Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

nem lesz kőfelverődésed, nem rohad bele a bogár a fényezésbe... ez pont elég

nekem a fényezés előtt olyan volt a cali eleje (pont az a rész, amit eltakart ez), mint ha golyózáporban járt volna

és a sötétkéken ez eléggé kijött, mivel fehér volt alatta az alapozó :)

ráadásul a cali eleje elég alacsony, tehát mindent elkap, olyat is, amit pl egy astrán a lökös vagy a hűtőrács fog meg

Csak hogy vittázak veled egy kicsit :) B)

Mikor felhúzod azt az izét biztos hogy összekarcolod a fényezést....Hiába szeded le minden mosásnál akkor se éri a nap így biztos hogy más lesz a szín alatta....Abba is biztos vagyok hogy mozog a géptetőn és akkor is karcolja a fényt....Úgyhogy ennek a bőr izének több hátránya van mint elönye....Ráadásul annyiba kerül mintha újra fényezném a géptetőt.

Link to comment
Megosztás:

Csak hogy vittázak veled egy kicsit :) B)

Mikor felhúzod azt az izét biztos hogy összekarcolod a fényezést....Hiába szeded le minden mosásnál akkor se éri a nap így biztos hogy más lesz a szín alatta....Abba is biztos vagyok hogy mozog a géptetőn és akkor is karcolja a fényt....Úgyhogy ennek a bőr izének több hátránya van mint elönye....Ráadásul annyiba kerül mintha újra fényezném a géptetőt.

ha jó az alja és nem a műbőr belseje ér a lakkhoz, hanem pl selyemháló, akkor nem karcol

a nappal vitáznék, a polír és a rendszeres karbantartás csodákra képes (volt autókozmetikám és láttam egy-két full matricás autót matricával és matrica után is - meg nem mondtad róla, hogy valaha matricás volt)

és ha anyukám varrja nekem, akkor az anyagköltség megáll ötezer forint alatt :)

Link to comment
Megosztás:

Bazs mostmár ideje lenne olyan autót venned amit tényleg meg is tartasz.....

tudod, hogy csak az igazit keresem B)

de visszatekintve az eddigiekre, a calit imádtam, a többi meg csak volt (vagy nem szerettem, vagy csak elvoltam vele)

a caliból néha hiányzott a kraft, leginkább autópályán és ott sem a sebesség miatt, hanem zavart, hogy miket bírt forogni

és nem volt klímás

egy fiatalabb v6 ezekre mind jó megoldás

szóval körvonalazódik a dolog elég rendesen

asszem :)

ja! és az "ideje" az pontos j :)

Link to comment
Megosztás:

mondjad nyugodtan, tudom ezt én magamról és büszke is vagyok rá :)

amúgy a barátnőm most már 9. éve ugyanaz (hosszabb-rövidebb szünetekkel :) )

Az autóvásárlási dolgainkra értettem.Mert én is keresem az igazit! :omg: A másikat már 93'-ban megtaláltam.......ha minden igaz! B)

Link to comment
Megosztás:

Életed egyik legjobb vételét toltad a seggem alá...... :) B) :)

tudom, pár oldallal ezelőtt már megbeszéltük, hogy nagy jót tettem veled :omg:

de mivel mások vagyunk, nekem nem jött be, neked meg bejön

na léptem sörözni

majd holnap újra

Link to comment
Megosztás:

Nekem sem jön be az a bőr burkolat, nem is tudom melyik a rosszabb, a kavicsfelverődés a fényezésben vagy ez a bőr!

Ebben maximálisan egyetértek. Ez olyan, mintha fekete hullazsákba burkolnád a mennyasszont esküvő alatt, hogy nehogy összekoszolja valami a ruháját... :)

Inkább 5 bogár és 2 kőfelverődés, mint ez a gagyi bőr...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.