Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát nekem is vissza kell térnem a digitről a hagyomásosra sajna, de akkor tuti bekerül a plazma. Csak nem tudom melyik számlap legyen 260 vagy 280-as. mert ugye míg f18as váltóm lesz addig nemigen fog 240 fölé menni, de majd a 28-al bíza megnől a topspeed. Hát passz. Az a baj hogy a turbósé nem jó a fordszám miatt azthiszem.

Link to comment
Megosztás:

Hát nekem is vissza kell térnem a digitről a hagyomásosra sajna, de akkor tuti bekerül a plazma. Csak nem tudom melyik számlap legyen 260 vagy 280-as. mert ugye míg f18as váltóm lesz addig nemigen fog 240 fölé menni, de majd a 28-al bíza megnől a topspeed. Hát passz. Az a baj hogy a turbósé nem jó a fordszám miatt azthiszem.

miert is kéne ki venni a digitet ???

nekem f28 as valtoval van a kadett lcd és 2km/h pontossaggal muxik a gps szerint 

Link to comment
Megosztás:

Hát nekem is vissza kell térnem a digitről a hagyomásosra sajna, de akkor tuti bekerül a plazma. Csak nem tudom melyik számlap legyen 260 vagy 280-as. mert ugye míg f18as váltóm lesz addig nemigen fog 240 fölé menni, de majd a 28-al bíza megnől a topspeed. Hát passz. Az a baj hogy a turbósé nem jó a fordszám miatt azthiszem.

Ez mind attól függ, hogy mit akarsz.

Szerintem a 260-as elég lesz, mert számlapot nem lehet csak úgy cserélni, mert mások a beosztások is.

Tehát ahogy eddig is megbeszéltük, A Vectra V6 müszeregységéböl kiszedjük a vízhö és a tankszintjelzö müszert és belepakoljuk egy Astráét és már készen is lesz. Ha 280-asat akarsz, akkor meg kell venni egy turbó müszeregységet és belerakni a V6 ford.számméröjét. De onnantól már nem fogsz tudni szettet venni a plazmaszámlapokból.

Link to comment
Megosztás:

attol meg muxik az a digittel hogy 6henger a fordulatszamjel az fordulatszam jel nem ??

és ebay on is van egy par kadett lcd amit v6hoz arulnak

szal nemértem a problémát

Nem jó hozzá, mert ezek a trafóról veszik a fordulatszámjelet és a V6 50%-al többet mutatna egy 4 hengeres ford.számmérön, mint amennyit ténylegesen forog.

Link to comment
Megosztás:

föleg ugy hogy amit itt 35ért arulnak EGT muszer azt én 17be vettem .. persze nem itthon ...

de ezeknek meg is van a minöségük sajnos .. szarok :)

a mostani turbonyomasméröm 60euroért vettem és 240$ az ujjára .. Greddy no ez mar igy korrekt .. bar az enyem hasznalt volt

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.