Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nagyon szépek a kerekek! ;) Ez AR1-s?

Ebay-ről van?

Igen AR1 frontpoliert. Nem ebay ott voltak rossz tapasztalatok. :lol: Essen motorshow-n beszéltem egy alkalmazottal hogyan is kaphatnám meg ill. kialkudtam az árat vatta új gumikkal. Aztán már itthonról a céggel le emaileztem a bizniszt és + 60 juróért haza is küldte házhoz GLS-el.

Szépek a képek Tomasz!

Milyen faja fényképelőd van te?

Sony R1 10.3mega pixel és tényleg ez a munka eszközöm! :D

Ákos!

Most voltam lent Tatán mert egy barátom horgászni ment mi meg kimentünk hozzá zavarni. Szóval autópályán nem hangosabb a 18-as Hankook mint a 16-os Michelin volt max 10%-al. Szerintem elviselhető, sőt. Meg ugye nem kusban ülsz az autóban (max ha fasirt van az asszonyal) és ha szól az zene (nem üvöltve)vagy beszélgetsz nem is hallani semmit. Szerintem az a minima hang az attól lehet, hogy széles nagy méretű a gumi és nem a gumi keveréktől.

A héten veszek is rá még 1 kerékőr szettet, hogy kettő legyen kerekenként. (jobb félni mint megijedni) Bár ebből a felniből nincs több egyenlőre az országban. :lol: Lehet István féle effect hatalmasodott el rajtam, hogy olyanom legyen mint eddig senkinek itthon. :unsure: :D :rolleyes: Na félre a tréfát ha lenyúlnák és itthon adnák el kiderülhet hamar mert elég feltünő. Mentem át a városon és jópáran sasolták. De ne történjen semmi csak mondom jobb félni...

Köszi mindenkinek az elismerő szavakat nekem is nagyon tetszik. :mellow:

Link to comment
Megosztás:

... Mi történt valójában lehet tudni?...

Ami biztos, hogy 200 felett perec...

Hétvégén nagyon elgondolkoztam, hogy belevágok, és megcsináltatom a GSI-t...de ez most olyan hatással volt rám...hogy nem...nem ülök bele többet... :mellow:

Tomi!

Nekem is Hankook K104 sport van a GSI-n...szerintem jó gumi... :rolleyes: ...bár tény, hogy biztos van jobb, nekem megfelelt...

Link to comment
Megosztás:

Nekem van egy jó ismerősöm akit így hívnak.......igaz ő motortos kaszkadőr.

Remélem nem rá gondoltok.Most hívtam de kivan kapcsolva........

Erősítsetek meg,hogy nem ő az......

:rolleyes:

Én is rá gondoltam amikor megláttam a nevet.Személyesen nem ismertem de láttam már bemutatózni.

Link to comment
Megosztás:

Annó ő csinált a gsi-n jópár dolgot nekem. Olyan klassz műhelye volt......szinte enni lehetett a padlóról akkora tisztaság volt.

Sőőőt anno épített turbós astrát is :rolleyes:

Majd a végén eladta és vett egy Beta szerszámkészletet a pénzen :mellow:

Kegyetlen az élet........... :unsure:

Furák ezek az Audik.Lehet semmi köze a futóműhöz de ezt a videot sem értettem anno és ezt a balesetet sem(Feri),hogy mitől tért le jobbra az autó.

Tudom nem lehet általánosítani de akkor is .......

Audi crash

Link to comment
Megosztás:

Furák ezek az Audik.Lehet semmi köze a futóműhöz de ezt a videot sem értettem anno és ezt a balesetet sem(Feri),hogy mitől tért le jobbra az autó.

Tudom nem lehet általánosítani de akkor is .......

Audi crash

Ezt én is néztem anno, de sztem annyi, hogy túl nagyot húzott adott sebességnél a kormányon, aztán megindult az autó.Sztem egy olyasmi futóművel, mint Antinak van a GSi alatt, ez nem történt volna meg.

Azt a fentebbi srácot pedig őszintén sajnálom. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sajnálom én is őt, ismertem én is személyesen. :rolleyes:

Viszont ilyenkor mindig az jár a fejemben, hogy mi######nak kell azon a szakaszon 2kilóval menni???

Szinte naponta járok azon a szakaszon, és tudom hogy volt oka ott a sebességkorlátozó táblának,

még ha nem is indokolt az értéke... de elég "sávhelyezkedős" szakasz, mindenki megy mindenfelé

ott, valszeg elé is besorolt valaki.

Link to comment
Megosztás:

Ezt én is néztem anno, de sztem annyi, hogy túl nagyot húzott adott sebességnél a kormányon, aztán megindult az autó.Sztem egy olyasmi futóművel, mint Antinak van a GSi alatt, ez nem történt volna meg.

Azt a fentebbi srácot pedig őszintén sajnálom. :rolleyes:

Hát mi kinnt voltunk Tommal, meg pár sráccal...

Tény, hogy felelőtlenség ilyen tempóval ott menni...de már alakulnak a városi mendemondák, hogy mi is volt az oka...

Nagyon csúnyák a nyomok...és szerencséjük sem volt...ha 2 m-rel arrébb van az oszlop, most jót röhögne az egészen gipszes kézzel...de sajnos nem így alakult... :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Ez a fiú a motorjával majdnem a fizika törvényeit hazudtolta meg és mégis az autójában történt mindez.

Én úgy gondolom ekkora sebességel csak az hajt egy forgalmas úttesten aki meg van győződve arról hogy vele nem történhet baj!Sajnos nagyon nagy áron bizonyította be az ellenkezőjét!

Sajnálom én is! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ezek a szemét oszlopok.Eszer volt szerencsém nekem is hozzá........azt nem értem miért nem terjedtek el itthon az olyan oszlopok amik már angoloknák is és hollandoknál is vannak,hogy a kocsi maga alá tudja gyűrni.....

2 éve a hajógyárin, csúszós úton 1ik okos haver csúszott az oszlopnak sacc. 30-al........én azonnal kipattantam a kocsiból..........Laci4 vontatta haza a romot.

Ekkora sebességnél túlélésről szó sincs :S

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.