Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ismerősöm cserélt nemrég XE mocis Calibrán szelepszár szimmeringeket a hengerfej leszedése nélkül.

Csinált valami speckó cumót a gyertyák helyére és felső holtpontra tekerte a dugattyút az éppen aktuális hengernél.

Na valahogy én is erre gondoltam, jó hogy jöttél, kicsit nyugodtabb lettem, B) ma délután esünk neki :)

És javított a helyzeten a szimering csere?

Link to comment
Megosztás:

Feltételezük hogy az én használt tőkéim tényleg "csak" 60000 km-ert mentek el...és gyári minőségűek.

Akkor én is így jártam Redi! Maradt a tőke hang mert a HF-hez még nem nyúltam...

Ebben a Szuromi '25' árban benne van minden kivéve a tömítéseket,szimmeringeket szerintem az plussz egy 10-20e ft.

Olajat nemtudom kell e cserélni ilyenkor.

A hydrotőke csattogás az nem feltétlenül a tőke baja, sőt, én azt mondom mivel a vezérműtengely csapágysoránál is van olajnyomás és ha az el van kopva akkor nagyon sok olaj el szökik és ez miatt nem kap elegendő olajat a tőke, szerintem itt keresendő a baj, egyik haverom szintén így járt igaz RS2000-el hogy csarélte a tőkéket és semmi nem változott szinte, de mikor megvette a vezértengely javítókészletet azonnal csöndbe maradt.

Link to comment
Megosztás:

Lacee boccs hogy nem jelentkeztem, tőlem még mindig mehet a csere csak még időpontot nem tudok mondani neked. Max péntek du.....

Tomi+Diny+István, amit elfújt a szél sátrat Blitzen azt Obiban és Praktikerben is 7rongyé lehet kapni, Tescoban meg nincs. Viszont Baumaxban van 4-ért, ma elmegyek és veszek. Tomi meg Diny adtak bele egy-egy rongyot (ráadásul maguktól), a korrektség kedvéért István Tőled is elkérem ha beleegyezel és délután elgurulok újpestre vagy xviibe megvenni

http://www.baumax.hu/Content.Node/produkte...s_flugblatt.php

itt van a 21. oldalon még ha nem is 2*3-as, de van.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.