Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Valami folytás tuti van benne mert ő is pont ezt mondta. Azért javasolta ezt, hogy legyen folytás.

Szerintem is a teljesen nyitott rendszernek is van valamennyi folytása értelemszerűen. Persze nem annyi, mint egy kamrás dobokból álló rendszernek.

Lényeg hogy legyen ott valami dobféleség, ne csak cső.

Link to comment
Megosztás:

Azt hitted vissza jön 10LE :unsure: :rolleyes:

Könnyű volt kiszedni?A termosztát,és lambda csere után biztos hogy kevesebb lesz a fogyi.

igy hogy rendesen alá tudtunk feküdni nem volt nehéz kiszedni, jo meleg volt a motor ez 1-2 helyen látszik is a kezemen :mellow:

ha nem lesz kevesebb a fogyi letolom az árokba mostmááááá

Link to comment
Megosztás:

Skacok.. az lehet, hogy a kb. 3 éves(közben volt töltve után, mert kicsit elfáradt egy cső) eredetileg kék hűtőfolyadék kicsit olyan feketéssé.. "koszássá" váljon? mintha némi lerakódás is lenne a kiegyenlítőmben..

Semmi olajfolt szerüség, nem is nyúlós nyálkás.. olyan mintha koszos lenne....

Lanti: azthittem mindez egy elektromos ablak miatt :rolleyes:

Ma teszteletem a klimát is.. háát szoszo.. Coupe, majd valamikor megnézném a tied... sztem nem kóser teljesen minden...hűt hűt, de nem az igazni..

Meg böszem hangos a compresszor is.. sztem...

Kiváncsi lennék a tiedre milyen...

Mondjuk az is érdekes volt, hogy klima nélkül, simán hidegre állítva a szellőzést is elég meleg levegőt nyomott be. Lehet nem zárja el teljesen a fűtőradiátor részt.. utána kellene járnom, hogy is néz ez ki...

Amúgy te milyen szell. irány állásban szoktad használni ? (klimát)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ami jó egy c20xe nek:50es rendszer 2 dobbal.A közép még lehet átmenő,de a hátsó viszont kamrás.....Vagy akár fordítva :mellow:

Szerintem egy c20xe elbír egy 60-ast is.

Nekem 2éve-->no kat.,no középdob nyitott hátsó lúf...sz dob=megőrülsz....menni megy csak mintha elszállna a nyomaték

Tavaly--------->kat.vissza 60as supersprint no középdob nyitott hátsódob=még mindig elég hangos,recsegő hang 4000fölött és nagyon jó menet

Most----------->Kat.alatta utángyártott átmenő bosal 50es középrész és 60as bemenetű nyitott supersprint hátul=szép a hangja,nem recseg,nagyon megy és nyomatékos.

Laci4!

Most jövök a klímástól.Mondtam neki telcsiben hogy elmagy vhol a gáz.Azt mondta a kompresszornál 95%.Elmentem megnézte vmi csipogóval a komp. jó.Kiderült hogy egy zárósapka hiányzott róla amit pótolt is.Feltöltötte és szuper! :rolleyes:

Azt mondta csodát ne várjak mert az f astrák klímája fika.Ha 10fokot tud az már jó.Megmérte az enyémet 7,5fok. :unsure: Ja és úgy hogy hót dzsuva a klímahűtő ami kib...szott sokat számít!Azt mondta sterimóval fa..ául mossam ki az is hoz rajta egy pár celsiust minuszba.6ropi volt.

Bobber!

Csak hétvégén tudok képet dobni ha nem gáz!Ne hari!

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ami jó egy c20xe nek:50es rendszer 2 dobbal.A közép még lehet átmenő,de a hátsó viszont kamrás.....Vagy akár fordítva :rolleyes:

Nem tudom, hogy mekkora különbség lehet, de szerintem a csö átmérö max a hangeröt változtatja. Az 50-es halkabb állítólag.

Nekem a 63,5-ös saválló Bastuckal katalizátor nélkül, közép- és hátsódobbal (egyik se átmenö) szerintem egész jól megy és nem hiszem, hogy egy akármilyen itthoni cég által épített 50-es rendszer észrevehetö változást produkálna.

Különben nem hiszem, hogy kint mindenki ezeket az A-s rendszereket eröltetné, söt, állítólag az, ami nekem van, már kicsit sokat is folyt. Mondjuk ezt se hiszem.

Na, de hogy most Redi GSI-je is megtáltosodott, majd megyünk egyet az egyik gyorsulásin. :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Na, de hogy most Redi GSI-je is megtáltosodott, majd megyünk egyet az egyik gyorsulásin. :unsure:

Inkább ne :rolleyes: Láttam azon mennyire fölhúztad magad amikor az NE corsákat nem sikerült utólérni....egy ilyen futam után még kárt is tennél magadban vagy a kocsiban :lol: :mellow:

(mekkora arcom lett egy fél nap alatt :D )

Link to comment
Megosztás:

Inkább ne :mellow: Láttam azon mennyire fölhúztad magad amikor az NE corsákat nem sikerült utólérni....egy ilyen futam után még kárt is tennél magadban vagy a kocsiban :lol: :unsure:

(mekkora arcom lett egy fél nap alatt :D )

:rolleyes: :lol:

Én bírok veszíteni is, felölem kipróbálhatjuk! ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.