Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Az egyet nem értést úgy lehet kifejezni ha értelmes gondolatokat, ellenérveket hozol fel és fejtesz ki. Ha értelmeset szólsz nem mondok semmit de ma...

Mindig látod a Lurdynál a piros Asconát piros izzóval....sőt néha teszel is megjegyzéseket. Ennél jobban minek kifejteni ezt a kérdést...nemértem.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudtál ellenállni... :mellow:

drágább volt mint a Seni :rolleyes:

Nem fehér véletlenül?

már nem tudom...régebben láttam, amire emlékszem h X20XEV meg vmi kurva nagy küszöb van rajta...nem az a tipus a tulaj kit elképzelnék lelki társamnak :D -nem folytatom mert a végén még olvassák és megutálnak és azt nem tudnám elviselni :unsure: ....

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Srácok kellene egy kis segítség nekem. Ebayról szeretnék vásárolni. Fizetés account minden ok. Egy bibi van. Én nem tudok németül márpedig a német ebayen akarok vásárolni (angolon sokszor tettem mert angolos vagyok) .

Abban kellene segíteni, hogy pl MSNen megkeressük egymást azzal aki tud eleget németül, megmutatom hogy melyik itemet akarom emgvásárolni, és ő megnézi, elmondja nekem hogy az tuti az e és arra való és jó meg ok meg minden amire én gondolok. Pl ne legyen az hogy nem szállít Mo.ra vagy ha igen akkor csak horro árér, illetve hogy van e olyan hogy szállítási határidő stb...

Köszönöm előre is.

Link to comment
Megosztás:

menő néger repper vagy kokaindíler leszek :rolleyes:

- a néger dolgon még lehet segíteni - beakasztunk a füstölőbe pár napra.

- a kokaindíler is megy, bár ez néha "ártalmas tud lenni az egészségre", értsd nem szeretnénk, ha ólommérgezésben pusztulnál meg idő előtt.

- csak azt nem tudom, hogy a menőt és a reppert hogyan szeretnéd megoldani (nagyonröhögőszmájli)

Erről Bud Bundy próbálkozásai jutnak eszembe... háát... mulatságos volt, de nem túl meggyőző :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.