Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szép az Aluline, nekem is tetszik nagyon, az ATS Cup-pal együtt. Csak amik most nekem fent vannak elég kaki állapotúak köszönhetően a tulajdonosának (aki nem én vagyok). És a Pirelli gumi sem ér rajta egy kanyit sem a mély mintája ellenére.

Amiket linkeltél azok is nagyon szépek, asszem talán már linkelted őket egyszer régebben. Ha Lanti bevenné az RH-idat és beruháznál egy ilyenbe, asszem beszélgethenénk az ATS-ekről.

Vagy ez is jó lenne a GSi alá

Link to comment
Megosztás:

Ha a 60asban van egy 50es szükítő akkor az már olyan mintha 50es lenne :rolleyes:

Igen ezt én is sejtettem... :unsure:

Amúgy nagyon jó lenne az a 60as végig ha lenne benne egy középdob is.De sajnos nincs,és én nam akarom toldani-fódani,ezért vettem egy bosal-t inkább.

Itt lenne és félreértés ne essék nem rozsdás csak az alapozónak van barnás színe.

30197408.jpg

Ezt nagyon el tudnám képzelni olyan 15-16ban egy elég komoly ültetéssel.

Bobber!

Küldtem képeket!

Link to comment
Megosztás:

Közvéleménykutatást végzek:)

mégpedig azért hogy fekete díszléccel és indexel vagy sárga díszléccel és fehér index-el (most nincs itthon fehér golf index)néz e ki jobban a Sárga?????????nos????????????

természetesen a gyári index(ami most helyzetjelző)is fekete lesz, érkezik külföldiából.....

Sárga léc fehér indexel!

króm után a kartonpapír lett a divat??????????

wörterzén már ilyenek voltak????????

megértem ha tartani akarod a lépést....... :rolleyes: :mellow: :unsure:

(nah de vmi normális képet legalább autónak támasztva kérünk)

A hatás kedvéért! :D

Most jött meg este szal nem volt kedvem 28fokban kereket cserélni!

Tök hamar itthon volt. Szerdán adta fel a cég. Azért nem ment minden ilyen simán ugyanis nem olyan jött mint amit kértem. :lol: De nem vagyok elkeseredve mert ez is nagyon tetszik és ez is egyedi. :lol: Nem az a simán ezüstre fényezett hanem "szálhúzott polír" lakkozva.

Link to comment
Megosztás:

Sorozat 1

Sorozat 2

Gumi

A konyha ékessége! :mellow:

Na milyen? :rolleyes:

Ja meg kaptam hozzá 20db kerékcsavart is. Szóval szerintem annyit emaileztem emberrel, hogy azért lehetett a csere. De szerintem ez is van olyan szép mint amit először akartam. Nincs kedvem visszaküldeni veszekedni az Űber meisterrel ami persze +60 juró a visszaküldés Németországba.A konyha ékessége! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.