Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mi pl még nem tudjuk, hogy megyünk e....

Detti nem akar a Corsaval jönni, és nem tom, hogy az OOOO-val nem a kapu elött kell e állnunk majd... :rolleyes:

Akkor gyere Te a corsával,ő meg beül melléd :mellow: Audit én se hiszem hogy bepróbálnám.....Esetleg ott a másik autóm,csak elég gázul néz ki egy talira :unsure: :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor gyere Te a corsával,ő meg beül melléd :mellow: Audit én se hiszem hogy bepróbálnám.....Esetleg ott a másik autóm,csak elég gázul néz ki egy talira :D :lol: :lol:

Hihihiiii...

Nem tudom...gáz lenne ha az első 100km-en szétcsapnám az 1.2-est...miközben legyorsulom vele Tomot... :rolleyes: :unsure:

Link to comment
Megosztás:

15-ért adta Mor a chipet. Szerintem nagyon megérte a dolog. :mellow:

Annyit nagyon ért! :unsure:

Miért ilyen kis 16-osokat nézel???

Ha már 16 akkor brutál széles legyen...

Amúgy egyébként nekem ez tetszik, csak nem hiszem, hogy a Kadetten jól mutatna... :rolleyes:

30326611.jpg

Link to comment
Megosztás:

ne fikázzátok már az ATS Cup-ot az egyik kedvenc felnim :mellow: ha a senator alá egyszer megy majd vmi akkor esélyes h az lesz....

A Cabrio alatt szerintem nagyon bitangul nézett ki. Igaz nekem a mostni Mattig is bejövös... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

sőt sajnos rengeteg buli, nyaralás, karácsony, nyíkom-se-tudja mi helyett is dolgoztam...nem öröm de ezt dobta a gép.....ha több szabadidőt szeretnék elmennék pl. valami tunyingujsághoz fotósnak

Akkor lehet már nem is GSI-vel járnál...hanem BMW-vel... :rolleyes:

Nyosgem! :mellow:

Link to comment
Megosztás:

ismersz ilyen lúzert? :D ;)

btw, számomra most derült ki, hogy nem ezen a hétvégén lesz az osztrákoknál a tali :D :lol: én meg most hétvégén dolgozom....ugyhogy még akármi lehet... :unsure: :rolleyes: :lol: :mellow:

szerintem a jövőhéten lesz....

Link to comment
Megosztás:

http://www.motor-talk.de/t579384/f69/s/thread.html

ezt talán valaki még le is tudja fordítani. Talán van benne hasznos infó

Ebben ez a legfontosabb infó szerintem:

"..nein wenn turbo dann bau auf C20LET um.."

Ha turbó, akkor C20LET!!!

Minden más túl drága és nem éri meg. Ha már csak azt számolod, hogy veszel egy turbót, egy leümlöt csináltatsz, raksz bele normális dugókat, hajtókarokat, ARP csavarokat, coolert, csövezést, kipufogórendszert és akkor még mindig nincs olyan elektronikád, amivel normálisan be lehetne állítani, így kell még egy programozható vezérlö is, ami 250e-nél kezdödik. Tehát, nem hinném, hogy megérné. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.