Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

haverral jövünk a nagykőrösin kifele a senivel...haver vezet...

hátulról közeledik egy tunyingos G astra, tapad majd jobbról megelőz.az RS tuningos Coupe volt...haver kérdi megkergessük ? mondom persze :omg:

hamar utolértük és utána durvát kapott pedig ő is tolta neki...késöbb mellénk érnek a kereszteződésnél, a vezető nem nézett át csak a mellette ülő lány. odanéz a srác is kérdem az anyósülésből hogy hányas a kocsi.mondja h 1.8...

annyit mondtam csak h 3000 majd megütögettem a kocsi oldalát és elhúztunk B)

nem volt szép dolog de jó volt egy ilyen bohóctuningosat otthagyni :) jah és rá volt irva h eladó

Ötös.

:)

Link to comment
Megosztás:

Na nekem is volt sztorim tegnap... :)

Mentünk a Plázsra...Kerepesi...Valami dübörgő 5-ös BMW...nem tudom milyen moci volt benne, de szépen muszikált...

Állunk egymás mellett a lámpánál...kicsit elkezdtem mindig egy picit előbbre gurulni, mintha a jobb rajtpozíció lenne a cél...erre a gyerek vette a lapot... B) Detti röhög, hogy na ebből mi lesz...mondom semmi, mert sok értelme nincs gyorsulni...csak úgy csinálunk mint ha...aztán majd szépen lájtosan elindulunk a lámpától...srác is gurulgat elötte...lámpa vált, zöld...mindketten olyan lájtosan indultunk el, hogy nem hittem el...ott döcögtünk 20-szal egymás mellett... :) Aztán átszól a srác, hogy nyomd neki...mondom minek....

Na akkor trepni, füst...BMW meg elhúz...majd megvárnak...(annyira mondjuk nem kaptunk nagyon sokat...)

Na akkor kérdezik, hogy ez nem S4???? Hát mondom nem....ez csak álca...ez egy "S"4... :omg:

Viszont tetszett nekik ahogy visít a turbó... :o :D

Na aztán találkoztunk Balázskával (aki nem tudom emléxik e ránk tegnapról), a haverjával (akit csak 1 percig láttunk mert utána 2 órán keresztül rókázott a budiban), majd megjöttek Piiistáék (akik megmentettek a Hősök terei kerékbilincstől)

Szép este volt... ;)

Link to comment
Megosztás:

Találtam a winyóm egyik eldugott sarkában egy ilyet:

Dr. Hans Rüdiger Etzold Opel Astra F Javítási Kézikönyv

100 mega az egész(330 oldal!) és egy PDF-ben van.

Számomra újdonság és van is benne némi hasznos infó, természetesen van benne c20xe , c20ne is többekközt.

Lehet csak nekem új de ha valakinek mégis kell akkor szívesen feltöltöm valahova.

Link to comment
Megosztás:

Háttő ...

Ebay dojcsland

Frigate Tunying

mindkettőnél 20.000 Ft...

no de mindegy is mert nálam ez csak sajnos a hosszútávú tervek közt szerepel.

De az biztos hogy tényleg jól néz ki!

kukk...

itt 49 euro a drágább... és az pont olyan, mint az enyém, gyártmányilag.

igaz, neked 8000-ig kéne a fordulatszámmérő, ha jól emléxem? vagy tévedek?

Módosítva : mackosajt
Link to comment
Megosztás:

Ejha, látom van itt aki szaki a témában B)

Hát 7000-ig van a fordulat de a Km/h az 260...

Az enyém valami nagyon speckó 'edisön' mert ugye csatis a műszeregység, nem bowdenes de ugye minden másban is fura mert a fűtőradiátor is más volt a kormányom is ritka eléggé, a bőr is ugyebár...szóval nemtudom ezt milyen Jürgen tákolta össze :)

Link to comment
Megosztás:

csak dolgozni dajcsban. und kézzellábbalkapálózva beszélgetsz. :)

na azért nem egészen, megérteni megszoktam mit akarnak B)

De tényleg elég fontos, hogy tudja az ember, mi van leírva a hirdetésben,kollegám beszélni dajcs, mégis beleszalad 1 eladásba, mert nem jól értelmezte azt ami le van írva :)

Link to comment
Megosztás:

Az enyém valami nagyon speckó 'edisön' mert ugye csatis a műszeregység, nem bowdenes de ugye minden másban is fura mert a fűtőradiátor is más volt a kormányom is ritka eléggé, a bőr is ugyebár...szóval nemtudom ezt milyen Jürgen tákolta össze :)

Az enyémnek is csatis és nem bowdenes...Ha jól emlékszem

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.