Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szerintem komoly visszatartó erő, hogy nem XE van benne.

Meg az hogy 500ért már van XE GSi, mégha az olyan is. Sajnos az emberek nem nagyon látnak tul bizonyos korlátaikon.

Hicel beszéltünk ma arról hogy mi is volt a poén abban hogy a 150lovas Xe után lett egy 137 lovas Xev ? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hicel beszéltünk ma arról hogy mi is volt a poén abban hogy a 150lovas Xe után lett egy 137 lovas Xev ? :rolleyes:

Mert a c20xe nem feleltt meg a környezetvédelmi normáknak.....Ezért lehetett csak 95-96ban svájban kapni,mert ott még belefért :mellow:

Link to comment
Megosztás:

egyébként húúúúúú b+ :mellow:

Gyerekek, most jövök a Lendertől.....kiszedte a GYÁRI katalizátort és berakott valami áteresztő dobot vagy mit....az útca végére még csak ilyen voltam -> :D a második kereszteződésnél ilyen -> :unsure: és mire elértem a Szentmihályi utat ilyen lettem -> :lol: ;)

Durvább a változás mint amikor 2 éve átültem az 1.4-ből a gsibe....megszűnt az az érzés mintha valami folytogatná a kocsit, megy mint a mérgezett egér , olyanokat harap mint egy aligátorfalka...mentem is egy kört az M3-nál :rolleyes:

ui.: Tomi, ha lépést akarsz tartani hazafelé tekerj a turbón..........sokat :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

egyébként húúúúúú b+ :mellow:

Gyerekek, most jövök a Lendertől.....kiszedte a GYÁRI katalizátort és berakott valami áteresztő dobot vagy mit....az útca végére még csak ilyen voltam -> :lol: a második kereszteződésnél ilyen -> :unsure: és mire elértem a Szentmihályi utat ilyen lettem -> ;) :D

Durvább a változás mint amikor 2 éve átültem az 1.4-ből a gsibe....megszűnt az az érzés mintha valami folytogatná a kocsit, megy mint a mérgezett egér , olyanokat harap mint egy aligátorfalka...mentem is egy kört az M3-nál :rolleyes:

ui.: Tomi, ha lépést akarsz tartani hazafelé tekerj a turbón..........sokat :P :lol:

hehh! :D Gázgyorsító dob? Kell nekem is akkor. ;)

Link to comment
Megosztás:

egyébként húúúúúú b+ :mellow:

Gyerekek, most jövök a Lendertől.....kiszedte a GYÁRI katalizátort és berakott valami áteresztő dobot vagy mit....az útca végére még csak ilyen voltam -> :D a második kereszteződésnél ilyen -> :unsure: és mire elértem a Szentmihályi utat ilyen lettem -> :lol: :lol:

Durvább a változás mint amikor 2 éve átültem az 1.4-ből a gsibe....megszűnt az az érzés mintha valami folytogatná a kocsit, megy mint a mérgezett egér , olyanokat harap mint egy aligátorfalka...mentem is egy kört az M3-nál :rolleyes:

;) :D

Link to comment
Megosztás:

Nem. Pont arról beszélt le kézzellábbal. Ez valami átmenő dob vagy mi a gyík :rolleyes:

:mellow: Hmmm... Érdekes dolog lehet. Szóval elméletileg ez csak egy üres bödön? :unsure:

ps.: bocs, hogy ennyit kérdezek, de felénk nincs szakember, csak olyan, aki gyári alkatrészekkel kihelyettesíti a döglött alkatrészeket. (kivéve 1-2 embert, de azok meg mindig tele vannak.)

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: Hmmm... Érdekes dolog lehet. Szóval elméletileg ez csak egy üres bödön? :mellow:

Az átmenő dob egy sima perforált cső tömítanyaggal körülötte a dobban. Elvileg szinte semmit nem folyt, nem úgy mint a kamrás megoldás.

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: Hmmm... Érdekes dolog lehet. Szóval elméletileg ez csak egy üres bödön? :D

nem, volt benne valami perforált töltet

ps.: bocs, hogy ennyit kérdezek, de felénk nincs szakember, csak olyan, aki gyári alkatrészekkel kihelyettesíti a döglött alkatrészeket. (kivéve 1-2 embert, de azok meg mindig tele vannak.)

El kell menni hozzá :mellow: Viccfen kívül volt ott egy másik astra (szedán) az meg a Janóék mellett lakik és mégis hozzájuk hordja az autóját :unsure:

Link to comment
Megosztás:

És én mit mondtam??

El kell felejteni a gázgyorsítót... Leszűkíti a keresztmetszetet...

Szerintem ez vele a legkisebb próbléma.Inkább az a baj hogy ha fel is gyorsítja a gázáramlást a következő dobban meg felgyülemlik a gáz..... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

nem, volt benne valami perforált töltet

El kell menni hozzá :mellow: Viccfen kívül volt ott egy másik astra (szedán) az meg a Janóék mellett lakik és mégis hozzájuk hordja az autóját :unsure:

Jó volna tudni, mi is ez... Elmennék hozzá szívesen, de salgótarjánból (direkt kicsivel) necces... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Jó volna tudni, mi is ez... Elmennék hozzá szívesen, de salgótarjánból (direkt kicsivel) necces... :mellow:

Szerintem ami jó egy c20xe nek:50es rendszer 2 dobbal.A közép még lehet átmenő,de a hátsó viszont kamrás.....Vagy akár fordítva :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.