Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

A fény készen van már?

Fotó, valami? <_<

a hét elején sárga volt, tegnap fehér lett, hétfőn rákerül a fény :rolleyes: elvileg szerdán mehetek érte, legkésőbb pénteken itthon van a kicsike. Képeket csinálom folyamatosan, majd egyszerre teszek fel mindent.

Link to comment
Megosztás:

Okés, csörögj ha kell vagy PÜzz <_<

Nekem azért kell,mert akkor nem kell kiszednem a kocsiból a rosszat(1.8as-ból) elvinnem felújítattni,hanem elviszem ezt.Végülis mindegy hogy melyiket csinálják meg,így legalább nem kell a Dettinek több napra lerakni az autót.

Akkor majd egyeztetünk mikor tudnám elhozni :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Mi van most? Mindenki megépíti az autóját, aztán adná el? Szomorú. :rolleyes: Gondolom, megint a mocskos anyagiak...

Amúgy Kiskaszáé még rendben is van, biztos, neki még több is benne van. Node ez? Szerintem egy nullával többet kanyarintot oda, vagy nincs tisztában a forint értékével, esetleg régi Lejben számolt...

Ha viszont most volna pénzem (mint ahogy sose volt), akkor ebbe tuti beruháznék, és lakatolás után Demó mester gondjaira bíznám. <_<

Link to comment
Megosztás:

ba...us lehet hogy megépítem az astrát és én is eladom? ;) :rolleyes: <_< soha!!! Nem értem mi megy most. Mindenki el akarja adni az épített autóját. Beleölnek rengeteg pénzt, alkotnak valami egyedit, ami dícséri őket, aztán meg ez a végeredmény. nem értem :P Én autóm más kezébe nem fog már kerülni, én leszek az utolsó gazdája nálam fog maradni amíg bírja. :D

Link to comment
Megosztás:

Na feltettem pár képet mivel a végén még túl sok lesz egyszerre:

ótóm

szintén

még

megint

tiszta Redis

szép szín

még ilyen

hátsó ív

motor

lekezelve

itt is

na ennyi egyenlőre, hétfőn kerül rá az aláfújó szín. Ahol még kék ott nem kellett semmit javítani és egyből kapja az aláfújó színt, aztán szerdán végre felveszi a végleges külalakot. Hát kivi vagyok már nagyon. Szélvédőn agyalok még mivel most narancsos vagy milyen lesz, ezért nem tudom milyen színű legyen a csík a szélvédőn. Nincs nagy választék és hát nem tudom. Cserélnem kell mivel amúgy is kavicsos, megrepedt. Kék meg zöld van, ezt mondták. Hát nem tudom melyik illene. Szerintetek???

Link to comment
Megosztás:

Kék meg zöld van, ezt mondták. Hát nem tudom melyik illene. Szerintetek???

És ha simát raksz,aztán Tomi023 majd kreál neked faca csíkot rá!

Mocihoz tartozó kellékeket, pl generátor újítasd fel mielőtt berakjátok,nehogy utána kelljen vadászni,mint Losi corsájából! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

És ha simát raksz,aztán Tomi023 majd kreál neked faca csíkot rá!

Mocihoz tartozó kellékeket, pl generátor újítasd fel mielőtt berakjátok,nehogy utána kelljen vadászni,mint Losi corsájából! :rolleyes:

matrinya csíkkokkal valahogy nem szimpatizálok. Generátor hibátlannak tűnik, de van plusszban ha galiba akad.

Link to comment
Megosztás:

Lakásprojekt rlz.

Amúgy nem sürgős neki.......... :rolleyes: Amúgy meg te is tudod, hogy nemkicsit jobban van összerakva, mint a mi gépeink.

Hát, ha a "jobban össze van rakva" az optikára vonatkozik, akkor igazad van, de azért technikailag egyelöre az enyém a legkomolyabb a 3-ból. Itt gondolok olyasmire, mint pl. a fékek, amivel ö se igazán elégedett.

A Ferié tényleg nagyon tiptop, olyan állapotban az enyém elég sokáig nem lesz. <_<

Tényleg rengeteg dolgot vett újonnan és nem két fillérben van neki se a projekt, de ezt ennyiért szerintem nem hiszem, hogy el fogja tudni adni, még ha meg is érné. Ha nekem most 0-ról kellene kezdenem építeni akkor megvenném, mert tudom, hogy mennyi pénzben van egy ilyen autó, de akkor se ennyiért, hanem úgy kb. 700e-ért, vagy max. 800e.

De mint tudjuk, egy ilyen autót nem lehet eladásra építeni, mert abból kemény mínuszok lesznek. Szóval, ha Feri talál valakit, aki hajlandó 600e-nél többet fizetni érte, akkor oda kell adni, mert több nem lesz.

Link to comment
Megosztás:

Lakásprojekt rlz.

Amúgy nem sürgős neki.......... ;) Amúgy meg te is tudod, hogy nemkicsit jobban van összerakva, mint a mi gépeink.

Tényleg nem bántásból, de ez az ár nagyon messze van a valóságtól. max. a felét éri. 5-600ért talán el lehet adni, többért nem hiszem, hogy nagyon menne...

Azt meg, hogy utcán csak néhány új, 3000ccm feletti autónak van esélye ellene cáfolnám. :D

Az én Calim szeritnem nem ér talán még 800at sem, de ha 200at rádobna, akkor sem cserélném el.

Persze ez mind magánvélemény. <_< :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Mint az utóbbi időben láttuk (pl Anti), nincs ára az egyedi gépeknek.

De jómagam is akár példálózhatnék, mert ha most meghírdetném a versenygépet

1 misiért, nem hiszem hogy sok jelentkező lenne rá, pedig a többszöröse van benne

árban. :rolleyes: Szal szerintem sem fog közel se ennyiért elmenni.

Meg aztán úgyis kell nézni a dolgot, hogy lehet a legközelebbi műszakin már nem

lehet áttolni, és akkor már csak egy forgalomból kivont szekér lesz. Vagy egy buzgó

kpm-es az út szélén indít eljárást a tulaj ellen... Ez a rizikó mindenképpen benne van

egy ilyen autóban, ezért nem sokan vállalják be.

Link to comment
Megosztás:

Hát, ha a "jobban össze van rakva" az optikára vonatkozik, akkor igazad van, de azért technikailag egyelöre az enyém a legkomolyabb a 3-ból. Itt gondolok olyasmire, mint pl. a fékek, amivel ö se igazán elégedett.

A Ferié tényleg nagyon tiptop, olyan állapotban az enyém elég sokáig nem lesz. :rolleyes:

Összeségében a tiéd van technikailag összerakva a legjobban, ez nem kétséges.De az összkép fontos.Sokaknak........

Lásd CS. Tudom, nem jó viszonyítási alap, de egyelőre nincs más...

Amúgy meg, hogy mi mennyit ér..........amíg lóxar van, veréb is lesz.

Akár még akkora madár is, aki 4M-ért megveszi Juhuhu QP-ját....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.