Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na emberek kicsit feljebb kellene tornáztatni az árát!!! Antié és nem kellene olcsón adni. Én sajna nem tudok rá licitálni mivel én raktam fel. Segítsétek kicsit please itt!

értem én hogy több pénzt akartok de ez nem tul szép dolog egyébként ha észre veszik jol ki is tiltanak ... 

akarmit felraktam idáig semmit sem bundaztam meg ... nem kéne a magyarokat mindig ilyen képben feltüntetni

290-320 euro közt fog elmenni licitben kb

Link to comment
Megosztás:

értem én hogy több pénzt akartok de ez nem tul szép dolog egyébként ha észre veszik jol ki is tiltanak ...

akarmit felraktam idáig semmit sem bundaztam meg ... nem kéne a magyarokat mindig ilyen képben feltüntetni

290-320 euro közt fog elmenni licitben kb

pedig rengetegen bundáznak szerinted miért van az hogy újból beállítják licitre a dolgokat? Mert haver licitál és a végén nem megy rá senki és megmarad. Én se csináltam még, de sokan így remélnek több pénzt. Én csak felvetettem persze hogy nem fair, csak egy gondolat volt. Amúgy ANTI figyeld mert a te emil címedet adtam meg oda is mennek majd az infók! Na sok sikert :)

Link to comment
Megosztás:

pedig rengetegen bundáznak szerinted miért van az hogy újból beállítják licitre a dolgokat? Mert haver licitál és a végén nem megy rá senki és megmarad. Én se csináltam még, de sokan így remélnek több pénzt. Én csak felvetettem persze hogy nem fair, csak egy gondolat volt. Amúgy ANTI figyeld mert a te emil címedet adtam meg oda is mennek majd az infók! Na sok sikert :)

kitalálták már a fix és a minimálárat is ...

aki pedig igy akar több pénzt az köccse gyogyszerre ...

yah és ha mas is csinalja nekünk is kell .. hat hajrá ...

Link to comment
Megosztás:

Köszi Mor!

Hát nem tudom ez miért baj, hogy 1 EUR-ról erlindítunk egy licitet, és valaki nyom rá egy 200-at...a lényege csak annyi, hogy nincs kedvem annyit fizetni az ebaynak...ha fair ha nem... :)

Amúgy meg amikor a Te neved alatt hírdettük a dbilasom, akkor Bazs meg Piiista nyomták fel az árat ha jól emléxem...még ott röhögtünk, hogy na mi van ha rajtunk marad... :D

De végül is másolt csippeket árulni...az korrekt... B) :) ...bár engem nem zavar egyáltalán...csak ezt nem tudtam kihagyni... :omg: :o

Link to comment
Megosztás:

Köszi Mor!

Hát nem tudom ez miért baj, hogy 1 EUR-ról erlindítunk egy licitet, és valaki nyom rá egy 200-at...a lényege csak annyi, hogy nincs kedvem annyit fizetni az ebaynak...ha fair ha nem... :)

Amúgy meg amikor a Te neved alatt hírdettük a dbilasom, akkor Bazs meg Piiista nyomták fel az árat ha jól emléxem...még ott röhögtünk, hogy na mi van ha rajtunk marad... ;)

De végül is másolt csippeket árulni...az korrekt... B) :) ...bár engem nem zavar egyáltalán...csak ezt nem tudtam kihagyni... :omg: :o

az sem az én motyom volt :D és nem kértem senkit sem hogy nyomjon rá....

mai napig sem kérem .... hogy egy chip masol vagy sem ...    sztem tök mind1 és mint latod mostanában nem arulok... de nem mentegetözni akarok

yah és nem teli áron adom ha mar masolt a chip és nem ebböl akarok meggazdagodni ...

ez is a magyarok marhasága ... ha valaki valamit megjegyez akkor egyböl szoljunk be neki ... ######ok vagytok mind

senki nem akar semmiért fizetni .. és minnnél többet akar kaszálni .... és ha lehet meg melozni sem akar vele itt allunk jelenleg

Link to comment
Megosztás:

csatlakozom az előttemszólóhoz B) hajógyári ma este? Már ha befogadtok a csapatba :)

Lurdy volt ma, meg meg campóna. Illetve egészen eddig autózás a városban. :omg:

Szegény Calinak nagyon melege volt, de 2 körül azért már egész korrekt lett a hőmérséklet. :)

Link to comment
Megosztás:

Na jóvan akkor megnyugodtam...

Akartam kérdezni... 98-99 fok körül voltam tegnap este... kicsit aggódtam...

ezekszerint ez így betudható a melegnek...

Kivételesen kinn voltam szigeten 11től de egy darab GSI-t nem láttam...

Volt egy fehér kombi kadett meg egy szürkés A corsa ami azért tartotta a színvonalat :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.