Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tököm ki van a lakásfelújítással...tegnap reggel kezdtem el, este bementem onnan melózni, és reggel mentem vissza folytatni és most értem haza...kicsit elfáradtam...viszont mentem megint a dobival...1.9 tdi lett benne...nagyon jópofát megy...és végre megint füstől...bár kicsit jobban mint rég...ha ezt még lehet űberelni... <_<

Holnap be kell fejeznem, bár már nem sok van hátra, mert délütán költöznének már... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Na jó elárulom :rolleyes: lakatolás+fényezés+anyagköltség=170 ezer Huf. ;) na most már csak szépnek kell lennie. A kocsi már besárgult, olyan mint Zimáé, csak telisárga <_< majd holnap este dobok fel képeket, ma nem tudtam elmenni fotózni.

Ez lesz a végleges szine is? :D

Link to comment
Megosztás:

Na jó elárulom <_< lakatolás+fényezés+anyagköltség=170 ezer Huf. :D na most már csak szépnek kell lennie. A kocsi már besárgult, olyan mint Zimáé, csak telisárga ;) majd holnap este dobok fel képeket, ma nem tudtam elmenni fotózni.

Hmhm és erre az összegre vagy kikészülve :rolleyes: Nyugtass meg bizti valami jó barát csinálja,remélem szép is lesz.

Link to comment
Megosztás:

Ez lesz a végleges szine is? <_<

;) nem egészen, kicsit lesz benne piros, sárga, arany, bordó meg mittoménmimég. Hát szerintem nem egy szokványos szín lesz. Biztos furcsa lesz a kék után és nem fog mindjárt tetszeni de majd megszokom. nagyon kék fan vagyok ám csak mikor kinéztem a színt ez nagyon megfogott. Aztán majd meglátjuk lehet mindjárt átfujatom kékre :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hmhm és erre az összegre vagy kikészülve :rolleyes: Nyugtass meg bizti valami jó barát csinálja,remélem szép is lesz.

Hát jó ár érte az egyszer biztos, azért ennyi mert a kasznis haver, a fényező meg adósom volt már régebbről és így oldjuk meg. Nekem is jó neki is jó így. Ő nem fizeti vissza kamatostul amivel lóg, én meg olcsón kijövök(60e a telifényezése így) <_< korrekt. És szépen dolgozik csak kicsit lusta és szeret néha pár napig nem hallatni magáról. De most már beindult a szekér és csinálgassa.

Link to comment
Megosztás:

Hát jó ár érte az egyszer biztos, azért ennyi mert a kasznis haver, a fényező meg adósom volt már régebbről és így oldjuk meg. Nekem is jó neki is jó így. Ő nem fizeti vissza kamatostul amivel lóg, én meg olcsón kijövök(60e a telifényezése így) :rolleyes: korrekt. És szépen dolgozik csak kicsit lusta és szeret néha pár napig nem hallatni magáról. De most már beindult a szekér és csinálgassa.

A motorberakáshoz már megvan minden cucc?

A Calival mi van?

Link to comment
Megosztás:

A motorberakáshoz már megvan minden cucc?

A Calival mi van?

holnap meglesz a váltó és akkor talán minden megvan. A calival? Legszívesebben felgyújtanánk :rolleyes: Ugye a múltkor beletört az utolsó cserélendő gyertya. OK másik hengerfej. Tömítése cserélve OK. Erre mitadj isten HF felrakásánál az utolsó csavar kiszakítja a blokkból a menetet. Na bázz erre akkor még mit mondjak. Pedig csak 100Nm-nél tartottunk. Most szar van a palacsintában. HF megint le és várunk mert kicsit beleuntunk. Kellene vmi menetjavító de nem tudjuk van e ilyen. Félretesszük a calit és elkezdjük összerakni a motort az astrához.

Link to comment
Megosztás:

holnap meglesz a váltó és akkor talán minden megvan. A calival? Legszívesebben felgyújtanánk :rolleyes: Ugye a múltkor beletört az utolsó cserélendő gyertya. OK másik hengerfej. Tömítése cserélve OK. Erre mitadj isten HF felrakásánál az utolsó csavar kiszakítja a blokkból a menetet. Na bázz erre akkor még mit mondjak. Pedig csak 100Nm-nél tartottunk. Most szar van a palacsintában. HF megint le és várunk mert kicsit beleuntunk. Kellene vmi menetjavító de nem tudjuk van e ilyen. Félretesszük a calit és elkezdjük összerakni a motort az astrához.

Hát ez a Cali akkor tényleg próbára tesz benneteket...

Csak lehet valahogy javítani azt a blokkot. Mennyire akartátok egyébként lehúzni a hengerfejet?

Link to comment
Megosztás:

Hát ez a Cali akkor tényleg próbára tesz benneteket...

Csak lehet valahogy javítani azt a blokkot. Mennyire akartátok egyébként lehúzni a hengerfejet?

100-110 de az uccsi csavar mielőtt elértük volna a 100at megunta. Lehet van menetjavító ami kívül-belül menetes, azt betenni, beragasztani és abba csavart. Talán. Azt mondtuk blokkot nem akarunk cserélni. Hát jól megszo.at minket.

Link to comment
Megosztás:

Hát ez a Cali akkor tényleg próbára tesz benneteket...

Csak lehet valahogy javítani azt a blokkot. Mennyire akartátok egyébként lehúzni a hengerfejet?

Elvileg esetleg még 105-ig, ahogy Lali mondta.

Megszoptuk, most lehet nézelödni, hogy mi legyen. Még jó, hogy a hengerfejcsavarok M11x1,25-ösek, így még ha találunk is javítóbetétet, biztosan egy vagyonba fog kerülni. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Elvileg esetleg még 105-ig, ahogy Lali mondta.

Megszoptuk, most lehet nézelödni, hogy mi legyen. Még jó, hogy a hengerfejcsavarok M11x1,25-ösek, így még ha találunk is javítóbetétet, biztosan egy vagyonba fog kerülni. :rolleyes:

olyan 8-14 ezer ft hozza a javito szett ki sem kell venni a blockot

105 nem sok .. de milyen Nyomatékkulcsal ?? hitelesitve van mert ha régi vagy gagyi akkor lehet az az a 105 akar 125 is ....

egyébként pedig 105 ig nem szabad le tépni .. olyan 94-95 nm töl 2essével kell halani vagy 5ösével mert 98-108 közt nyulik a csavar .. érezni kell

Link to comment
Megosztás:

olyan 8-14 ezer ft hozza a javito szett ki sem kell venni a blockot

105 nem sok .. de milyen Nyomatékkulcsal ?? hitelesitve van mert ha régi vagy gagyi akkor lehet az az a 105 akar 125 is ....

egyébként pedig 105 ig nem szabad le tépni .. olyan 94-95 nm töl 2essével kell halani vagy 5ösével mert 98-108 közt nyulik a csavar .. érezni kell

<_< ha ez igaz akkor elkezdek templomba járni :rolleyes: Ez még elfogadható ár lenne és nem kellene szívni... akkorát. És hol lehetne kapni ilyet?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.