Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

az élet ismét levett egy terhet a vállamról....végre tudom mi lesz a sorsa annak a pénz egy részének amit talán a héten kifizetnek (és nem 3e ft-al felfegyverkezve kell karcolnom :rolleyes: )........a hidrotőkék már üzemmelegen is ciripelnek, úgyhogy amilyen gyorsan csak lehet csere...ebből mennyire kell szigorúan gyárit venni?

Link to comment
Megosztás:

Ha jól emléxem, A-->Z-ig fel lett újítva Tominak a moci.

Arra emléxem, hogy ha beindítja, pár máspdperc mindenképp kell, hogy elkezdjen halkulni, mert olyan, mint ahol a tőkék tökre eleresztik az olajat, és sokára nyerik vissza.(ilyen visszacsapó bizbaszok nincsenek az olajjáratokban, amik meg kéne, hogy gátolják a teljes leürülést?)

Link to comment
Megosztás:

az élet ismét levett egy terhet a vállamról....végre tudom mi lesz a sorsa annak a pénz egy részének amit talán a héten kifizetnek (és nem 3e ft-al felfegyverkezve kell karcolnom :rolleyes: )........a hidrotőkék már üzemmelegen is ciripelnek, úgyhogy amilyen gyorsan csak lehet csere...ebből mennyire kell szigorúan gyárit venni?

Én nemrég beszéltem egy sráccal aki N. csoportos gsi-t szerel, igaz nem pont ez volt a téma, de ő azt mondta hogy ha csattog a hidrotőke nem biztos hogy magával a tőkével van gond. Tapasztalata szerint olajszivattyú is okozhatja.

Link to comment
Megosztás:

Tomi lehet, hogy ki kellene dobni egy röpke hírt a hétvégi osztrák happeningről...hátha olvassa valaki :lol:

tudom, én meg paraszt vagyok amiért még mindig nem küldtem az autómról semmit :D :rolleyes: ;) :P

Ha megírod a szöveget pár másodpercen belül implementálom az oldalon. <_<

Nem tudja valaki, hogy merre vannak képek a tavalyi eseményről? Asszem volt egy pár valahol.

Módosítva : Tom
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.