Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát akkor már látod, hogy milyen nehéz is itt gyűjteni a másodperceket.

Én egyébként a mostaninál jóval gyengébb konfiggal mentem 9.3-at 200 méteren, ez a turbós vti meg 9.8-at tud ugyan ezen a távon. Mégis 200 méter végére csak 1-2 autót adok a pirosnak.

Én meg 9.1-et mentem 200-on, és amikor a Norbi 8.7-et ment, akkor volt nagyon érdekes a futam, hogy 400-on utolértem...

Link to comment
Megosztás:

elég csak a kapcsolók burkolatát leszedni. 3 csavar alul + 2 a kormány mögötti részen közvetlen. Azokat a kormány elforgatásával ki tudod venni. Nem kell levenni a kormányt. Aztán ahhoz is hozzáférsz, amihez most még nem. :rolleyes:

Köszi, de közben rájöttem hogy nem tudom szépen lefesteni, inkább veszek gyári burkolatot amit nem kell festegetni, itt meg is ragadom az alkalmat ha valakinek van eladó az szóljon. THX

Link to comment
Megosztás:

a legtöbben gyarit .. de én F6DTC -t ajanlok bele

Jól jött ez az infó mert nekem hamarosan cserés lesz <_<

Hát akkor már látod, hogy milyen nehéz is itt gyűjteni a másodperceket.

Én egyébként a mostaninál jóval gyengébb konfiggal mentem 9.3-at 200 méteren, ez a turbós vti meg 9.8-at tud ugyan ezen a távon. Mégis 200 méter végére csak 1-2 autót adok a pirosnak.

Ez a 9,8 nem vmi nagy idő.Én mint írtam 9,9et mentem és ha jól emlékszem 126 vagy 127 volt a sebességem.De megvan vhol a cetli amit odaadtak visszafelé jövet és azon rajta van minden pontosan.Mondjuk a 400m-es ideje biztos érdekesebb! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ez a 9,8 nem vmi nagy idő.Én mint írtam 9,9et mentem és ha jól emlékszem 126 vagy 127 volt a sebességem.De megvan vhol a cetli amit odaadtak visszafelé jövet és azon rajta van minden pontosan.Mondjuk a 400m-es ideje biztos érdekesebb! :rolleyes:

Hát igen. Ehhez még a célsebességet érdemes nézni, az is nagyon árulkodó tud ám lenni.

Link to comment
Megosztás:

Ha már ott tartunk hogy ki mivel próbálkozott mostanság én a múltkor bekóstoltam ezt.Meg kell vallani nem nagyon akart lefelé szakadozni mögüllem.Bár én vittem egy +főt is magammal.

Nézd meg a súlyát is <_< nem olyan rosszak ezek a gti-k amúgy..

Megjöttem a szakitól.. könnyen lehet h az akksim szarakodik... hiába bírja jó, hiába a jó indítás.. már öreg.. terhelve eléggé leesik a deleje...

Szal legalább egy próba erejéig be kellene rakni egy másikat, elvileg jót, hogy megszünik-e a nyekergés... :S

Szal asszem,most én is akksit keresek...

A G-Astra 120A -res bosch generátor meg elképzelhető hogy beaplikálható... állna el az eső.. le is mérném..és akkor a delphi megy a .. mondjuk a kukába.. de azért inkább eladom :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ha közel vagy a dunaplázához gyere el és átrakjuk az enyémet....

Hmm.. ez meggondolandó. közel vagyok.. ráadásúl hugommal pont most veszekedtem egyet,mert tescozni akart.. :rolleyes:

Nem érti.hogy a kocsi most fontosabb...

Privibe vagy itt ahogy gondolod, dobj már egy telcsi számot, és megbeszéljük..

Hugit bedobom másnem tescoba, mig vásárol addig mi meg tudjuk játszani a cserét..

Gyári autósmagnód van? Ha igen, akkor tudod a kódját?

Link to comment
Megosztás:

Hmm.. ez meggondolandó. közel vagyok.. ráadásúl hugommal pont most veszekedtem egyet,mert tescozni akart.. :rolleyes:

Nem érti.hogy a kocsi most fontosabb...

Privibe vagy itt ahogy gondolod, dobj már egy telcsi számot, és megbeszéljük..

Hugit bedobom másnem tescoba, mig vásárol addig mi meg tudjuk játszani a cserét..

Gyári autósmagnód van? Ha igen, akkor tudod a kódját?

Nem titok hogy hol lakom és mi a számom, Faludi ut 6/a 8e 25 számom 0630 530-3809 nincs magnó a kocsimban! De nem az akksim kell? <_<

Link to comment
Megosztás:

De akkor most melyik is pontosan? szeretném ha a Km óra amit mutat az valós is lenne, 55 vagy az 50 magasság a gyári váltó?

A gyári váltó a /55, de a /50-nel a sebmérő közelebb van a valósághoz. Ráadásul olcsóbb és kisebb oldalfal miatt még van pár egyéb kedvező tulajdonságai is uttartás szempontjából. De ahogy Anti mondta a 205/50R15 is váltó.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.