Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát, azért a 12 szelep is trükkös lenne. :rolleyes: Nem az eredeti injektorral menne, hanem a 2.6-os Dual Ramja simán ráejthető, és így teljesítményben majdnem ottvan, mint a 24V. Kipróbált technika, jópár Manta így rohangál. És miért ne lehetne rárakni? Szerinted műszakin nézik a teljesítményt? Az meg, hogy 24V vagy 12V nincs a forgalmiba írva. Szerintem, ha nem említed meg, észre se fogják venni.

Link to comment
Megosztás:

Az az OPC is.A srác picit ideges volt, mikor lelépted.

Állítóag nem dohányzik, de eléggé mélyre szívta a tőlem kapott cigi füstjét...... :rolleyes:

Ezt soha nem értettem, miért kell infarktusközeli állapotba kerülni egy ilyen után <_<

ui.: Demó, hülye vagy! ;) :D

Link to comment
Megosztás:

REggelre az összes hütöviz elfolyt a tartályból.... bazi nagy tócsa volt a kocsi alatt....mégse a dugókat töltötte fel éccaka... :rolleyes:

Azért annyira még ne nyugodj meg...mert ez lehet attól is, hogy tegnap igen csak szépen kapott, és forralta a vizet, megnő a nyomás, és ezért nyomott szét valami csövet...de ne így legyen...

Link to comment
Megosztás:

Azért annyira még ne nyugodj meg...mert ez lehet attól is, hogy tegnap igen csak szépen kapott, és forralta a vizet, megnő a nyomás, és ezért nyomott szét valami csövet...de ne így legyen...

hát a vízfolyás állandó volt eddig is.. csak most egy kicsit gyorsabban távozik... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nocsak mivolt? Volt móka, kacagás meg fun minden mennyiségben? <_<

Párszor megnéztem hol tilt a TDi...meg voltak lángok...már ami látszott a füsttől... :rolleyes:

Este fosul ment nem tom mitől...még egy szaros 1.8-tól is kikaptam...de a legérdekesebb az volt, hogy Lanti adott jó sok autót...pedig múltkor kapott....de most esélyem sem volt...

Link to comment
Megosztás:

Párszor megnéztem hol tilt a TDi...meg voltak lángok...már ami látszott a füsttől... <_<

Este fosul ment nem tom mitől...még egy szaros 1.8-tól is kikaptam...de a legérdekesebb az volt, hogy Lanti adott jó sok autót...pedig múltkor kapott....de most esélyem sem volt...

lehet az enyémbe a viztöltés plussz pacikat hozott... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

a népligentél a híd alatt a balesetet nem láttátok ? én csak a mentőket meg a tűzoltót láttam de nem tudom mi volt...

olyan 11 körül :rolleyes:

Én pont ott voltam...akkor értek ki a mentők amikor én ott álltam a lámpánál...nagy gebasz nem lehetett, mert mindenki állt az ótója mellett, csak a kocsik lettek nagyon oda...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.