Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ascona kabrió tényleg nem volt, de volt valami manta (?) kabrio az nagyon jól nézett ki

meg a naracssárgás manta az is nagyon szép volt....meg persze a kadett a fél máter széles hátso kerekekkel......meg volt 1-2 szép autó de azt kell mondjam ANNYIRA nem estem hasra a látottaktól...az látszik, hogy többet tudnak költeni, mert a nagyfelni az default volt de sok autónál ennyiben megállt a dolog....nem volt 3 rendesen felrakott kipufogó, majdnem mindegyik összevissza lógott, rezgett meg ferdén állt ;)

én nagyon sajnálom, hogy a coupe nem várta végig az eredményhirdetést mert tuti nyert volna valamit.....de ott sztem még festékvastagságmérővel is dolgoztak a bírák <_<

ha másért nem is de a társaságért mindenképp megérte kimenni :rolleyes:

ui.: nekem most vmi 570 körül áll a számláló de én csüt. este tankoltam és valami 55-60 km volt benne induláskor és most ír 57-et mint megtehető km....

Lanti asszonykája ugyesen fotóz mozgó autóból :D

Link to comment
Megosztás:

Van kép az új lámpákról? Mert mondjátok, mondjátok, de a kíváncsiság meg megöl! :D

Sziasztok.

Hazaértem én is.

A Kadett benyelt 620 km-en 37 liter benyát . Ez 5,9-es fogyi. ;)

Azt még el kell mondanom,hogy Redinek de főleg Dininek köszönhetően hazafelé majdnem végig trepnigázon kellett mennem,hogy utolérjem őket.

Azért a 60 lóerős kis Kadettel lépést tudtam tartani velük. :rolleyes:

Amikor integettem Dininek,hogy menjen picit lassabban azt hitte azért integetek mert túl lassan megyünk. <_<

Link to comment
Megosztás:

Érzed a dízel feelinget öcsém? :rolleyes:

Jaja... ;)

De azért odafele néha éreztettem a többiekkel is... :D

Bár a legrosszabbul az a Lacettis járt aki nekiállt szívózni velünk az ótópályán... :P kapott egy kis kormot a pofájába...egyébként ez tök jó, ha nagyon a seggedbe mennek trepni... korom... hopp és már le is maradt egy kicsit... <_<

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Hazaértem én is.

A Kadett benyelt 620 km-en 37 liter benyát . Ez 5,9-es fogyi. :D

Azt még el kell mondanom,hogy Redinek de főleg Dininek köszönhetően hazafelé majdnem végig trepnigázon kellett mennem,hogy utolérjem őket.

Azért a 60 lóerős kis Kadettel lépést tudtam tartani velük. :rolleyes:

Amikor integettem Dininek,hogy menjen picit lassabban azt hitte azért integetek mert túl lassan megyünk. ;)

Na igen azt egy kicsit félreértettem <_<.Kicsit jobban siettünk haza felé.

Így nekem 7.2 a fogyim.

Link to comment
Megosztás:

Jaja... ;)

De azért odafele néha éreztettem a többiekkel is... :D

Bár a legrosszabbul az a Lacettis járt aki nekiállt szívózni velünk az ótópályán... :P kapott egy kis kormot a pofájába...egyébként ez tök jó, ha nagyon a seggedbe mennek trepni... korom... hopp és már le is maradt egy kicsit... <_<

azért a Te kocsid még alig füstöl a kinit gsi-khez képest... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nálunk hazafelé az OOOO húzta a brigádot..különben még most sem értek volna haza...bár párszor így is be kellett várnom a lassabbakat... :rolleyes: :D

Ez azért vam,mert olyan rossz volt az út,és sötét is volt hogy alig lehetett haladni.párszor így is repültem.....

Képem nincs a lámpáról <_<

Többet én se megyek a lányokkal egy talira se.Kivétel ez alól a blitz-weekend. ;)

Nekem olyan 7 körül volt a fogyim.

Link to comment
Megosztás:

mindig ezek a bonyolítások! :rolleyes:

mégis csak az Övé...

De akkor elmondom az út 2 legérdekes részét számomra...

1. kb az elsö 50km után a fékbetét nulla.. fém a fémmel fékezeés... körförgalomba is beleért.. <_<

2. Asszonynak 2007 februárba lejárt a személyie....(határelőttészrevevős) ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.