Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Anti !

ezen szakadtam a röhögéstől :lol: nézem a főoldalt erre csak annyit látok h Gelko :lol::D:D

tudod jön a születésnapom meg minden <_< :rolleyes: ;) :P :D

Én éjjel bekukkantottam oda is meló közben, mikor láttam, majdnem lefordultam a székről!

Emberkereskedelem! Mennyiért adnak most 1 Gelkot? Jobb, mint a márka? :omg:

Link to comment
Megosztás:

Semmivel sem lóg ki a CS szinvonalából....:rolleyes: sem ő, sem az autó, sem a kommentezők. Tele helyesírási hibával, minősíthetetlen hangnemben primitív, egyszerű emberek hőbörögnek. Erről szól a carstyling nagy része, tisztelet a kivételnek.

Ezért is fázok attól, hogy költsek a kocsira, mert egy kalap alá vesznek az ilyen és ehhez hasonló teremtményekkel én meg ennek nemörülök <_<

Link to comment
Megosztás:

Demo!

Sikerült a váltóból valamit kiberhelni?

Hasznát vetted?

Amúgy gumi témára visszatérve, tényleg jó ez a gumik.com csak mivel dojcslandból jönnek a dolgok így csak utalva vagy elektromos tranzakcióval lehet fizetni és az nem való az olyan szkeptikusoknak mint én...

A Falken mellett maradtam végül bár majdnem a Toyo lett ( a gumiteszt.com alapján ) ...

Jah még valami:

A csomagtartómban van pár dolog ami nekem nem kell, akinek viszont esetleg az bérmentve a magáénak tudhatja:

- F 18 hoz bowden, kulissza

- egy 250e km-ert futott kormánymű :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Demo!

Sikerült a váltóból valamit kiberhelni?

Hasznát vetted?

.......

- F 18 hoz bowden, kulissza

Még nem tudtam kipróbálni a váltót, ha kipróbálom akkor majd meglátom, hogy mit tudok vele kezdeni.

De valamire biztosan jó lesz.

Ha a kuplungbowdent akarod elajándékozni, akkor azt szerintem nyugodtan tartsd meg, mert az ugyanúgy passzol az F16-hoz és F20-hoz is. Ha egyszer tönkremenne a mostanid, akkor még nagyon örülni fogsz neki, ha nem kell majd 5-6e ft-ot kiadni hirtelen ilyesmire. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

11999 Ft / darab

még nem fizettem ki csak megrendeltem, de szeretném tartani a szavam szóval gyakorlatilag megvettem.

433 Ft-al olcsóbb a gumik.com-nál de mint irtam az nekem nem volt szimpatikus.

Okés Demo, Köszi a jótanácsot :rolleyes:

A Falken mellett maradtam végül bár majdnem a Toyo lett ( a gumiteszt.com alapján ) ...

Hali.

Mennyibe került darabja?

Link to comment
Megosztás:

A csomagtartómban van pár dolog ami nekem nem kell, akinek viszont esetleg az bérmentve a magáénak tudhatja:

- F 18 hoz bowden, kulissza

- egy 250e km-ert futott kormánymű :rolleyes:

Lehet hogy az a kormánymű érdekelne engem......Nem kellene kölcsön kérnem egyet vagy nélkülöznöm a kocsit míg felújítattom.

Link to comment
Megosztás:

Viheted nyugodtan, de nekem míg bennt volt, volt holtjátéka a kormánynak és picit el is húzott.De nem volt közel sem életveszélyes.

Lehet hogy az a kormánymű érdekelne engem......Nem kellene kölcsön kérnem egyet vagy nélkülöznöm a kocsit míg felújítattom.
Link to comment
Megosztás:

Viheted nyugodtan, de nekem míg bennt volt, volt holtjátéka a kormánynak és picit el is húzott.De nem volt közel sem életveszélyes.

Nekem azért kell,mert akkor nem kell kiszednem a kocsiból a rosszat(1.8as-ból) elvinnem felújítattni,hanem elviszem ezt.Végülis mindegy hogy melyiket csinálják meg,így legalább nem kell a Dettinek több napra lerakni az autót.

Akkor majd egyeztetünk mikor tudnám elhozni :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Landwind 2...;)

És a video alatta pedig egy 3as BMW-vel ugyan ez a teszt.

Go China go... <_<

Jó volt ma kunmadaras. Kicsit kissebbségi komplexus generátor ugyan, de érdekes.

1.6 turbo: 10.8

exSyntec Audi 9.8

Asszem ezek első ilyen idők Magyarországon, ilyen autoktól. Az audiban az a király, hogy ilyet tud egy kb. übertuti GSi 200 métren... Az Anti a turbóval 9.1-et ment én a gyári összkerékkel 9.3at... :rolleyes:

Csabinak 13.4 lett a legjobb, de nagyon szar volt a gumi, szenvedett vele. Szerintem egy 12-es idő még kinéz neki idénre.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.