Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

az a szégyen ebben, hogy van aki ezt megveszi.....

talán a szégyennem a legjobb szo

van aki egyszerűen nem ért hozzá, van akit nem is érdekel....és van akinél a józan ész ítélőképességét elhalványítja a mostazonnalakaromnemérdekelszarokrámennyigondleszvele érzés :)

Link to comment
Megosztás:

Pénteken láttuk élőben. Igaz Anti ?

Én ugyan nem vok Anti, de jajajajaja.. érdekes látvány volt :)

Uhuhu..

Nah jah... a GSiknek azért már a neve miatt is több az áruk...

Én annó egy éve a 96 végi ótómat vettem 1.65milláért....(hitelre persze)

Kicsit soknak tünik,de ha belegondolunk....

(2lufi,minden elektromos kütyü(ablak,tükör,központi,gyári immo. stb) gyári cd-s magnó, és a szokásos dolgok.. lehet nem is olyan sok...

ha egy 92es széthulló 1 milla... fele ennyi cuccal...és 2szer ennyi kilóméterrel.. szal minden relativ...

Mondjuk volt itt hirdetve egy sárga 96os csöppett jobb extrákkal, futómü,fék zene, egy kicsivel többért.. az azért elgondolkodtatott..

Link to comment
Megosztás:

Mostmár 1re több hivatalosan is elismert lepukkant gsit árulnak 5-8eKHufért, de van aki kitart az 1milkás ár melltt....

És hallottátok a Goofy astrájának mijjen trágya hangja van :) :?:

Erre szoktam mondani, hogy "csak" árulja, és nem akarja eladni.De viszont van aki rárepül, mert neki kutyamód kell egy ilyen verda, és sajnos sokan nem tájékozódnak kellőképpen. :?

Link to comment
Megosztás:

Tisztelt GSI FANOK !!!!!!!! 8) 8)

Megalakult a MOTE GSI Szekció !!!!!!!!! :shock:

Az első alakuló gyűlésig, / amin vezetőt kell választani / :) megbízom

ATOMMANÓ nicknévre halgató GSI Rulez klubtagunkat a szekción belüli szervezkedésekkel.............

A szekció életre keltéséhez sok sikert kívánok......

HAJRÁ FIÚK MINDENT BELE.......

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Most látom, hogy mennyi mindenről maradtam le, amíg elvoltam :shock:

Látom megalakult a GSi szekció, nagyon helyes! :smt041

Anti! Ha valamiben tudok segíteni, nyugodtan szólj!

Kicsit elúsztunk az alkatrészekkel :) , de az évadzáróra mindenképpen megyek, legfeljebb nem gsi-vel!

Üdv tfg

Link to comment
Megosztás:

Kedves szekciótársak!

A következőkre gondoltam:

- egyenpóló GSI mintázattal (Amennyiben van rá igény, árakat majd később, de ez tul képpen az igényünktől is függ... :wink: )

- gsi.opelclub.hu-s matrica vagy bármilyen más egyenmatrica, ezt én olcsóért megcsináltatom...(most így indulásképpen az alapítótagoknak én fiz... :wink: - csak tippeket várok)

- oldalra bemutatkozó szöveg kreálása

- képek minden mennyiségben...

- mindenki autójáról leírást, képet, és hogy miért is épp GSI?

- Ki legyen a szekcióvezető? (én egyenlőre csak a választásig vagyok megbízva!)

- Kik lehetnek szekciótagok?

- Itt pl Mélykék kollegára mint Tiszteletbeli Tag-ra is gondoltunk :wink: - Ellenvetés?

- Várok további ötleteket!

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.