Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mondtam öcsi hogy kiszúrnak a"sasszemek", hiába sunnyogunk!!! :rolleyes: Pont az ültetőrugeszekért mentünk, de majd csütörtökön két kocsival is kimegyünk. Bár az enyém jelenleg lakatosnál van, húzzák-vonják a homlokfalat... Ilyen a magyar közlekedési kultúra! Rámtolattak, és otthagytak törve :P Úgy találtam a Cora parkolóban :S Csütre remélhetőleg készlesz, ha nem kimegyek ahogy van <_<

Na itt az egész familia... ;) ...De jók is voltak anno azok a Forgách u-i szerelgetések az éjszakában... :D

Link to comment
Megosztás:

Na itt az egész familia... <_< ...De jók is voltak anno azok a Forgách u-i szerelgetések az éjszakában... ;)

:D ehhe!jók is voltak!meg az oszlopok között szlalomozás :P ,ne aggódj,Totya ezzel a kocsival is szenved!amugy jó lenne ha csak a telifény lenne a probléma :omg: van baja rendesen,de már alakul...bratyó beszélt rá hogy így lepukkant állapotban is menjek ki vele talira,nem leszek kifújolva :rolleyes:

Demó : szerintem valamit keversz :lol: ,nekem régesrégen volt egy "fekete" gsi-m,a sárga feketét sztem nem klubos sráctól vettem!Viszont a teszt kört a Hernád Tomi végezte el :lol:

Link to comment
Megosztás:

<_< ehhe!jók is voltak!meg az oszlopok között szlalomozás ;) ,ne aggódj,Totya ezzel a kocsival is szenved!amugy jó lenne ha csak a telifény lenne a probléma :P van baja rendesen,de már alakul...bratyó beszélt rá hogy így lepukkant állapotban is menjek ki vele talira,nem leszek kifújolva :rolleyes:

Dehogy lesztek...mindannyian kívülről belülről ismerjük a sárga feketét... :D

...a sárga feketét sztem nem klubos sráctól vettem...

Az utolsó tulaja nem volt klubtag...csak Hernád Tomi, meg Tom aki tőle vette...

Link to comment
Megosztás:

Mondtam öcsi hogy kiszúrnak a"sasszemek", hiába sunnyogunk!!! <_< Pont az ültetőrugeszekért mentünk, de majd csütörtökön két kocsival is kimegyünk. Bár az enyém jelenleg lakatosnál van, húzzák-vonják a homlokfalat... Ilyen a magyar közlekedési kultúra! Rámtolattak, és otthagytak törve :D Úgy találtam a Cora parkolóban :S Csütre remélhetőleg készlesz, ha nem kimegyek ahogy van ;)

Az előző tulaj vette ki belőle az ültetőrugót. Nyuszi volt... :rolleyes: :P

Link to comment
Megosztás:

nevezhetjük úgy is, hogy túlkapás áldozata lettem. <_<

Ezt már én is mondtam párszor! ;) Körözött bűnöző lettél? Hát mi a fenét írtál te arról az autóról? Inkább trágyaszállításra használja, vagy mit? Komolyan érdekel, hogy mivel vágják ki onnan az embert? Még a végén csak azért regisztrálok oda, hogy kidobassam magam. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

hát jelen pillanatban Klíma OK,kipuff+ülések heggesztése OK,ajtó lógása megszüntetve,ebben a pillanatban autóvillamoságon van(biztosítéktábla csere,kábelek rendezése,ablaktörlő javítás mert leveri a biztit,xenon javítás vagy csere,fűtés javítás hogy működjön,műszerfalvilágítás újra beüzemelése:D ),utána futóműjavítás+beállítás,fényezés lakatolás egy későbbi project,ezse lesz ócsó :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

hát jelen pillanatban Klíma OK,kipuff+ülések heggesztése OK,ajtó lógása megszüntetve,ebben a pillanatban autóvillamoságon van(biztosítéktábla csere,kábelek rendezése,ablaktörlő javítás mert leveri a biztit,xenon javítás vagy csere,fűtés javítás hogy működjön,műszerfalvilágítás újra beüzemelése:D ),utána futóműjavítás+beállítás,fényezés lakatolás egy későbbi project,ezse lesz ócsó :rolleyes:

A klímának mi volt a baja?

A fűtés megoldására is kíváncsi lennék, mert nekem nem nagyon boldogult vele a szerelőm, az előtét ellenállásokat kb. fél óra üzem után megölte.

Link to comment
Megosztás:

A klímának mi volt a baja?

A fűtés megoldására is kíváncsi lennék, mert nekem nem nagyon boldogult vele a szerelőm, az előtét ellenállásokat kb. fél óra üzem után megölte.

a klímát még a srác csinálta meg és valami tőmítés vagy milyen problémát mondott nekem,asszem :rolleyes:

a fűtésröl még fogalmam sincs hogy lesz oké,de amint megtudom leírom!

Link to comment
Megosztás:

a klímát még a srác csinálta meg és valami tőmítés vagy milyen problémát mondott nekem,asszem :rolleyes:

a fűtésröl még fogalmam sincs hogy lesz oké,de amint megtudom leírom!

Köszönöm.

A xenon nálam 3 havonta egy komplett szétszedést és összerakást igénylet, addig viszonlyag megbízhatóan működött.

Valószínűleg valami kontakt hiba volt vele, mert nagyon kényes volt a kábelek helyzetére.

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm.

A xenon nálam 3 havonta egy komplett szétszedést és összerakást igénylet, addig viszonlyag megbízhatóan működött.

Valószínűleg valami kontakt hiba volt vele, mert nagyon kényes volt a kábelek helyzetére.

Amikor nálad volt a kocsi akkor mértetek generátor töltést?mert mi arra gyanakszunk mivel semmi töltést nem ad a generátor hogy azért nem képes normálisan boldogulni...

Link to comment
Megosztás:

a "nagy" érdeklődésre tekintettel elárulom, hogy csupán kifogásoltam a kocsi kategóriáját, ugyanis már régen nem a srácé, de a napokban helyezte a profiljába vissza.

Vagyis mivel nem az övé, így a vicces kat-ban lenne a helye... csak zokon vette, és bannolt. Nem bírja a kritikát...

Link to comment
Megosztás:

Amikor nálad volt a kocsi akkor mértetek generátor töltést?mert mi arra gyanakszunk mivel semmi töltést nem ad a generátor hogy azért nem képes normálisan boldogulni...

Mértünk, nálam teljesen rendben volt. Mi is erre gyanakodtunk, hogy talán ezért nem tud begyújtani.

Link to comment
Megosztás:

Hát ez remek <_< ,akkor lesz még móka vele...

én most felni téren vok elakadva...fogalmam nincs miet szeretnék rá :rolleyes:

Ezzel én is igy voltam, de inkább az 5x110 volt a szűk keresztmetszet, nem pedig az, hogy nekem mi jön be. Sajnos elég szegényes a kinálat... (nincs hosszú "i"-m, bocsi....)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.