Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Jó volt ma kunmadaras. Kicsit kissebbségi komplexus generátor ugyan, de érdekes.

......

Csabinak 13.4 lett a legjobb, de nagyon szar volt a gumi, szenvedett vele. Szerintem egy 12-es idő még kinéz neki idénre.

És neked? Egy kicsit bővebben? Csoki volt kint? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

És neked? Egy kicsit bővebben? Csoki volt kint? :rolleyes:

Csoki nem volt kint (mivel bitang mód nem lett jó az autója), én meg a Lali Vectrájával voltam.

A Cali egyébként olyan 14 közepe-alja körüli időt menne szerintem a mostani konfiggal.

Link to comment
Megosztás:

Csoki nem volt kint (mivel bitang mód nem lett jó az autója), én meg a Lali Vectrájával voltam.

A Cali egyébként olyan 14 közepe-alja körüli időt menne szerintem a mostani konfiggal.

Lali nem ment? Bár úgyis csak a sebbesség lenne érdekes.

Link to comment
Megosztás:

Lali nem ment? Bár úgyis csak a sebbesség lenne érdekes.

Ment volna, ha odafele menet egy kigyorsításnál nem szívta volna be a légtömegmérő izzószálát a moci. :rolleyes: <_<

(igazából nem szívta be szerencsére, de sajnos eltört, nem bírta a 1.5 bar-t...)

A muha ideje alapján egy 13 aljára szerintem esélyes lett volna még az A520szal is.

Link to comment
Megosztás:

Ment volna, ha odafele menet egy kigyorsításnál nem szívta volna be a légtömegmérő izzószálát a moci. :rolleyes: <_<

(igazából nem szívta be szerencsére, de sajnos eltört, nem bírta a 1.5 bar-t...)

A muha ideje alapján egy 13 aljára szerintem esélyes lett volna még az A520szal is.

Akkor asszem ideje lesz nagyobbítani a légtömegméröt. ;)

Vagy le kell rendelni pár VR6 légtömegméröt.

Link to comment
Megosztás:

Sztríítrészerek, ezt nektek találtam:

Mikor veszi el a rendőr a forgalmi engedélyt?A rendőr a forgalmi engedélyt, illetve az ideiglenes forgalomban tartási engedélyt a helyszínen elveszi, ha

1. a járművet a külön jogszabályban meghatározott engedély nélkül átalakították (a rendszámtábláról is eltávolítják a címkét);

2. a járművel érvénytelen forgalmi engedéllyel, ideiglenes forgalomban tartási engedéllyel, vagy hatósági jelzéssel, illetve műszaki érvényesség nélkül vettek részt a közúti forgalomban, illetve, ha a közlekedési hatóság műszaki vizsgálatra történő berendelésre vonatkozó jogerős határozatában foglaltaknak határidőben nem tettek eleget (a rendszámtábláról is eltávolítják a címkét);

3. a jármű közúti forgalomban való további részvétele közvetlen balesetveszéllyel jár és a járművel ennek ellenére közlekednek (a rendszámtábláról is eltávolítják a címkét);

4. gyanú van arra, hogy a jármű rendszámtábláját, forgalmi engedélyét, ideiglenes forgalomban tartási engedélyét, regisztrációs matricáját, címkéjét meghamisították;

5. a forgalmi engedély, az ideiglenes forgalomban tartási engedély rongálódása miatt, feltéve, hogy a bejegyzett adatok kétséget kizáróan nem állapíthatók meg;

6. a közlekedési balesettel érintett jármű kormányműve vagy futóműve, illetve karosszériája (alváza) nyilvánvalóan úgy károsodott, hogy a forgalomban történő részvétele balesetveszéllyel jár (a rendszámtábláról is eltávolítják a címkét);

7. az új típusú rendszámmal rendelkező járművön nincs regisztrációs matrica elhelyezve, és azt a jármű vezetője nem tudja a helyszínen bemutatni, illetőleg a matrica utángyártására vagy egyedi gyártására vonatkozó kérelemmel sem rendelkezik http://net.jogtar.hu/jr/gen/getdoc2.cgi?db...(84)B(1-2)#xcel.

A balesetveszélye vagy a balesetben súlyosan megrongálódott járművekkel - 3. és 6. pont - nem lehet tovább közlekedni, a többi esetben a rendőr az okmányról átvételi elismervényt ad, amellyel a lakóhelyig vagy a telephelyig lehet közlekedni.

Én úgy látom, rám a 7. pont vonatkozik, jelenleg ettől kell (csak) tartanom <_<

Viszont az 1. és 3. pontok érdekesek, azt elég sok gépjárműre rá lehetne húzni :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

És az annyival olcsóbb?

Érdekelne, mert újonnan elég vicces ára van a LET légtömegmérőnek. :rolleyes:

eBayen elég sok VR6 légtömegmérö van eladó.

Régebben néztem már egyszer az árakat és ha nem tévedek, akkor 25-30 euro körül mozogtak. <_<

Link to comment
Megosztás:

Nagyon jó ez a videó! :rolleyes:

Szépen össze lettek vágva a külsö és a belsö felvételek.

Remélem idén is lesz Pálya nap, mert már nincsen olyan problémám, hogy erösebb balos kanyarokban beleér a generárortárcsám a nyúlványba, tehát balos kanyarokban se kell lassan mennem. <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.