Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

1. a motorszám a 3000-nél máshová van beütve és kicsit más is ott a blokk kiképzése.

2. az omegánál mivel hosszában van a motor hátrafelé áll a leömlö. A Vectránál lefelé, mert az elsö hengersor leömlöje a karter alatt megy el.

3. az az izé csak az Eco Tech motorokon van, levegöt, vagy mit nyom a leömlöbe. (na ez egy szakértöi leírás volt!) <_<

4. az MV6 nívópálcája hosszabb, mert azon még van egy borítás. (tényleg, azt is megkaptad a motorhoz? :rolleyes:

5. ilyen karter is csak az MV6-on van az akkori motorok közül.

aut_m_k_sz_l_018_www.kepfeltoltes.hu__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Tudom, müvészien berajzoltam a különbségeket! :D ;)

Link to comment
Megosztás:

<a href="
www.youtube.com/watch?v=oPQIizRp9ck

Smart with Hayabusa engine <_<

Ezek nagyon kemények, különösen a Smart tetszik. Régebben láttam egy videót, ahol ez a Smart ment egy Lamorghini ellen és elverte. Mondjuk asszem nem Hayabusa, hanem egy GSX-R motor van benne. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

3. az az izé csak az Eco Tech motorokon van, levegöt, vagy mit nyom a leömlöbe. (na ez egy szakértöi leírás volt!) :rolleyes:

sokat lógsz itt a fórumon és leromlasz a helyi normákhoz.....lassan te is csak kábelkötözőben meg pillanatragasztóban tudsz gondolkodni <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.