Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Végülis igaza van.

Mondjuk szerintem nem fogja tudni itthon gyorsan eladni, én feltenném ebayre a helyében kétszer ennyiért.

én meg pont azért nem akartam megvenni eladásra, mert ennyiért nem lett volna szivem elkótyavetyélni viszont felrakással meg csak szívás van :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

én meg pont azért nem akartam megvenni eladásra, mert ennyiért nem lett volna szivem elkótyavetyélni viszont felrakással meg csak szívás van :rolleyes:

Jó lett volna az a tiédre is.

Úgyis lakatolni és festeni szeretnéd, addig meg kalapáccsal is megoldható! <_<

Link to comment
Megosztás:

Tudod mennyi a vonatjegy ugye ? :D

De nem drágább mint a trailer... :rolleyes:

ööö... tegnap jártam Győrben - vonattal.

Hatalmas élmény volt, főleg, hogy kb. 7rugóm ment rá :lol:

(2.osztály, "klíma" nélkül...)

Jah, ebben nincs benne a BPn belüli tömegközlekedés...

Köszönöm! Meglepetés az volt mert elvileg úgy volt nők külön mennek bulizni és a csepeli barátokkal csak lenézünk Morisonsba és utána tovább. Akivel mentem mindent tudott de mivel jó pókeres kamuzni is jól tud. Keringtünk egyet a szórakozó helyen aztán egyszer csak külön "terem" és ott volt a meglepi. Jó pár barátom fogadott (akiket elvileg hívtam még pénteken bulizni, pesze de már volt programjuk)! De igazán jól esett, hogy ott voltak. Jó volt minden (Bár a kb 10 gin&tonik + 1 tequila + 2 pohár pezsgőnek semmi hatását nem éreztem. :lol: Wasser rulez!? ;) ) Madár meccs, csocsó ami nem az én sportom és perzse duma parti és mivel öreg vagyok már bohócnak 02:30-kor le is léptünk. Bár Balázsék marasztaltak táncizni de a zene sem az én műfajom és kevés volt a véremben az alkohol szint is ahhoz, hogy elviseljem. :P :hehe:

Jól éreztem magam nagyon és ezúton is szeretném megköszönni FBalázsnak és Mélykék Pistának a részvételt (akin igazán meglepődtem és megörültem), hogy el tudtak jönni és hozzá járultak az esemény emlékezettessé tételéhez! <_<

Tudod, hogy ránk mindíg lehet számítani ;)

Csak a vasárnapi kirándulás nem kellett volna, főleg úgy, hogy Pétert 6.30körül már sikerült hazajuttatnom (állítólag a gyros tál viselte meg a gyomrát, az nem kellett volna)... onnét még kb.30-45 perc volt míg én is haza értem :omg:

Amúgy érdekes volt a Morrison's... csak lézengtek az emberek, ilyen kevesen ritkán vannak.

Link to comment
Megosztás:

ŐŐŐ.. ha jól vok képben, az az ódi az amivel Tom mentjómúltkor..amiről raktam fel videót is..

Akkor én is épp azon filóztam, hogy jó lenne már menni egyet nem gurulóból, mert úgy láttam, amikor elindúltunk a táv nem mindig nőőőőőt nagyon.. nagyon :rolleyes:

Én a kisebbik A8al mentem.....A 4.2 ellen semmi esélyed nincs....pont gurulásból az igazi.

Link to comment
Megosztás:

Jártam ma a rendőrségen...nem jókedvemben...:

röviden, tömören; a motoros korházi ápolási költsége 400 ezer ft(nem tudom kinek kell ezt megtérítenie , lehet TB...)

az orvos és kárszakértő díjja 40 ezer ft hozzávetőlegesen.

A motorosnak eltört az arca több helyen ,az orra az arccsontja, letört egy foga...agysérülést szenvedett,mellkasi sérülések...

Nem emlékszik semmire...maradandó károsodást szenvedett...tanulja a szavakat még...illetve összekeveri néha...

A kárszakértő szerint a motoros 25-35 km/h -val közlekedett...

Sisakot viselt, ami talán nem volt bekötve...

Lezárták a nyomozást most majd megy a bíróságra az ügy feltehetően...

Pénzbüntetésre számíthatok de ez egyáltalán nem biztos még...

most más nem jut eszembe...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.