Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na épp ezért nincs kedvem leszedni hengerfejet, max a sajátomat. De azt is csak akkor, ha van cseremotor a garázsban! B)

elmentem ma a szíjért, olcsóbb volt 1000-rel mint ahogy mondtad. remélem jót adtak mert nem próbáltam oda. Más szám volt a szíjon mint a csomagoláson, viszont a csomi száma stimmelt, annyi hogy ott volt még egy száma az elején. Holnap megnézem. Már nem nagyon bízom bennük. utóbbi időben rendszeresen félrerendelnek nekem :)

Link to comment
Megosztás:

elmentem ma a szíjért, olcsóbb volt 1000-rel mint ahogy mondtad. remélem jót adtak mert nem próbáltam oda. Más szám volt a szíjon mint a csomagoláson, viszont a csomi száma stimmelt, annyi hogy ott volt még egy száma az elején. Holnap megnézem. Már nem nagyon bízom bennük. utóbbi időben rendszeresen félrerendelnek nekem :)

Gondolom a kedvezmény miatt volt olcsóbb. Ha csak elötte van egy plusz szám, akkor jó lehet.

Link to comment
Megosztás:

Gondolom a kedvezmény miatt volt olcsóbb. Ha csak elötte van egy plusz szám, akkor jó lehet.

jajajaja előtte van egy 2-es, a többi stimmelt. de mintha hosszabbnak is tűnt volna úgy szemre. áááááááá majd kiderül holnap. Díjaznám ha jó lenne, és nem kellene állandóan visszakoslatnom és cseréltetni ezt azt. Ja bazzeg bementem ugye a csavarért Kalocsára, amit 2 hete rendeltem. Aszongyák hogy ilyen rendelés nem volt. Átnézettem velük a füzetet, nem találták. Aztán Móni megtalálta, kicsit megszeppentek és közölték hogy nagyon sajnálják majd a legközelebbi szállítmányhoz csatolják. Ja és 2 hetente rendelnek. Gyengén unom már...

Link to comment
Megosztás:

De ha kihúzom az ajtóból akkor hogy teszem vissza? :) Benne a hátsó ajtóban van szétcsúszva az biztos mert abból folyik a víz.

Az nagyon valószínű, hogy a gumiharangnál lesz elszakadva/szétjőve. Ilyenkor a motor felől jövő vége visszahúzodik valahová a b és c oszlop közé, azért folyik ott. Egy hosszabb csipessszel vagy karomfogóval ki lehet onnan vadászni, aztán meg már csak játék és mese összeherkményolni.

Link to comment
Megosztás:

De legjobb lenne vágni akkorára mint a 2.5-ösé, mert különböző helyen vannak a pálcák szintjelzői. mv6 1cm-rel fentebbről mér.

Nincs kevés olaj, csak rövid nivópálca. B)

(na nem mintha kérdezte volna valaki, hogy van-e kevés olaj... :) )

Link to comment
Megosztás:

Az nagyon valószínű, hogy a gumiharangnál lesz elszakadva/szétjőve. Ilyenkor a motor felől jövő vége visszahúzodik valahová a b és c oszlop közé, azért folyik ott. Egy hosszabb csipessszel vagy karomfogóval ki lehet onnan vadászni, aztán meg már csak játék és mese összeherkményolni.

no de azt írja hogy neki a spricninél szakadt el valahol, mert az ajtóba még átmegy a cső. Én ezt vettem ki Csaba szavaiból.

Link to comment
Megosztás:

Ilyen fórumokat is gyakran böngészel? B)

Egészen pontosan mit is kerestél? :)

Ezt egy német XE és LET Corsás fórumon találtam! :omg:

Ott is van videós topic és ott találtam. Aztán gondoltam, hogy megosztom veletek, hogy szépeket álmodjatok! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.