Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

<_< ha ez igaz akkor elkezdek templomba járni :rolleyes: Ez még elfogadható ár lenne és nem kellene szívni... akkorát. És hol lehetne kapni ilyet?

Heli-Coil nak hivjak ezt a dolgot ... ez az eredeti neve .. de masnéven, márkában is kaphato

hat én csak itt pesten tudok

http://www.fairtool.hu/index2.html

itt én mar vettem javito szettett a nyulványba lévö motortarto bak menetéhez..

a minösége olyan mint az eredeti de inkabb erössebb

ki kell furni egy speciális menetfuroval és ebbe kell bele tekerni a javitomenetett

Link to comment
Megosztás:

Köszi!

Így szerintem meg fogom találni. :rolleyes:

Ha ez segít, akkor én sem tudom ez alapján, hogy hol lehet. <_<

A kőbányai út az, amelyik az éles sarok felé visz és kb. onnan a vasúti felüljáró környékéről indul?

Ezzel az Esso kútal van szemben az Omw, meg a meki?

Link to comment
Megosztás:

Ha ez segít, akkor én sem tudom ez alapján, hogy hol lehet. :rolleyes:

A kőbányai út az, amelyik az éles sarok felé visz és kb. onnan a vasúti felüljáró környékéről indul?

Ezzel az Esso kútal van szemben az Omw, meg a meki?

Magnézem egyszer térképen, akkor meglesz. <_<

Link to comment
Megosztás:

jössz a Hungárián a Népliget felől, balra nézel: "jééé meki!" :rolleyes: jobbra nézel: "jééé meki! <_<" befordulsz jobbra és kb ottvagy :P

ennél egyszerűbb itinert nem tudok írni ;)

Így már el se téveszthetem. :lol:

Akkor nem is veszem a fáradtságot, hogy megnézzem térképen, :D

Lurdy elött lesz esetleg még valami történés?

Link to comment
Megosztás:

Tököm ki van a lakásfelújítással...tegnap reggel kezdtem el, este bementem onnan melózni, és reggel mentem vissza folytatni és most értem haza...kicsit elfáradtam...viszont mentem megint a dobival...1.9 tdi lett benne...nagyon jópofát megy...és végre megint füstől...bár kicsit jobban mint rég...ha ezt még lehet űberelni... ;)

Holnap be kell fejeznem, bár már nem sok van hátra, mert délütán költöznének már... :rolleyes:

már megint költözöl vagy mi ?

kész lett a Seni...hidrotőke,főfékhenger,stabilizátor,ventillátor meg még nem tudom...tök jó lett juhhééé <_<

Link to comment
Megosztás:

Így már el se téveszthetem. <_<

Akkor nem is veszem a fáradtságot, hogy megnézzem térképen, :rolleyes:

Lurdy elött lesz esetleg még valami történés?

Hát már 6tól van ma Lurdy a közgyűlés miatt, de szerintem már előbb is kint lesznek páran. Én is megpróbálok előbb odaérni, de jóérszt a forgalomtól függ, hogy mi lesz.

Link to comment
Megosztás:

Hello Srácok !

Sajnos egy GSI-vel kevesebb szántja mostantól a magyar utakat. :rolleyes:

Hálás lennék, ha tudnátok nekem mondani jó fajta bontót, ahol nem keveset adnak azért, ami megmaradt szegényből.

Esetleg egy jó szerelőt aki vágja a kadett témát, mert az enyém már az elején megbicsaklott.

Előre is köszi.

Addig is emlékezzünk. Ilyen volt fénykorában: rucsy.uw.hu

Link to comment
Megosztás:

Hát már 6tól van ma Lurdy a közgyűlés miatt, de szerintem már előbb is kint lesznek páran. Én is megpróbálok előbb odaérni, de jóérszt a forgalomtól függ, hogy mi lesz.

Akkor jó, én is ott leszek akkor elöbb, mert fél 6-ra hozzák oda nekem az F25-ös váltót.

Viszont, ha utána kocsikázunk, akkor átrakom hozzád, mert a Te kocsid úgyis erösebb. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.