Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát nem nagy baj ha jól összerakják öket, mert szétszedni elég gáz, ha valami baj van. <_<

Nekem akkor se vennék Francia autót.

Háááááááát... izé... a Citroen BX-em kormányborítását és belső műanyagjait úgy kaptam szét és raktam össze, mint a huzat, elsőre. Az Astra sem volt nehéz annak idején, de azért lényegesen komplikáltabb volt, többet kellett vele tornászni, hogy elérjem a csavarokat.

Egyenlőre más részén se látom, hogy miért lenne bonyolultabb szétszedni vagy összerakni, mint az Opeleket. Igaz, nem is akarom megtudni :rolleyes: .

És megbízhatóságát tekintve is korrektnek tűnik, csak a váltónak van hat kilométer holtjátéka mindenfelé.

Link to comment
Megosztás:

Jahh.

Szerintem meg ha van esze akkor elrakják az autót egy darabig és nem mozognak vele. Egyszer úgy is előkerül megint. Ha meg nem akkor szétbontják. Rendőrék meg többet érnek vele ha néha elgurulnak ilyen történéseken és csak körbenéznek infó után.

őő.. ez mi az, miért, kiért és egyébként is..

Mért érzem úgy,hogy lemaradtam valamiről? <_< ;) :D :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.