Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

És ki nyert? Nagyon érdekelne mert a haverom is jönni szokott velem, Sárga Mantával azzal el tudta verni a Piros VTI-t, és most megy a vacilálás hogy el verném-e a Mantát ;) nagyjából tudok következtetni ha elárulod ki nyert, na és persze alap GSI-e vagy sem az is fontos, mondjuk az enyémen sajna nagyon rossz gumik vannak (185x60 r14) és még az is lemezfelnin :D de még max 1-2 hónap.

Hát én :rolleyes: , de a Turboval voltam kint.

Széria GSi szerintem azt a VTi-t nem tudja megverni sehogy sem.

Én is csak fél autót adtam neki rajtból, összkerékkel... <_<

Link to comment
Megosztás:

Hát ez elszomorít akkor :rolleyes: mert akkor Zoli a Mantával elverte azt a szemüveges srácot a VTi-vel <_< én teljesen azon voltam hogy mi elverjük a szériával is Az 1.6 VTI-t ;)

Hát ott kint azért érdekes a szitu. Szar oldalról Te is el tudod verni, de szerintem az utcán a manta sem ellenfél neki.

Olyan 6 körül lehet 100on a piros, a gyári GSi meg 7.5 környékén. A sima VTi-k ellen van sansza a GSi-nek, de oda is össze kell kapnia magát.

Link to comment
Megosztás:

Hát ott kint azért érdekes a szitu. Szar oldalról Te is el tudod verni, de szerintem az utcán a manta sem ellenfél neki.

Olyan 6 körül lehet 100on a piros, a gyári GSi meg 7.5 környékén. A sima VTi-k ellen van sansza a GSi-nek, de oda is össze kell kapnia magát.

6 körül? azta, nem néztem ki belőle élőben azért, az oké hogy jól megy de nem gondoltam, beszéltem a sráccal azt mondta síklapolva van a hengerfej és ki van dobva a katalizátor és hasonló kis apróságok, de viszont ha ez 6 akkor a Zoli Mantája meg 5 vagy 5.5 mert 200 méteren elveri mint a rongyot, szinte egyben rajta volt már 2 autó a VTi-n. Na majd ki8derül most felcsigáztam magam, hogy most elver-e VAGY SEM :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hát én :rolleyes: , de a Turboval voltam kint.

Széria GSi szerintem azt a VTi-t nem tudja megverni sehogy sem.

Én is csak fél autót adtam neki rajtból, összkerékkel... <_<

Gyári Gsi-vel nem fogod meg azt a VTi-t!! :D

Én mentem ellene..emlékeim szerint olyan 2autót kaptam tőle..(arról sajna pont nincs videó, de az oldalamon találsz párat, egy két érdekes autóval)

A Vti-s sráccal is beszéltem, meg tök máshol, véletlen egy másik sráccal, aki mint kiderült a haverja...

A Vti kicsit sikolva van, meg polirozva a HF,meg szelepfészkek.. meg talán kipuffrendszer van rajta.. csak ennyi.. Durva... ;)

Viszont ha ezt a sportot fogod űzni(BMW-s) meg fogsz lepödni, milyen kocsikat lehet lealázni a jó öreg kis Gsi-vel. a bő 3.5év alatt volt időm meglepődni,tapasztalni

Mondjuk nem kicsit sok függ attól, hogy milyen a driver..meg a gumi.. a szigeten meg pláne.. ott tapadás szinte nulla..

ui: beszéltem elektromos szakival.. valszeg a feszszabályzóm döglödik a generátorban :lol: De asszondja az öreg, hogy lehet az akksi is szar,attól függetlenűl, hogy rendesen indít.. valami ellenállása lehet nagy asszem.. és akkor galyra vágja a generátort... :P

Nah majd holnap kiderül.. addig is.. valaki nem tudja, G astra generátor 120Amperes Bosch belemegy a mi kis F astránkba?

Link to comment
Megosztás:

Hát ott kint azért érdekes a szitu. Szar oldalról Te is el tudod verni, de szerintem az utcán a manta sem ellenfél neki.

Olyan 6 körül lehet 100on a piros, a gyári GSi meg 7.5 környékén. A sima VTi-k ellen van sansza a GSi-nek, de oda is össze kell kapnia magát.

Igy igaz.. sima Vti-t már vertem el anno IP-nél, de az se volt könnyü..

Manta meg sztem ahogy irod is Csaba a rajtnál nyer.. hátsókerék valszeg jobban megtapad...

Uhuhu.. ha túl vok ezen a generátor hibán, valszeg megkereslek.. már ha nem leszek fullra kizsebelve..

Valami zörög elöl jobb oldalt.. (futómünek tippelem)

Kellene valami vizsgálat, vagy mérés..pl. lengés csillapító..

Ha jösz ki csütörtökön, megpróbálok kiérni, és megdumáljuk milyen lehetőségek lesznek...

Link to comment
Megosztás:

6 körül? azta, nem néztem ki belőle élőben azért, az oké hogy jól megy de nem gondoltam, beszéltem a sráccal azt mondta síklapolva van a hengerfej és ki van dobva a katalizátor és hasonló kis apróságok, de viszont ha ez 6 akkor a Zoli Mantája meg 5 vagy 5.5 mert 200 méteren elveri mint a rongyot, szinte egyben rajta volt már 2 autó a VTi-n. Na majd ki8derül most felcsigáztam magam, hogy most elver-e VAGY SEM :rolleyes:

Hát az 5-től az iszonyat messze van szerintem. Abból, hogy egyszer elverte a szigeten még nem kell messzemenő következtetéseket levonni.

Én megyek saccra olyan 5.5-5.7 környékén összkerékkel, ~230 pacival.

A szívó 2.4 szerintem 6.5-7.0 körül tudhat reálisan a hátsókerék miatt (meg ha van benne speer).

Link to comment
Megosztás:

Anti, bazzz....

most láttam , hogy lassan igyé adod a taligádat...

:rolleyes:

szomorú vagyok...

Ez van...Ha ingyen megy el a végén akkor sem fogom megbánni...mert olyan élményeket adott...

Az hogy ennyiért odaadom, az azért van mert per pillanat úgy gondolom, hogy nem lenne értelme, hogy ott álljon az utcán valahol...úgy sem használnám...

Majd egyszer ha nagy leszek építek egy újat, vagy mást...vagy egyáltalán...

Tény, hogy néha hiányzik...viszont a velejáró az egyáltalán nem...nagyon jó beleülni valamibe úgy, hogy el is visz a-ból b-e...

Link to comment
Megosztás:

A 2.0-ás tól felfelé ugyanaz a blokk és a furat. A 2,2 és a 2,4 már csak a löketben különbözik a 2 literestől.

Nekem is a 2,2-es moci oldalában a 2.0 szám van öntve. :rolleyes:

Dettó. És megy, mint a meszes! ;) Node majd amikor ebben ez a motor fog dohogni kicsit piszkálgatva, az lesz az igazi móka. <_< Azt hiszem, érezhető lesz rajta, hogy kettővel többet köhög. :D Bár nem egy Manta GSi lesz, de harapni fog, remélem.

Link to comment
Megosztás:

Hát az 5-től az iszonyat messze van szerintem. Abból, hogy egyszer elverte a szigeten még nem kell messzemenő következtetéseket levonni.

Én megyek saccra olyan 5.5-5.7 környékén összkerékkel, ~230 pacival.

A szívó 2.4 szerintem 6.5-7.0 körül tudhat reálisan a hátsókerék miatt (meg ha van benne speer).

Eddig 5x mentek mind az 5x elverte kaszkadőr a piros VTI-t ez már nem véletlen.

Tiéd brutális lehet <_< :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.