Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nekem a kombinál is ott volt.

mikor észrevettem nálam hogy gixer van sajátos megoldással fogtam egy 2 decis dobozos üdítő szívószálát és azzal toldottam meg :) de azárt bírta és nem folyt, míg meg nem tört a sok ajtónyitogatás miatt. Most már normálisan van toldva.

Link to comment
Megosztás:

én meg először azt mondom nyisd fel a csomiajtót, húzd ki a gumicsövet a jobb felső sarokban( abban fut a cső hátra). Nekem ott volt toldva és ott csúszott szét. Hátha nem kell mindjárt bontóst játszanod :)

De ha kihúzom az ajtóból akkor hogy teszem vissza? B) Benne a hátsó ajtóban van szétcsúszva az biztos mert abból folyik a víz.

Link to comment
Megosztás:

De ha kihúzom az ajtóból akkor hogy teszem vissza? :) Benne a hátsó ajtóban van szétcsúszva az biztos mert abból folyik a víz.

Ajtóból folyik? Biztos? Állíts oda valakit és működtesd. Nem az ajtóban szokott elszakadni. Kihúzni nem tudod az ajtóból mert benne van a spoilerben, keresd meg a két szakadt véget. Messze nem lehetnek egymástól. Tuti meglesz és toldást javaslok. Hajlítható legyen de ne törjön meg.

Link to comment
Megosztás:

Demó! Motor lóg kintvoltam ma és szerintem nem ferde, jó így. Úgyhogy szerintem nekieshetnénk holnap a többinek. Nem voltam kint sokáig mert fäszán beborult meg fújt a szél és fostam hogy elázok. (mivel már 3 hónapja robogózok B) )

Oké, délelött még megyek Pestre motorért, aztán délután csinálhatjuk.

De elöször a nívópálcával kell játszani. Most hogy áll ott? Hely gondolom semmi? :)

Link to comment
Megosztás:

Oké, délelött még megyek Pestre motorért, aztán délután csinálhatjuk.

De elöször a nívópálcával kell játszani. Most hogy áll ott? Hely gondolom semmi? :)

de beljebb ment, nem éri már el a hűtőt. kb 2cm-re van. De legjobb lenne vágni akkorára mint a 2.5-ösé, mert különböző helyen vannak a pálcák szintjelzői. mv6 1cm-rel fentebbről mér. Pestről moci??? Ja a vecihez?

Link to comment
Megosztás:

de beljebb ment, nem éri már el a hűtőt. kb 2cm-re van. De legjobb lenne vágni akkorára mint a 2.5-ösé, mert különböző helyen vannak a pálcák szintjelzői. mv6 1cm-rel fentebbről mér. Pestről moci??? Ja a vecihez?

Ja, a Vecihez. Azt is jó lenne a héten megcsinálni, mert kell a lóvé. :)

Link to comment
Megosztás:

Nincs elég XE nálatok banyek! B)

Most lesz meg az elsö szar XE-nk.

Be van állva és nem tudta a srác, hogy mitöl.

Megnéztem alulról, nem könyökölt ki. Kihúztam a nívópálcát és a nívó vagy 5cm-el max fölött van. :)

Teli van vízzel és ezért állt be. :)

Link to comment
Megosztás:

Azt tettem ma, az ajtó két sarkában van két pici luk, és onnan folyt a víz. Szóval az ajtóban van a gond. :)

hát akko ha nem éred el vagy nem látod hol szakadt akkor lehet mégis bontani kell. Annyira nem ördöngős dolog, gsi tulajnak meg kell tanulnia mindent B)

Link to comment
Megosztás:

hát én egyet megtartok azért, egyiknek lesz új gazdija, a harmadik végülis alkalmas lett volna szerintem, nem kellett volna hozni egyet

Max a tiéd lett volna jó, mert a Vectráé 1000 km-re több, mint 1 liter olajat evett és most nincs kedvem szelepszárszimeringezni.

De talán megérted, hogy miért nincs kedvem hengerfejet leszedni. :) B) :)

Link to comment
Megosztás:

Max a tiéd lett volna jó, mert a Vectráé 1000 km-re több, mint 1 liter olajat evett és most nincs kedvem szelepszárszimeringezni.

De talán megérted, hogy miért nincs kedvem hengerfejet leszedni. :o :) B)

oh hengerfej leszedés meg felrakás mi abban a szo.ás? :omg: végülis nem szí.tunk vele még akkorát. VAGY? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.