Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Jah... Pff...

Van aki AUDI replikát Astrára tesz fel. Na az milyen gáz... :unsure:

ismersz ilyen lúzert? ;) :D

btw, számomra most derült ki, hogy nem ezen a hétvégén lesz az osztrákoknál a tali :lol: :lol: én meg most hétvégén dolgozom....ugyhogy még akármi lehet... :D :rolleyes: ;) :mellow:

Link to comment
Megosztás:

ismersz ilyen lúzert? ;) ;)

btw, számomra most derült ki, hogy nem ezen a hétvégén lesz az osztrákoknál a tali :D :lol: én meg most hétvégén dolgozom....ugyhogy még akármi lehet... :unsure: :rolleyes: :lol: :mellow:

Hülye vagyok, nem láttam a "nem"-et. :D

Link to comment
Megosztás:

btw, számomra most derült ki, hogy nem ezen a hétvégén lesz az osztrákoknál a tali :D :lol: én meg most hétvégén dolgozom....ugyhogy még akármi lehet... :unsure: :rolleyes: :lol: :mellow:

Erre pont azt mondtad a múltkor hogy akkor örlüljek hogy sokan megyünk,ha már ott lesznek a lurdynál ;)

Link to comment
Megosztás:

Erre pont azt mondtad a múltkor hogy akkor örlüljek hogy sokan megyünk,ha már ott lesznek a lurdynál :mellow:

Valamiért én is úgy érzem, hogy reggel 8kor nem arról fogunk dumálni, hogy merre kell menni, hanem hogy melyikünk kocsiját hagyjuk ott, hisz kár két embernek két autó. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Valamiért én is úgy érzem, hogy reggel 8kor nem arról fogunk dumálni, hogy merre kell menni, hanem hogy melyikünk kocsiját hagyjuk ott, hisz kár két embernek két autó. :unsure:

Ennél azért biztosan többen megyünk :rolleyes:

Fél 7 kor tali a lurdynál.....Legkésöbb 7kor indulás.Így beszéltem meg a többiekkel :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Ennél azért biztosan többen megyünk :rolleyes:

Fél 7 kor tali a lurdynál.....Legkésöbb 7kor indulás.Így beszéltem meg a többiekkel :unsure:

Mi pl még nem tudjuk, hogy megyünk e....

Detti nem akar a Corsaval jönni, és nem tom, hogy az OOOO-val nem a kapu elött kell e állnunk majd... :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Valamiért van egy ilyen beidegződésem, hogy mindig "dolgozol" az autós programok alatt. Nemtom miért lehet... :rolleyes: :mellow:

sőt sajnos rengeteg buli, nyaralás, karácsony, nyíkom-se-tudja mi helyett is dolgoztam...nem öröm de ezt dobta a gép.....ha több szabadidőt szeretnék elmennék pl. valami tunyingujsághoz fotósnak

Link to comment
Megosztás:

Miért ilyen kis 16-osokat nézel???

Ha már 16 akkor brutál széles legyen...

Amúgy egyébként nekem ez tetszik, csak nem hiszem, hogy a Kadetten jól mutatna... :mellow:

Nekem senem tetszik. A 16 szeritnem jó, de ez biztos nem állna jól a Kadett alatt. Igazából a Golfon is elég kulát mutat.

Szerintem valami peremes szörny kéne alá. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Miért ilyen kis 16-osokat nézel???

Ha már 16 akkor brutál széles legyen...

Amúgy egyébként nekem ez tetszik, csak nem hiszem, hogy a Kadetten jól mutatna... :rolleyes:

:mellow: :unsure:

nem, már hosszú távra nézek felnit de egyre jobban megbarátkozom a -kicsi de élvezhetően lehet menni még pösten is vele- és -kicsi de mégis jól néz ki a kocsi alatt- mondatszerkezetekkel.....

idő nem sürget.....

Link to comment
Megosztás:

Mi pl még nem tudjuk, hogy megyünk e....

Detti nem akar a Corsaval jönni, és nem tom, hogy az OOOO-val nem a kapu elött kell e állnunk majd... :rolleyes:

Szerintem beférünk 3an a Caliba kényelmesen, ha szeretnél jönni.

Ráadásul így könnyebb lesz tolni hazafelé, ha úgy adódna... :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.