Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Izé ... köszönöm, bár sajna nem tudtam kivenni a szilentek közül melyik az ami nekem kell mert nem hídszilentként van írva és én meg csak ezt a nevét tudom...

bár egyik sem kerül a unixnál 8400-be...bár nem is gyári gondolom...

jó lesz az utángy. is ebből ..nemde?!

Esetleg PU szilentek?Tutijóók! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Szeritnem sima sárga Koni cuccal is jól jársz.

Az meg 110 körül van újonnan, 3 év garival.

Ja én újonnan vettem az áll. kem. sárga konikat 35-ös rugókkal rugókkal és még 110 se volt. És nagyon patent csak csutkára tekerve kell használnom és ez kicsit kemény ilyen utakra. Másnaposan nem ajánlott :mellow: :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hmm... egész jól néz ki.. nem lehet hogy már láttam valahol? :mellow:

Lanti leírása is felkerült az oldalra.

A többiek ismét példát vehetnének, elég egy pár sor, vagy néhány kép is.

Nem is tudtam,hogy törött volt a paripa.. tényleg szép lett.

Viszont mókás a ez a kép:

03_small.jpg

Kiváncsi vagyok, ki jön rá leghamarabb, mi okozott egy kis derüüüüt a pofalemezemre :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy arra utal, hogy a pilóta milyen óvatosan használja a gépet! :rolleyes: :lol:

Jájá.. én is ilyesmit gondoltam.. itt még biztos nagyon friss volt a fényezés.. ezért úgy vezetett, mintha tojás lett volna a talpa alatt..

Csak néha meg megfeledkezett róla.. olyankor eltört a tojgli.. no de a kalaptartón volt a tartalék.. elővett egy másikat :lol: :mellow:

Na de nem szivatni akarlak Lanti barátom... csak mókázok... ha én csináltam volna minden extrém dolognál képet a kocsiról .. huhuuuu :unsure: (volt már benn hátúl hűtő,gáztűzhely, majdnem egész tábla gipszkarton nyitott hátsóajtóval.. stb stb.. :D )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.