Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Most olvastam a CS-n hogy magyar a leggyorsabb elsőkerekes autó európában......Kár hogy nem opel,de azért így is jó az eredmény <_< ;)

Nem is ez a brutál, hanem van itthon másik 1.6, amit 4 tizedet ad még ennek is... :rolleyes:

Igaz az hátsókerekes.

Link to comment
Megosztás:

Halihóóó emberek!

Megjött postán az osztrák találkozóról a kupa! Nem kicsi...nagy... :rolleyes:

Aki nem tudná, azért kaptuk, mert mi voltunk a legnagyobb külföldi résztvevő klub (legnagyobb létszámban megjelent)...

Kéne valami közös kép vele...fel lehetne rakni akár az oldalra is...

Ötletek, vélemények?

Link to comment
Megosztás:

Halihóóó emberek!

Megjött postán az osztrák találkozóról a kupa! Nem kicsi...nagy... ;)

Aki nem tudná, azért kaptuk, mert mi voltunk a legnagyobb külföldi résztvevő klub (legnagyobb létszámban megjelent)...

Kéne valami közös kép vele...fel lehetne rakni akár az oldalra is...

Ötletek, vélemények?

Hát én nagyon szívesen felpakolom. :rolleyes:

Lanti még beszámolót is küldött az is kint lesz hamarosan. <_<

Link to comment
Megosztás:

Eltelhet egy kis idő, mire felpörög..... talán van egy kisebb töltő is, ami addig besegít <_<.... viszont aztán.... :rolleyes:

Mint a régi krazok felkészítése a trial versenyekre... akkora tömegű a turbója, hogy még 10mp-ig lendületből

tölt, miután elveszik a gázt ;)

Link to comment
Megosztás:

nem azt mondtam, hogy az 1.6...

hanem hogy kispolák IS van ami jobb időt megy...kettő is...

Jó de itt most a kategóriáról volt szó.

Nyilván van még pár autó ami jobbat megy nála, mérettől függetlenül, de mindegyik van vele egy kategóriában.

Link to comment
Megosztás:

Egy picit OFF lesz amit most fogok írni de talán érteni fogjátok.

Az egyik kedvenc filmem Anthony Hopkins szereplésével a Leggyorsabb Indián ami megtörtént eseményt dolgoz fel.

Egy Új Zélandi féfi Burt Munro egy 1920-as!! Indiánnal sebességi rekord megdöntésén fáradozik és az egyik jelenetben egy kisfiú megkérdi tőle hogy miért csinálja?

Errő ő azt feleli:Mert 5perc alatt többet él át a motoron mint más ember egész életében!

Talán ez sok autóépítő esetében is igaz lehet,és ez valóban megfizethetetlen!

1ébként csodálatos film ajánlom mindenkinek! <_<

valoban jo film már2x megneztem ... és igen csak rátapintottal a lényegre :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.