Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

beteg a csapásmérő :)

Az kiderült (hála géjesitominak) hogy a sárga lámpa valami pillangószelepes problémára utal (asszem 72-es hibakód?)....ma reggel munlába menet többször is fennakadt a fordulat 3000-4000 között és ott ugrált mintha rugdostam volna a gázpedált......ha üresben volt akkor sem esett vissza csak nagyon nagyon nehezen, ha meg sebességben volt akkor meg ment volna mint a mérgezett egér.

Menthető vagy hívjam a bontót és kérdezzem meg mennyit adnak érte? B)

Link to comment
Megosztás:

Ha a 72-es kód az, akkor a "full load switch" hibát adja. Tehát azzal a mikrokapcsolóval lehet

gond, ami full benyomott gázpedál állásnál ad jelet a komputernek. De szerintem akkor lehet

hogy nem csak azzal lesz a gond, hanem a folytószelep potival is. Meg kell nézni, nem-e tört

el, vagy az egyik csavarja nem-e hiányzik. Illetve lehet hogy elektromosan is bajos, úgyhogy

elképzelhető hogy csere. Nem nagy költség, és nem is olyan iszonyat munka, szal nem kell

ezért kötelet venni, és hurkot csinálni :)

Link to comment
Megosztás:

Ha a 72-es kód az, akkor a "full load switch" hibát adja. Tehát azzal a mikrokapcsolóval lehet

gond, ami full benyomott gázpedál állásnál ad jelet a komputernek. De szerintem akkor lehet

hogy nem csak azzal lesz a gond, hanem a folytószelep potival is. Meg kell nézni, nem-e tört

el, vagy az egyik csavarja nem-e hiányzik. Illetve lehet hogy elektromosan is bajos, úgyhogy

elképzelhető hogy csere. Nem nagy költség, és nem is olyan iszonyat munka, szal nem kell

ezért kötelet venni, és hurkot csinálni :)

Az XE-nél a folytószelep poti tulajdonképpen csak egy 3 állású kapcsoló. Van a középállás, ahol nem ad jelet. Van a minimum, amikor zárva van a pillangó és van a maximum, amikor teljesen nyitva van.

Egyszerüen ki is lehet mérni egy multiméterrel. Alapállásban a középsö lábról nem szabad, hogy megszakadjon az egyik szélsöre, max. állásnál pedig a középsöröl a másik szélsöre.

Link to comment
Megosztás:

Jaja...Így van...nekem anno amikor a Dbilas fennt volt azért nem lett csúcsszupi a teljesítmény, mert a poti beállításaival szívtunk, nem tudtuk beállítani a padlógáz állást...ezért ilyen nem volt... :)

Én is ezzel szívtam sokáig a versenyautón. Aztán csináltam hozzá egy elektronikát, amivel be tudtam lőni

az alsó és felső értékeit B) Én győztem :) :omg:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.