Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Jaaa és tényleg a Péntek este, nem is kérdeztem... :) Mikor visszajöttünk az ESSO kútról ti elmentetek a Lurdy-hoz azt hiszem, én felhívtam Dénest hogy gyertek vissza a külső váci úti benzinkúthoz, (Árpád úttól 100 méterre kb..) kár hogy nem jöttetek, voltunk sokan, volt egy 10 másodperces autó bemutató is, Audi valami (Gergő) rally-t nyomja vele ha jól értesültem ott, vitt néhány embert egy körre, hát brutális volt nézni is azt az autót....Remélem most pénteken is lesz valami nézni való..

A Shell kúton mindig vannak, sőt 1-2 GSi is szokott lenni. Igaz ők nem klubtagok, de ismerősök.

Link to comment
Megosztás:

Tekintve hogy Antiék mit szenvedtek az FK val annó,nem tünik hosszú határidőnek.....Gondolom belekalkulálják hogy elsőre elfelejtik elküldeni.Itthon Én még nem vettem 10000ft-nál nagyobb összegü tuning cuccot ami raktáron lett volna.Sajnos ez tényleg magyarország,pláne hogy mindenre elöleget kell otthagyni egy olyan termékre amit csak képen láthattam elötte.

Link to comment
Megosztás:

Azt mondta a srác FK-nál hogy most nincs a bőrgatyásoknál sem kinn angel, és nem lehet tudni hogy mikor jön...lehet 2 hét de lehet 8 hét is...de volt úgy hogy foccvágen rugószett 3 hónap alatt jött be...

Akárhonnan is szerzik számomra az a fura hogy nincs gari... 3 nap csak de ez említésre sem méltó...

Link to comment
Megosztás:

Köszi az ötletet! Az ebay dologra...

Ahogy ismerem magam, be vagyok eléggé sózva hogy ne bírjak várni annyit míg külföldről megérkezik...

Bár... ha nem garisat keresek akko nézhetnék használtat is itthon ... 30 körül meglenne de ha behal akkor ugrott 30 papír...

Ha megveszem mondjuk a fonixtuning-nál (holnap felhívom őket, nemtudom náluk milyen feltételek vannak) és adnak garit akkor egy évig csak biztonságban érezhetem magam 42e ft-ért...

Főnixnél amikor kérdeztem, akkor nem volt külön idexes.

Link to comment
Megosztás:

a magyar törvények szerint minden 10e ft feletti termékre egy év garit köteles vállalni az importőr

ha a forgalmazó nem tud magyarországi importőrt felmutatni, ahonnan vette, akkor ő állja a garit

a többi már a fogyasztóvédelem dolga, ami meg ingyen van :)

Link to comment
Megosztás:

Hm?

Und ez azt jelenti hogy a műanyag könnyebben bereped? vagy rosszul törik meg a fény benne?

Vagy nincs igazi hátránya/előnye?

Azon apróság nem hangzott még el, hogy annak műanyag búrája van, míg a másik üveg.

Okés ez a gari téma meg fogyasztó védelem de azthiszem senki se szeretné ezt végig csinálni ha mégis szükséges...utána járni és várni a pénzedre ami talán sosem jön vissza...vagy épp új lámpa nem jön...

De azért köszi!:)

Link to comment
Megosztás:

A fekete a múlté... B) .Amúgy én is szeretném ha fekete lenne a szelepfedél és sárga a gyertyatakaró,és akkor már a toronymerevítőnek is sárgának kellene lennie,de szerintem ez már csak jövöre lesz.

Na igen "még a felnit megcsináltatom és befejeztem".Hangzott el nem olyan régen. :) :) Mondtam én,hogy soha nincs vége.

Link to comment
Megosztás:

Okés ez a gari téma meg fogyasztó védelem de azthiszem senki se szeretné ezt végig csinálni ha mégis szükséges...utána járni és várni a pénzedre ami talán sosem jön vissza...vagy épp új lámpa nem jön...

De azért köszi!:)

sok más mellett ezért tart itt ez az ország...

mindenki sír, hogy így szúrnak ki vele a boltosok, úgy vágják át, stb, de mivel nem ismerik a lehetőségeiket, ezért a szitkozódásnál megállnak

majd szídnak már végül mindenkit, ahelyett, hogy tennének valamit, amire minden lehetőségük megvan

bemész a boltba, előadod a garis problémádat, elhajtanak, de előtte kitöltöd a vendégkönyvet (Vásárlók könyve)

ezután a fogyasztóvédelemnél egy bejelentést kell tenni, ami történhet akár e-mailben is, csatolni kell a vásárlást igazoló iratot, meg a panszkönyvi bejegyzés másolatát és ennyi

neked innentől semmi dolgod nincs lényegében, mindent ők intéznek, majd hív a bolt, hogy akkor szeretné visszadani a pénzed, vagy kicserélni a lámpát

ehelyett persze anyázhatsz is, ha fél év után tönkremegy a 40ezres lámpád

lehet venni überokos telefont jó sok pénzért, csak minek, ha csak telefonálásra használod? ja! jól néz ki

rengeteg lehetőség van az érdekeid védelmére az országban és egy ilyennel annyit érsz el (azon kívűl, hogy megvan a garid), hogy a boltos elgondolkozik, hogyan tovább

ha nem, újra megszivatja valaki, ha más nem, akkor a fogyasztóvédelem (mert az ilyeneket utána rendszeresen ellenőrzik)

ennyi

Link to comment
Megosztás:

Nem mondod hogy ezt keresgetted? te mekkora egy arc vagy. köcce, most már nem parázok hogy megveszem és vihetem vissza veszekedni :) De azért épphogy elfér, volt valami alapja a félelmemnek, a gáz bowdent is megnyomja eléggé... de a lényeg hogy jó...

nekem Sparco van és az elfért az SFI doboz előtt kényelmesen

Link to comment
Megosztás:

Mivel nekem a külön indexes tetszik, így számomra ez nem kérdés :)

Nekem is. De ehhez meg kellett néznem egymás mellett ilyet is olyat is. Az egybeindexes önmagában jobban néz ki de ha berakod az autóba akkor szerintem nem áll jól neki, mert a géptető és sárvédő külön elemek és megtöri az összhangot ha a lámpa és az index között nincs egy kis szünet ugyanúgy mint a kasztnielemek között B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.