Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Csak 4700-as fordulatig tudtak mérni, ott volt 500 ló, a max. teljesítmény meg olyan 7500 nál lehet... :)

Na ez a nem mindegy. És még azt hitte, hogy 400-420 lovas a gépe! B)

végig tudtak mérni csak itt csuszott el .. igy ezt is be kellet kalkulálni az 500Le-t meg tudtak mérni csak a NM -t nem

de tök mind1 most mar tudom mit bir az én motorom is :)

Link to comment
Megosztás:

lehet persze mivel Én és a lali raktuk össze

és nekem is ilyen motorom van csak még kisebb gyari turboval  :)

Ok!A tiédben tudom mi van mert már írtad ez meg annyiban különbözik hogy nagyobb turbó van rajta.Világos :)

Más.

Nem és nem tudok rájönni miért írja a comp az Abblendl.Rücklicht-ot.

Írták páran hogy hátul vmi nem stimmel,pedig ott minden rendben.Világít minden akkor amikor kell.

Az Abblendl. rövidítés az tuti az Abblendlicht-ből ered ami tompított fényszórót jelent.

Nem lehet hogy a Rücklicht ebben az esetben nem hátsót vmit jelent hanem visszajelzést vagy ilyesmit?

Szerintem az angel eyes kavar vmit mert az 1ik h4 es csati csak úgy szabadon van a motortérben.De a bekötési rajz így mutatta. B)

Link to comment
Megosztás:

Én továbbra is csak azt tudom mondani hogy nálam mikor "abblendruklikt" vót akkor a rendszámtábla világítás haldoklott...

Ok!A tiédben tudom mi van mert már írtad ez meg annyiban különbözik hogy nagyobb turbó van rajta.Világos B)

Más.

Nem és nem tudok rájönni miért írja a comp az Abblendl.Rücklicht-ot.

Írták páran hogy hátul vmi nem stimmel,pedig ott minden rendben.Világít minden akkor amikor kell.

Az Abblendl. rövidítés az tuti az Abblendlicht-ből ered ami tompított fényszórót jelent.

Nem lehet hogy a Rücklicht ebben az esetben nem hátsót vmit jelent hanem visszajelzést vagy ilyesmit?

Szerintem az angel eyes kavar vmit mert az 1ik h4 es csati csak úgy szabadon van a motortérben.De a bekötési rajz így mutatta. :)

Link to comment
Megosztás:

Ok!A tiédben tudom mi van mert már írtad ez meg annyiban különbözik hogy nagyobb turbó van rajta.Világos :)

Más.

Nem és nem tudok rájönni miért írja a comp az Abblendl.Rücklicht-ot.

Írták páran hogy hátul vmi nem stimmel,pedig ott minden rendben.Világít minden akkor amikor kell.

Az Abblendl. rövidítés az tuti az Abblendlicht-ből ered ami tompított fényszórót jelent.

Nem lehet hogy a Rücklicht ebben az esetben nem hátsót vmit jelent hanem visszajelzést vagy ilyesmit?

Szerintem az angel eyes kavar vmit mert az 1ik h4 es csati csak úgy szabadon van a motortérben.De a bekötési rajz így mutatta. B)

Ha az egyik szabadon van, akkor szerintem amiatt lesz. De amikor én raktam be Havernál egyet, akkor lámpánként kötöttünk 1 csatit... :)

Link to comment
Megosztás:

Izé elnézést mégegyszer..

Nem gáz.. amúgy se úgy nézett ki, hogy bárki is akar szerelni.. egyedül meg..sötétben.. áá.. nekem se 'vót kedvem...

Meg kicsit elvették a kedvem is B)

Viszont ma voltam a szakinál.. nemsokára megyek vissza, és kicseréljük.. remélem jó lesz a kis mocsok genyerátor..

No meg,hogy egy beszerelésért nem fog sokkal legombolni.. van egy nekem szimpatikus szám a szemem elött.. háát meglássuk... :)

Ha az egyik szabadon van, akkor szerintem amiatt lesz. De amikor én raktam be Havernál egyet, akkor lámpánként kötöttünk 1 csatit... :)

Szerintem is az lesz.. rakj rá egy izzót és kiderül :omg:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.