Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Üdv annak(ascona?senator?) aki ma az m5-ön gyütt mögöttem a nagybani felé... :P

Én voltam az a senatorral :rolleyes: állok a pirosnál erre nagy fékcsikorgás hátulról majd elmegy mellettem egy opleclubbos GSI majd befurakodik a sorba <_<

jól lemaradtál :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Légzsákok az első balesetben nyíltak el, mielőtt behozta az országba az a jófej nepp.. izé kereskedő, akitől vette....

Meg hát alulról ható erőtől nem is indítja a légzsákot a vezérlő.

Az kizárólag elölről történő ütközésnél nyit.

Ez meg ahogy nézem, valamire ráugratott inkább.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem mindkettő megrendezett volt.

De hangsúlyzom, csak szerintem.

hidd el hogy valodi ...

el sem tudod képzelni milyen nem normálisak az amerikaiak

ott lövöldözik 1mas halomra at iskolában szerinted ??????!!!!

szal a kiscsaj meg ugy fel kellett volna pofozni hogy a fal adja neki a masikat

és be ültetni egy kispokba vagy egy trabanta ..    nesze auto KÖCSÖGG :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hamár valaki szerelt ma amerikai autót akkor nekem ma volt szerencsém egy 5670ccm 255kw azaz 350le-höz (ez a széria érték). :D Beceneve Stingray! <_< Állítólag nem széria már a motor ez az egyenetlen alpjáratból kiderült és ugyan nincs 400le de megközelíti. 4 sebesség nagyon sok nyomaték ami kb 3300rpm-nél kezdi éreztetni ottlétét és onnantól nem akar elfogyni. Hátul 275-ös gumák és iszonyat v8 hang amit még érdemes elmondani így gyorsban. Libabőr garantált 3300-tól az erők és a hang együttes eredményeképp. ;) Fogyasztást azt nem mertem megkérdezni. :rolleyes: Nagyon régóta ez a kedvenc Corvettem és szerintem azóta sem csináltak szebb formályú autót mint a C3 (Ja tegnap pont láttam egy Opel GT és nagyon nagy a hasonlóság! Ezt oldalnézetből lehet igazán észre venni). Hétköznapra nem alkalmas inkább csak jaszkari autónak vagy hétvégékre vagy állatkodásra kinek mi tetszik. :P

30893077.jpg

Oldalról,

az erőmű,

a beltér,

a jobb első mamusz,

a hátsó ami 275-ös,

és háturól! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ige, ensuldigum! de siettem reggel azért furakodtam :D amúgy meg mögöttem lévő nyikorgott mert satuzott :rolleyes:

Legalábbis dugóban nem akartam állni viszont kifele m5ön meg szoktak mérni és ott meg azért nem nyomtam :lol:

Te bátor voltál :omg:

Én voltam az a senatorral <_< állok a pirosnál erre nagy fékcsikorgás hátulról majd elmegy mellettem egy opleclubbos GSI majd befurakodik a sorba ;)

jól lemaradtál :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.