Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

szolidaritást vállalok az elektromos gondokkal küszködőkkel...mentem este egy kört a Vácin és 3x villant fel a sárga lámpa.... :)

mi lehet ez? nem szeretnék ottmaradni valahol......azért is pucoltam gyorsan haza B) :)

Menj át Tomhoz és villogtassátok ki, hátha hoz hibakódot. :omg:

Link to comment
Megosztás:

monnyuk lambadaszonja. :)

Nekem még soha nem volt bajom lambdaszondával, mióta XE-m van. Pedig már közel járok a 200e C20XE kilóméterhez.

Egyszer volt olyan, hogy a néztük Computerrel az adatokat és lassan szabályzott, de akkor se villant soha Check Engine és a fogyasztásom is teljesen normális volt (8,3-8,6 Vectra 2000). Kicseréltäk és semmi változást nem vettünk észre.

Eddig csak 1 hiba miatt villant ki a motorkontrolllámpa, mégpedig, amikor az Irmscher kombinál elkezdett saját életet élni az AC-relé és akkor kapcsolt ki-be, amikor jónak látta. Csere után semmi.

Link to comment
Megosztás:

jobbra-balra tudom mozgatni (jobb szakszó mint a lötyög nem jut eszembe :) .) a bowden az okés.

Akkor valószínüleg ki van kopva a pedálod. Ez magában nem nagy gond, de ha nagyon zavar, akkor vagy meg kell nézni, hogy mi kopott szét és kicserélni, vagy csak símán cipöben vezess. B)

Link to comment
Megosztás:

szolidaritást vállalok az elektromos gondokkal küszködőkkel...mentem este egy kört a Vácin és 3x villant fel a sárga lámpa.... :)

mi lehet ez? nem szeretnék ottmaradni valahol......azért is pucoltam gyorsan haza B) :omg:

Dolgozott a kipörgésgátló... túl erős a verda, és biztos megdobott vmi nyomvájú :o

gázpedált hol tudom meghúzni? ha mezitláb vezetek érzem h lötyög :) :D

Helyettesítsd egy kétállású kapcsolóval. Úgy is (szinte) minden autóban csak a 0/1 állását ismerik, köztes fokozat mintha nem is létezne...

Link to comment
Megosztás:

nem a check engine-s sárga, hanem a generátor ikonos lámpa

Hát akkor ha nem csúszik a szíj... nos készülhetsz egy generátor felújításra :)

Előtte még érdemes átnézni, hogy a testkábelek frankók-e, illetve nem lazult-e le az

akkusaru, vagy a generátor +kábele.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.