sem lett volna nagy gond! És ebből kettőt lehetséges vagy annyi is jár vagy mi? kéne hátra is, meg előre is. :)

2db-ot kértem neked :o :) Mivel ezt neked kell kifizetned annyit kérsz amennyit szeretnél :omg:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.