Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Sajnos nekünk idén nem jött össze az Osztrák tali, de majd máskor.

Pének még közel sincs a GSI-je a használható állapothoz, nekem meg nem kellett volna a Corsával menni, mert tuti, hogy lemeszeltek volna kint a zsandárok. Valamint elég szívás volt a Calival is... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Pének még közel sincs a GSI-je a használható állapothoz, Valamint elég szívás volt a Calival is... :rolleyes:

Hát igen kezdek kicsit beparázni már. Közel 4 hete készül a kocsi és még csak most van fényezőnél. Aztán mire betesszük a mocit, meg összebuzeráljuk a váltót, elektronika addig lassan itt a Blitz. Apropó ma megérkezett a moci ;) Legalább valami már megvan. Lehet szétszedni. A cali meg remélem a héten elkészül. Az a kib...ott gyertyának bele kellett törnie <_<

Link to comment
Megosztás:

Mi a baj a premierrel?

Én évek óta azzal versenyzek, és 100%-ban meg vagyok elégedve vele. <_<

nem sértésként de ahoz a sulyhoz és Le höz elég az én autom alatt igencsak elszokott fogyni a fék ..

a gyari tipusu betétek nem birnak nagyobb fékezés

mivel a premier is utcai betét nem versenyzésre lett kitalálva ..  

az mar mas kérdés hogy a Ferodo DS betétek mellet mar a tarcsa nem szokta birni :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

nem sértésként de ahoz a sulyhoz és Le höz elég az én autom alatt igencsak elszokott fogyni a fék ..

a gyari tipusu betétek nem birnak nagyobb fékezés

mivel a premier is utcai betét nem versenyzésre lett kitalálva ..  

az mar mas kérdés hogy a Ferodo DS betétek mellet mar a tarcsa nem szokta birni :rolleyes:

Azért nálam sem utcai az igénybevétel. ;)

A rali egyik lényege ugyebár az, hogy nagy sebességekről nagyon hamar kis sebességre kell

lassítani, és ezt egy percen belül soxor. <_<

Most hétvégén pl a Komló Rali 2db 10km-es és 2db 15km-es hegyi gyorsot takar. :D

Az igaz mondjuk, hogy súlyban van 200kg különbség, de ezt általában a tárcsa méretének növelésével

lehet kompenzálni. :P (ha jól emléxem, most mindkettőnknek 288mm-es tárcsája van)

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Énis GSI-s vok :rolleyes:,mondhatni újra!ugye Redi? <_< Csütörtökön megy valaki innen a lurdyhoz?lehet kiviszem a sárga-feketét újra a köztudatba!

Addigis üdv

Hali!

Te vetted meg a sárga-feketét?

Redi meg töled a fehéret?

Vagy keverek valamit? ;) :D :P

Link to comment
Megosztás:

hehe a multhéten is láttunk, ott huztatok el oda <> vissza a Mester utcán csütörtökön ;)

Mondtam öcsi hogy kiszúrnak a"sasszemek", hiába sunnyogunk!!! :rolleyes: Pont az ültetőrugeszekért mentünk, de majd csütörtökön két kocsival is kimegyünk. Bár az enyém jelenleg lakatosnál van, húzzák-vonják a homlokfalat... Ilyen a magyar közlekedési kultúra! Rámtolattak, és otthagytak törve :D Úgy találtam a Cora parkolóban :S Csütre remélhetőleg készlesz, ha nem kimegyek ahogy van <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.