Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ha a 72-es kód az, akkor a "full load switch" hibát adja. Tehát azzal a mikrokapcsolóval lehet

gond, ami full benyomott gázpedál állásnál ad jelet a komputernek. De szerintem akkor lehet

hogy nem csak azzal lesz a gond, hanem a folytószelep potival is. Meg kell nézni, nem-e tört

el, vagy az egyik csavarja nem-e hiányzik. Illetve lehet hogy elektromosan is bajos, úgyhogy

elképzelhető hogy csere. Nem nagy költség, és nem is olyan iszonyat munka, szal nem kell

ezért kötelet venni, és hurkot csinálni :)

kötél meg hurok meg gyógyszer meg pia már egy ideje be van készítve B)

A kérdés az, hogy el merjek e igy indulni Gyenesdiásra (Keszthely mellé)? Mert elég gáz, hogy ha felakad és elkezd ugrálni a fordulatszám megy mint a mérgezett egér, alig lehet visszafogni :)

Link to comment
Megosztás:

kötél meg hurok meg gyógyszer meg pia már egy ideje be van készítve B)

A kérdés az, hogy el merjek e igy indulni Gyenesdiásra (Keszthely mellé)? Mert elég gáz, hogy ha felakad és elkezd ugrálni a fordulatszám megy mint a mérgezett egér, alig lehet visszafogni :)

Esetleg meg lehet talán próbálni egy gyors pillangószelep tisztítást...

Link to comment
Megosztás:

kötél meg hurok meg gyógyszer meg pia már egy ideje be van készítve B)

A kérdés az, hogy el merjek e igy indulni Gyenesdiásra (Keszthely mellé)? Mert elég gáz, hogy ha felakad és elkezd ugrálni a fordulatszám megy mint a mérgezett egér, alig lehet visszafogni :)

ótópályán kellemes érzés lehet

Link to comment
Megosztás:

Ma összekötöttem a fékpofa vezetékeket a két első keréknél, de még mindig azt írja hogy bremsbelag, hátul is van érzékelő? :)

Lehet, hogy hülyeséget mondok, de nem lehet, hogy el kell felejtetni az ECU-val?

Úgy hallottam, hogy ha áramtalanítod az autót (leveszed az akksi sarut) egy kb. negyed órára, akkor törlődnek a hibaüzenetek (persze, ha a hibát még mindíg érzékeli, akkor megint előjön).

Bocsi, ha esetleg hülyeséget ugattam bele, de nekem van egy ilyen tévhitem B)

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy hülyeséget mondok, de nem lehet, hogy el kell felejtetni az ECU-val?

Úgy hallottam, hogy ha áramtalanítod az autót (leveszed az akksi sarut) egy kb. negyed órára, akkor törlődnek a hibaüzenetek (persze, ha a hibát még mindíg érzékeli, akkor megint előjön).

Bocsi, ha esetleg hülyeséget ugattam bele, de nekem van egy ilyen tévhitem :)

Valóban, ha már nincs hiba akkor lehet érdemes törölni a hibakódot...viszont amig nincs meg a bibi, addig inkább orvosolni kéne a bajt..

Link to comment
Megosztás:

Valóban, ha már nincs hiba akkor lehet érdemes törölni a hibakódot...viszont amig nincs meg a bibi, addig inkább orvosolni kéne a bajt..

Kérdés, hogy magától törlődik e a hibakód, ha megszűnt a hiba...

Ha meg töröltük, de a hiba még mindíg fennáll, akkor úgyis megtalálja újból nem?

Elég júzer vagyok a témában, úgyhogy csak egy ötlet.

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy hülyeséget mondok, de nem lehet, hogy el kell felejtetni az ECU-val?

Úgy hallottam, hogy ha áramtalanítod az autót (leveszed az akksi sarut) egy kb. negyed órára, akkor törlődnek a hibaüzenetek (persze, ha a hibát még mindíg érzékeli, akkor megint előjön).

Bocsi, ha esetleg hülyeséget ugattam bele, de nekem van egy ilyen tévhitem B)

Leszedtem, és még is kiírja! :)

Link to comment
Megosztás:

Ok, este hozd az "ACME gyors pillangószelep tisztító kit"-et én meg viszem a kocsit :)

Ha nem a pillangószelep akad föl, hanem a poti nem jó, akkor fölösleges pucolgatni.

Ki kell mérni a potit, hogy mindkét végállást kapcsolja-e.

De, ha gondolod, leszaladhatsz hozzám és én adok neked potit kölcsön, ami müködik is! :omg:

Esetleg megpróbáltad már a csatiját rányomni, megmozgatni, pucolni, mert az se biztos, hogy a poti rossz. :o

Kezdö XE-s koromban még elöfordult, hogy lehúzott lambdaszonda csatival mentem 20 km-t, mert a kedves haverok lehúzták. B)

Aztán miaután 20km után se lett alapjáratom, gondoltam, hogy megnézem már, hogy mi lehet a baj. Akkor láttam, hogy a légtömegmérö csatija igaz rajta van, de nem kattant be. Gondolom azt hitték, hogy nem fogom észrevenni. :)

Link to comment
Megosztás:

Kezdö XE-s koromban még elöfordult, hogy lehúzott lambdaszonda csatival mentem 20 km-t, mert a kedves haverok lehúzták. :)

Aztán miaután 20km után se lett alapjáratom, gondoltam, hogy megnézem már, hogy mi lehet a baj. Akkor láttam, hogy a légtömegmérö csatija igaz rajta van, de nem kattant be. Gondolom azt hitték, hogy nem fogom észrevenni. :omg:

Most lamdbaszonda vagy légtömegmérő? Figyelek ám B) :) :o

Link to comment
Megosztás:

"Vas hulladék kategóriák:

1.Vegyes lemez

2.Ollózandó vegyes vashulladék

3.Adagolható 6 mm fölötti vastagságú (nehézvas) vashulladék

4.Adagolható 3-6 mm közötti vashulladék

5.Lángvágandó acélhulladékok: régi nehéz új nehéz

6.Forgács

7.Gyártásközi lemezhulladék

8.Gyártásközi nehéz vashulladék

9.Adagolható öntvény

10.Nem adagolható öntvény

11.Ónozott lemez

12.Gubanc"

Link to comment
Megosztás:

"Vas hulladék kategóriák:

1.Vegyes lemez

2.Ollózandó vegyes vashulladék

3.Adagolható 6 mm fölötti vastagságú (nehézvas) vashulladék

4.Adagolható 3-6 mm közötti vashulladék

5.Lángvágandó acélhulladékok: régi nehéz új nehéz

6.Forgács

7.Gyártásközi lemezhulladék

8.Gyártásközi nehéz vashulladék

9.Adagolható öntvény

10.Nem adagolható öntvény

11.Ónozott lemez

12.Gubanc"

13. Casablaca fehér csapásmérő :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.