Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Anti ilyen és ehhez hasonló kérdéseim, 5leteim nekem is merültek fel :idea:

Szvsz Mélykék ellen senkinek nem lesz ellenvetése, csak neki service.gsi.opelclub.hu matrica és domain biztosítva legyen :)

Komolyabban az oldalt feltölteni értelmesen mínőségi tartalommal nem lesz 2 perc, ugye klubtagok és ismertetők, cikkek, tipusleírások, a kismillió link,stb... ezeket kellen kitalálgatni.

Link to comment
Megosztás:

Red!

Ezen filóztam éjn is, hogy mivel lehetne az embörzt rávenni, hamár a segge alatt a 2liter csatlakozzon. Namost Anti CSen olyan vakert vágott le, hogy akinek eddig nem volt kedve az talán elgondolkodik rajt'...

De khicsit sablon lett, gondoltam színezem, lelkessítem a népet, de közben rájöttem, hogy már MOTE színeiben játszom szal nem lehet komolytalankodni! És elkezdtem filózni engem mi vett rá majd' 1 év után. Az biztos, hogy nem a fórumkorlátozások és nem a mail, mert azóta nem tuom a jelszavát, mert a jelpapírom elkavartam :)

Az 100, hogy éjn élőben fogom füteni és meggyőzni a kollegákat péntekenként pl.

Link to comment
Megosztás:

Pista idáig soha nem kötekedtem veled, de ez szvsz jó nagy hüeség.

Gondolj bele azért nem kicsi fan tábora volt már a dzsi esz ájjjnak 94ben is nem hiszem, hogy ez lett volna a valódi ok, mert ezzel tulajdonképpen megölték a gsi feelinget, legalábbis sztem...

Link to comment
Megosztás:

[Red ezt már elég rég nem tudják elpasszolni, lehet, hogy oka van :roll: :idea: :wink:

igen gyanitom

a multkori hirdetésben több kép volt fenn, látszott hogy kéziablakos meg hasonlók

de amugy nem gond, ha össze is volt törve vagy akármi nekem akkor is tetszik, jo szine van, az egykaros ablaktörlő rokkol, kircsi a felni alatta

jo a motorháztetőn lehetne még morcosítani :)

Link to comment
Megosztás:

Norb nem azért, de már eleve egy marha komoly konstrukció az f astra A oszlopa, mert a kanyarokban végülis nem csinál nagy holtteret... namost még egy dtm, vagy milyen ablaktörlő kell s végképp no kilátás :)

persze

de ha belegondolsz a körbespoilerezés is butaság mert minden fekvőrendőr ragaszkodni fog ahhoz hogy emgtartson egy darabot az autóbol

de ilyen autot nem ésszerűségből vagy az ember :) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Pista idáig soha nem kötekedtem veled, de ez szvsz jó nagy hüeség. Gondolj bele azért nem kicsi fan tábora volt már a dzsi esz ájjjnak 94ben is nem hiszem, hogy ez lett volna a valódi ok, mert ezzel tulajdonképpen megölték a gsi feelinget, legalábbis sztem...

Óóóóóóó nem kell egyetértenünk :) Amúgy melyik volt hüleség szerinted ? Kereslet apadása, vagy a "költségcsökkentési" szempont ? Ha nem ezek akkor szerinted mi volt a kiváltó ok ?

Link to comment
Megosztás:

Kedves GSI szekció tagok!

Nagyon örülnék neki, ha esetleg küldenétek képeket a gépekről meg rövid leírást...hogy végre történjen valami!

Válaszokat sem nagyon kaptam a kérdésekre... :roll:

Üdv.: Atommanó

A hétvégén leírom a kocsi adatait, fotót még nem nagyon tudok küldeni :) :) :D

Amíg kész lesz esetleg régebbieket.

üdv

tfg

Link to comment
Megosztás:

Kedves Szekciótársak!

Hogy szép lassan elkezdjük működésünk azért tenni is kell valamit! :wink:

Pár kérést már elküldtem Heminek, várom válaszát!

Hogy elkezdjük formálni az oldalt is, ehhez jó lenne készíteni képeket, amin mondjuk az összes autó (esetleg tulajok is) rajta vannak...

Ehhez ki kéne nézni egy napot, amikor összefutunk kocsik lemosva aztán fényképek 1000L :wink: Lehetne csinálni egy két poénos képet is...

Pl gondoltam, hogy a honlap elején a fekete Gsi-t jó lenne lecserélni, a mi csoportképünkre... :wink:

És ha már találkoznánk ami lassan már nem ártana :oops: (Mindenki!!!) meg kéne beszélnünk pár dolgot!

Tippeket kérnék az időpont kiválasztására.... :roll:

Tele vagyok ötletekkel, csak ahhoz össze kéne állnunk, hogy legyen belőle valami...

Pl össze kéne írni mindenki gondolatát javaslatát ötletét, megvitatni, és amit jónak látunk, egy valaki elvállalná, hogy véghezviszi... :wink:

Így szép lassan mindenki kivenné a részét a Szekció életéből...

Gyarapodnunk is kéne! Erre is várok ötleteket! :?

Honlappal kapcsolatban is, bár ott már van egy két dolog alakulóban...

(Meglepi.... :) :) :D )

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Kedves Szekciótársak!

Hogy szép lassan elkezdjük működésünk azért tenni is kell valamit! :wink:

Pár kérést már elküldtem Heminek, várom válaszát!

Hogy elkezdjük formálni az oldalt is, ehhez jó lenne készíteni képeket, amin mondjuk az összes autó (esetleg tulajok is) rajta vannak...

Ehhez ki kéne nézni egy napot, amikor összefutunk kocsik lemosva aztán fényképek 1000L :wink: Lehetne csinálni egy két poénos képet is...

Pl gondoltam, hogy a honlap elején a fekete Gsi-t jó lenne lecserélni, a mi csoportképünkre... :wink:

És ha már találkoznánk ami lassan már nem ártana :oops: (Mindenki!!!) meg kéne beszélnünk pár dolgot!

Tippeket kérnék az időpont kiválasztására.... :roll:

Üdv.: Atommanó

Esetleg nov.27?? Ha már ugyis.... :wink: :oops: 8)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.