Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szerintem ahhoz nem kell levenni a szárnyat...inkább a belső burkolatot amiből ha jól emléxem 3 db van (1 közép, kettő meg két oldalt...ha a jobb oldalit meg a felsőt levarázsolod, akkor pont hozzáférsz a csőhöz... :)

Holnap megnézem, nagy királyság lenne ha igazad lenne! Jólmegaszontam :)

Remélem meg tuudom oldalni mihamarabb, mert frankón mondom, csak az én hátsószélvédőmet szarják le a madarak állandóan B)

Link to comment
Megosztás:

Számomra ez volt a legszebb calibra amit valaha láttam élőben, de sajnos Rudi barátom összetörte, telefonnal készítettem így nem a legjobb, de jobb is ha nem látszik minden részlet :S

nekem nem nagyon jön be se a felni, se a hátsó szárny, se a küszöb, se a hátsó lököstoldat, a motorháztetőn az az izé meg főleg :)

de ugye mások vagyunk, ízlések és pofonok

én az egyszerűség híve voltam mindig

zorronak.jpg

dsc00079_k.jpg

dsc00078_k.jpg

de ez itt erősen off B)

Link to comment
Megosztás:

Nagyon kár egyébként hogy nem jön le a képről, főleg így törötten hogy mennyire szép volt...

az általam felsorolt kiegészítők nekem sehogy sem jönnek be egy calibrán

pl egy cali segge szárny nélkül szép

csak és kizárólag

de ez az én véleményem

Link to comment
Megosztás:

nekem nem nagyon jön be se a felni, se a hátsó szárny, se a küszöb, se a hátsó lököstoldat, a motorháztetőn az az izé meg főleg :)

de ugye mások vagyunk, ízlések és pofonok

én az egyszerűség híve voltam mindig

http://img.photobucket.com/albums/v623/bazs/zorronak.jpg

http://img.photobucket.com/albums/v623/bazs/dsc00079_k.jpg

http://img.photobucket.com/albums/v623/bazs/dsc00078_k.jpg

de ez itt erősen off :)

Pedig ennek a motorháztetején is van izé. És itt sem szép. B)

Link to comment
Megosztás:

Én már sokszor sokféle autón megpróbáltam szépnek tekinteni ezt a valamit, de soha nem sikerült.

Amúgy miaz a két fityegő rajta?

ezért írtam, hogy ízlések és pofonok :)

az a két izé szorítja le a kezepét menet közben, mert olyan 30 felett elkezdene lebegni és elég erőteljesen csapdosná a motorháztetőt, mivel fixen csak a két szélén van hosszában lefogatva és az nem elég

Link to comment
Megosztás:

Az az izé nekem se jön be....Szerintem nagyon gagyi,ráadásul semmi értelme

nem lesz kőfelverődésed, nem rohad bele a bogár a fényezésbe... ez pont elég

nekem a fényezés előtt olyan volt a cali eleje (pont az a rész, amit eltakart ez), mint ha golyózáporban járt volna

és a sötétkéken ez eléggé kijött, mivel fehér volt alatta az alapozó :)

ráadásul a cali eleje elég alacsony, tehát mindent elkap, olyat is, amit pl egy astrán a lökös vagy a hűtőrács fog meg

Link to comment
Megosztás:

Nekem sem jön be az a bőr burkolat, nem is tudom melyik a rosszabb, a kavicsfelverődés a fényezésben vagy ez a bőr! És mi van akkor ha megszívja a nap, akkor a bőr alatt meg sötétebb lesz? Aki felteszi az jobb ha a következő fényezésig ott is hagyja :)

ha rendszeresen kezeled megfelelően a fényezéstn (akár minden mosásnál), nem lesz látható különbség

csak persze le kell venni hozzá a bőrt B)

de nem akarok én győzködni senkit, szerintem zsír, másnak meg nem kell, hogy legyen :)

Link to comment
Megosztás:

ha tényleg árulod jó sokat fogsz bukni rajta B)

csak annyit, amit eddig befizettem, de ezzel kalkuláltam akkor is, amikor megvettem

ez nem skoda fabia, meg suzuki swift, aminek a piaci ára folyamatosan a tőketartozás alatt van hosszú futamidőnél :)

amúgy meg a srácok jó áron eladják majd a szalonban :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.