Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

valaki megtudná nekem mondani hogy a sima astra és a caravan hátsó ajtógumi kédere egyforma vagy sem :rolleyes: ?

Mennyit kérhetnek egy ilyen gumikéderért bontottan?

Nem hinném, hogy ugyanolyan. A caravánnak nagyobb az ajtónyílása és az ajtaja. A hátsó éle az ajtónak meredekebben fut lefelé, vagyis a teteje hosszabb az ajtónak, mint a 4-5 ajtósnak. Vagyis kicsi lesz annak a tömítése.

újonnan 15-től már találkoztam vele.... nem olcsó...

Link to comment
Megosztás:

hehe az elején arra gondoltam, hogy be kellene linkelni karsztajling fórumba: "nesztek lakótelep-riders, ezt lehet megvenni egymillióért" de aztán a coupe beleüvölti a kamerába, hogy "erről beszéltem b@zmeg, ennyit a turbórol"...lehet, hogy mégsem ez lenne a legjobb reklám :rolleyes: :D <_< ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát Anti és pár ismerős kezetfoghatna a sráccal! :rolleyes:

A "hogyanlocsoljunkelsokpénzt" versenyen jó helyezést érne el!

az az igazsag aki csak ennyit lat abban hogy mennyi pénz van bele ölve "locsolva"

nem tudja atérezni hogy milyen dolog egy ilyen kocsit birtokolni és létrehozni

akinek valoban ez a hobbija és nem csak a-b be hasznalja a kocsijat az nem a rálocsolt pénzt nézi ..

ami itt allandoan elhangzi kicsit unalmas mar ... nekem is sokba van a kocsim mégsem reklámozom és verem nagy dobra

isten igazabol nem is érdekel amig megtehetem ...

pedig én is versenyezheték itt akarkivel .. No mnd1

ez 1 nagyon szép auto és szerintemjol tette hogy atfényezte mert a kétszin már kicsit elcsépelt .. és a H lampa is végre szép rajta ...

Link to comment
Megosztás:

az az igazsag aki csak ennyit lat abban hogy mennyi pénz van bele ölve "locsolva"

nem tudja atérezni hogy milyen dolog egy ilyen kocsit birtokolni és létrehozni

akinek valoban ez a hobbija és nem csak a-b be hasznalja a kocsijat az nem a rálocsolt pénzt nézi ..

ami itt allandoan elhangzi kicsit unalmas mar ... nekem is sokba van a kocsim mégsem reklámozom és verem nagy dobra

isten igazabol nem is érdekel amig megtehetem ...

pedig én is versenyezheték itt akarkivel .. No mnd1

ez 1 nagyon szép auto és szerintemjol tette hogy atfényezte mert a kétszin már kicsit elcsépelt .. és a H lampa is végre szép rajta ...

Picit túl komolyan vetted,amit írtam!

Semmi bajom azzal,ha valaki ilyenre tolja el a pénzét és ezt tekinti hobbijának!Szíve joga!Inkább erre költse,mint cigire,piára vagy nőre! :rolleyes:

Szal ne szívd mellre,amit írtam.

Anti tudja,hogy nem bántásképpen írtam a dolgot,érti ő a csipkelődést! (remélem) <_<

Link to comment
Megosztás:

Igy tényleg szép lett a GSI, de ez a szín elég sok autón van már. Ha jól tudom ez a Catalunya splash a Standoxtól.

Haver Astráján is ilyen volt, de mivel lehetetlen elemeket úgy utánafesteni, hogy ne üssön el a régitöl, inkább átfényeztette valami másra.

Link to comment
Megosztás:

Igy tényleg szép lett a GSI, de ez a szín elég sok autón van már. Ha jól tudom ez a Catalunya splash a Standoxtól.

Haver Astráján is ilyen volt, de mivel lehetetlen elemeket úgy utánafesteni, hogy ne üssön el a régitöl, inkább átfényeztette valami másra.

hat reméljük nem akar rajta javitgatni :rolleyes:

nem kell összetörni és nincs problem <_<

Link to comment
Megosztás:

Picit túl komolyan vetted,amit írtam!

Semmi bajom azzal,ha valaki ilyenre tolja el a pénzét és ezt tekinti hobbijának!Szíve joga!Inkább erre költse,mint cigire,piára vagy nőre! :rolleyes:

Szal ne szívd mellre,amit írtam.

Anti tudja,hogy nem bántásképpen írtam a dolgot,érti ő a csipkelődést! (remélem) <_<

ne félj nem fogok eretvagni magamon annyira azért nem érdekel

csak azt untam meg hogy ha valaki lat egy ilyen kocsit egyböl ilyenek jönnek le ...

és sztem elég egy szar dolog erre emlékeztetni valakit hogy jelenleg szar kocsijara mennyit is "locsolt el"

mert hidd el ha jo lenne akkor nem ezt a szöveget hintetted volna el ...

az az érzés pedig amit a kocsi adott antinak sztem megfizethetettlen ...

egyszer az ember vagy abba tudja hagyni és vesz egy kispolgari kocsit ami egy a-b elviszi ... "vagy sok pénzböl vesz egy erös de széria kocsit"

vagy a következön is elkezd dolgozni .............. de sztem aki masodik ketegoria nem igen érdekli mennyiben is van a kocsija csak épp neki legyen megfelelö...

Udv

Link to comment
Megosztás:

Azt hittem ez még mindíg fehér-barna, de tévedtem. Nagyon durva a tanknyílás :rolleyes:

végre lecserélte az a rettenet ocsmány hátsó lámpát meg a kipufogóvégeket ;)

szép a színe, a felnije meg az egyik legjobb.....egyszerű, letisztult de mégis nagyon szép <_<

Link to comment
Megosztás:

végre lecserélte az a rettenet ocsmány hátsó lámpát meg a kipufogóvégeket ;)

szép a színe, a felnije meg az egyik legjobb.....egyszerű, letisztult de mégis nagyon szép <_<

tényleg nagyon szép nekem lehet jobban tetszett a régi fénye de az új is nagyon durva....

amikor kijött a hátsó lámpa csak pislogtam... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

ne félj nem fogok eretvagni magamon annyira azért nem érdekel

csak azt untam meg hogy ha valaki lat egy ilyen kocsit egyböl ilyenek jönnek le ...

és sztem elég egy szar dolog erre emlékeztetni valakit hogy jelenleg szar kocsijara mennyit is "locsolt el"

mert hidd el ha jo lenne akkor nem ezt a szöveget hintetted volna el ...

Olykor változnak a dolgok, és visszanézve 1-2 élménytől eltekintve teljességgel feleslegesen kidobott pénz volt amit az ember a hőn szeretett kocsijára költött, és inkább v.mi más, értelmesebb dologba kellett volna ölnie.

Ennyi a lényege Johnny mondandójának.

Van, aki megteheti, hogy locsolja a zsét, tegye.Lelke rajta.Van aki csak szeretné, de nincs neki.Utóbbit nem kell leszólni.Evvan.......

Link to comment
Megosztás:

Hát szép volt ez így is, meg szép ez most is...a legkomolyabb, hogy még a vödröt is átfújták... <_<

Az meg hogy mennyiben van a GSI-m...és most mennyiért árulom...egy percig sem bántam meg, mert olyan élményeket nyújtott, hogy nem mindenkinek adatik ez meg....Az hogy most egy széria autóban ücsörgök, átmeneti...abbahagyni ezt nem lehet, maximum időlegesen szüneteltetni (szenvedni ;) ) és gyűjteni egy még jobb verzióra...hát én itt tartok most...

(Ha 7 liter fogyasztáskülönbséggel számolunk csak nekem az is évi 5-600e forint sporolás az Audival...)

Hát ez a szitu... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

az az érzés pedig amit a kocsi adott antinak sztem megfizethetettlen ...

Udv

Egy picit OFF lesz amit most fogok írni de talán érteni fogjátok.

Az egyik kedvenc filmem Anthony Hopkins szereplésével a Leggyorsabb Indián ami megtörtént eseményt dolgoz fel.

Egy Új Zélandi féfi Burt Munro egy 1920-as!! Indiánnal sebességi rekord megdöntésén fáradozik és az egyik jelenetben egy kisfiú megkérdi tőle hogy miért csinálja?

Errő ő azt feleli:Mert 5perc alatt többet él át a motoron mint más ember egész életében!

Talán ez sok autóépítő esetében is igaz lehet,és ez valóban megfizethetetlen!

1ébként csodálatos film ajánlom mindenkinek! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.