Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Áháááááááám <_<

Kedves Gsi's kollégák legyenek oly kedvesek nyilatkozni "kérelmezés" kapcsán :rolleyes:

Mondjuk egy kis leírást szívesen végigolvasnék a kocsi elkészüléséről ;)

majd osszedobok egy esszét a hétvégén tanárúr és beküldöm most viszont megyek múvízni

majd késöbb még leszek

bye all

Link to comment
Megosztás:

Hát, nem nagyon találok szavakat a Lali Vactrájára, mert az a hang és az a gyorsulás nem semmi, amit az az autó müvel. :D

Amikor én padlón nyomom neki, akkor ö kényelmesen elmegy mellettem(gondolom félgázon :lol: ), aztán nyom egy kövéret és elhúz hatalmas dübörgéssel. Így még nem elözött meg autó közúton. ;)

én is majdnem "szívrohamot" kaptam, amikor annó a hungárián bezuhant elém, és már ott se volt...(ha nem láttam volna a tükörben hogy jön..)

No mondjuk te se voltál semmi, ahogy 3.ban eléptél.. :P <_<

Majd válogatok pár videót és felrakom.. csak nem olyan jók, mert kintről lettek csinálva.. :omg:

majd osszedobok egy esszét a hétvégén tanárúr és beküldöm most viszont megyek múvízni
Csak egy apró kérdés.. néztem a CS-t. Motorvezérlőnek Motronik 2.5 öt irtál. A DIS-hez már nem csak 2.8-as vezérlő volt, van? :lol:

Amúgy grat.. durva büntiző gép lehet ez is!! :rolleyes: ;)

Ui: jah és jáááá jááá... beszabazva.. Gsi ez is..(mégha hátúl dobos is :hehe: )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.