Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Írtam is neki,hogy annyira boldog volt mikor meghallotta hogy 8V.....Rohant a kocsijáért szó szerint ami a sziget másik végén volt.....6000ről rajtolt el :D :P :lol:

Milyen calibrás az aki megkérdezi hogy milyen moci van benne,mikor a gyári 5csavaros turbó felni van rajta :rolleyes:

Látom már megelőzetetek a válaszban. <_<

Én sajnos a haverja oldalára írtam, ahová az első link mutatott. ;)

Link to comment
Megosztás:

Azt hiszem, Dark apánknak volt a következő aláírása: "Ha az okosak hülyéskednek, az vicces. Ha a hülyék okoskodnak, az szánalmas." Nem azt mondom, hogy ott hülyék az emberek, még véletlenül se, már csak azért is, mert közülünk is vannak ott sokan. De akik nagyra vannak magukkal, ha apuci megtömi pénzzel, és vesz magának valamit, amivel verheti a nyálát, vagy feldob egy szett felnit, és akkor hozzá már senki sem szólhat, mert ő a nagy tuner, hát az ilyenekre nem vagyok kíváncsi. És ismétlem, tudom, hogy nem mindenki olyan ott, de sajnos túl sok.

Hé, srácok, nem akartam ám itt lezúzni a banda jókedvét! Nagyon elhalgattatok!

Módosítva : Sörös Sanyi
Link to comment
Megosztás:

Hát ez bitang jóóó..pont erről beszéltünk tegnap....szegény gyerek...de azért ahhoz lett volna mersze, hogy a 150 pacis fosával odaálljon egy 115 pacis mellé... :rolleyes:

a turbón nem öt csavaros felni van? ;) nagy szaki lehet az biztos <_<

kieg: ő is olyan sztrítrészer lehet mint kedves kis városomban a calibrások egy része. ordító kipuff trepni gáz trepni fék. csak nem tűnik fel neki, hogy a fékrendszer egy 1.4 es kocsiról van a romokból összetákolt rozsdahalmazon

Link to comment
Megosztás:

Voltunk ma tesztvezetni Wallis Dunában Évivel.

Egy új E90 320d Touring-ot (163le 340Nm, 1580kg) és egy S Coopert 1.6 turbo (175le 240Nm / 1600-5000 ford. 260 Nm 1700-4500 ford./perc túltöltéssel, 1205kg).

A 320d az nem nagyon tetszett se nekem se az Évinek. Semmivel nem megy jobban mint az enyém csak a váltó áttételezés miatt van egy kicsit más érzet benne (6seb.). Ugyan úgy gyorsul 120-ról és 160-ról is (M5-ön ki Gyálig). 3. fokozat is ugyan olyan. Mostmár egy 330d Touringot kéne kipróbálnom. Ha úgy megy mint a múlt hétvégén próbált 330xd akkor :rolleyes: . Na jó bili + kéz mert annyi pénzem sosem lesz. Ugy volt, hogy lesz ott egy sedan de mikor ott voltunk kiderült, hogy az 330i. Az annyira nem érdekelt <_< . De felajánlottak egy S Cooper-t azért mert a 330i nagyon foglalt volt. Mondtam azonnal ide vele.

Vazzeg az 1.6 turbó úgy megy mint az állat és a hangja mint egy versenyautónak magasabb fordulaton. Nagyon kiri, 180-tól úgy gyorsult mintha nem lenne vége az erejének. Az egészben a megdöbbentő, hogy 1,6. Srác aki jött velünk nem nagyon szólt bele a vezetésbe. Vagyis semennyire! :D Lehetett küldeni neki. ;)

Szóval új 320d nem lesz majd a 330d-t kell még kipróbálnom de az sem lesz mostanában. Ha viszont sok pízem lesz egyszer veszek egy S Cooper-t is játszós autónak.

Link to comment
Megosztás:

Agyalok a Pé új fékrendszerén.

Most ugye adott két 284-es féknyereg, de kellenek hozzá még 4-lyukú tárcsák. Hol lehet olyanokat beszerezni?

Itthon esélytelen, csak kintröl lehet randelni?

Még hallottam valami olyasmit, hogy vannak 284x22-es Alfa Romeo tárcsák, amik passzolnak, csak valamit fel kell fúrni.

Erröl tud valaki valami infót?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.