Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

per pill azon h az egyik vizsgáztató miért nem bírja a képem...2.alkalommal viszgázok nála, tökmindegy mit mondok de ugyanaz a vége...az ajtót meg rá***sztam...ugrálni nem lehet mert azon a tanszéken van még sok sok félevem..mindegy nem ide tartozik...

Azért kérdeztem mert van egy felni a carstylingon mi szép meg pont jó az osztóköre a senire, csak nincs hozzá gumi...szerencsétlen tulaj egyre lejebb viszi az árát <_< lehet várok még egy hónapot és ingyen oda adja...

Igen, ezeket tényleg jó áron lehet beszerezni, mert "semmire" sem jók. :rolleyes: A Borbet A-kat én is 40000-ért vettem, két használható gumival. (17*9, 5*120 osztókörrel)

Link to comment
Megosztás:

gyerekjáték.. 3év helyett 5 alatt :rolleyes:

Én is gratulálok. Nekünk annó a Kandó nagyon király diplomaosztót rendezett az Amfiban informatikai miniszterrel, nagyon fless világítással és tüzijátékkal. Remélem Neked is hasonlóan jó lesz és később is úgy látod majd hogy megérte végigsz*pni az 5 évet.

Ja majd ha megkapod a diplomádat add oda anyádék kezébe közvetlenül azután hogy kiosztották mert különben elhagyod <_<

Link to comment
Megosztás:

Ez a combo sztem 16V, meg eccer láttam T&S-en akkor még dobozos volt.

Hát szeptemberben a Pályanapon Kecsón NE volt benne és én is már beszéltem a sráccal telefonon, mert valami gondja volt a féltengelyekkel és akkor is mondta. Van az oldalán egy XE B Corsa motortér, de az nem az övé.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.