Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

én is ugy vagyok vele, hogy szeretem ha rendbe van a kocsi, és szeretem bejárni európát ugy, hogy nincs nálam 1 db csavarhuzó se...

de ha valakinek nincs rá keret, vagy nem használja ilyen ugymond fontos dolgokra az autót, és nem gond ha már megint szar akkor bontott...

Én újat vennék, mert az jóóóóóó. és 2 év garancia van rá :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nemtom mennyi a különbség az új és a bontott között, ha tényleg 5 a bontott és tuti hogy ez a hiba, akkor bepróbálnám, de az új sem igazán horror (persze mihez képest...).

Ha 5nél többért adják a bontóban, akkor szerintem simán új. Ha 10 évig nem kell megint hozzányúlni, akkor már bőven megérte. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

ha működne én is bejárnám európát

nem azért fogok bontottat szerezni mert én szívesen veszek kétes állapotút hanem mert október óta 500.000 ezer ft ment bele az autóba(amióta nálam van)és

nézd meg hogy mi működik benne....semmi

és nem azért állok itt mert drágán kapom az alkatrészt vagy drágán szerelik nekem szét-össze ...

csak nem olyan könnyű lemondani egy álomról ...

Link to comment
Megosztás:

remélem az írásomat nem magadraveszed, meg ilyenek...

csak általánosságban írtam...

hát igen, az álmok...

Bááárrrr. nekem is vannak álmaim, de ha tudom, hogy nem tudom megvalósitani, akkor nem valósitom meg, mert egy álom, nem biztos, hogy mindent / illetve ennyi mindent megér...

na jóóó. nem baszogatni akarlak... :rolleyes:

ugyhogy bocs :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Átárzem a próblémádat,de ha veszel egy használtat és tönkre megy 1 hét múlva pont akkor mikor esetleg messze vagy az otthontól akkor mivan?......

Én mikor megvettem az autómat inkább megcsináltam magamnak sokmindent,pedig nem értek hozzá...Ezzel elég sokat lehet spórolni....Hiába költöttél el az autódra 500ezer forintot mert mire a végére érsz kezdhetet elöröl.....(Persze remélem nem így lesz csak próbálom érzékeltettni hogy ha már egyszer ki kell cserélni akkor érdemes újat venni)Elötte azért kérdezd meg mennyibe kerül az új mert lehet hogy 20 ból megvan...

Ezzel segíteni akarok neked,nem megbántani :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Én újat vennék, mert az jóóóóóó. és 2 év garancia van rá :mellow:

Ez sajna mostanság egyre ritkábban igaz. Sajna egyre több új alkatrész gyengébb minőségű, mint a régiek. :rolleyes:

(és ezt főleg az elektromos alkatrészekre tudom mondani)

De mindenki döntse el maga, miből mit. Én biztos nem vennék DISből újat. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

lááátod, nem figyelsz, pedig idézted is:

2 év garancia van rá

egy uj sose rossz. ha igen akkor ingyé kicserélik...

Én akárhányszor betettem bontottat, vagy utángyártottat, én mindig szivtam vele...

hozzáteszem: felőlem mindenki azt csinál amit akar.

De azért hihetetlen az, hogy te mindig vitatkozol bazz... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ez sajna mostanság egyre ritkábban igaz. Sajna egyre több új alkatrész gyengébb minőségű, mint a régiek. :rolleyes:

(és ezt főleg az elektromos alkatrészekre tudom mondani)

De mindenki döntse el maga, miből mit. Én biztos nem vennék DISből újat. :mellow:

Abba biztos vagyok hogy nem bír ki 10 évet.Az enyémben is tönkre ment már és az se volt gyári.Tehát ha most 12 éves az autóm akkor legalább 3x kellett cserélni.Tehát ha így nézzük akkor az új 4 évet bírt ki.....(persze ezt nem lehet így kiszámolni).Ráadásul ha mondjuk éjszaka jössz haza a Balatonról és tönkre megy akkor kinek szólsz hogy segítsen?????Hívsz egy trélert és kifizeted az összeg tripláját?Vagy visszel magaddal egy másikat tartalékba?Inkább lambdaszondából bontott mint egy gyújtáselosztóból szerintem

Link to comment
Megosztás:

megfordult a fejemben valami hasonló de ha így állunk akkor jól állunk :D

remélem az írásomat nem magadraveszed, meg ilyenek...

...

na jóóó. nem baszogatni akarlak... :mellow:

ugyhogy bocs :unsure:

Azért valami célom csak legyen már...mert az nem álom hogy legyen saját autóm , inkább hogy legyen egy egyedi "ritka" "kultusz" és számomra sokat jelentő...

jah és milyen rossz álom már az ami valóra válik ...nem? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Köszike :rolleyes:

Elkérem Gabitól próbára a DIS-t aztán körbe lesek ha ez a hiba hogy kapok e valahol jó áron ... ha nem akkor marad a bontott...

Most hoztam el 7végén Dinytől a váltót meg a kormányművet , reméltem hogy nem a csomagtartóban fog porosodni...úgy tűnik hogy mégis...

Átárzem a próblémádat,de ha veszel egy használtat és tönkre megy 1 hét múlva pont akkor mikor esetleg messze vagy az otthontól akkor mivan?......

Én mikor megvettem az autómat inkább megcsináltam magamnak sokmindent,pedig nem értek hozzá...Ezzel elég sokat lehet spórolni....Hiába költöttél el az autódra 500ezer forintot mert mire a végére érsz kezdhetet elöröl.....(Persze remélem nem így lesz csak próbálom érzékeltettni hogy ha már egyszer ki kell cserélni akkor érdemes újat venni)Elötte azért kérdezd meg mennyibe kerül az új mert lehet hogy 20 ból megvan...

Ezzel segíteni akarok neked,nem megbántani :mellow:

Link to comment
Megosztás:

lááátod, nem figyelsz, pedig idézted is:

egy uj sose rossz. ha igen akkor ingyé kicserélik...

Én akárhányszor betettem bontottat, vagy utángyártottat, én mindig szivtam vele...

hozzáteszem: felőlem mindenki azt csinál amit akar.

De azért hihetetlen az, hogy te mindig vitatkozol bazz... :mellow:

A garpapír sem fog hazajuttatni, ha lerohad valahol az új cucc. :rolleyes:

Most nem utángyártottról volt szó, hanem bontott gyáriról.

Amúgy meg nem vitatkozom, hanem elmondtam hogy én mit tennék ebben a helyzetben. :D

Jah, Protec emlékeztető... :unsure: Csütörtökre akkor lécci majd hozz nekem egyet. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Elkérem Gabitól próbára a DIS-t aztán körbe lesek ha ez a hiba hogy kapok e valahol jó áron ... ha nem akkor marad a bontott...

Uhh. ha jobban belegondolok, hogy nekem 2 éve nézett ki így a DIS "trafóm"...

30126953.jpg

Azóta milyen lehet.. de még megy.. báár lehet ezért nem harap annyira.. :unsure:

No meg, hogy majd' minden kiszállásnál úgy megráz, hogy akkorát ugrok, mint egy nem is tom mi.. :D barátnőm is már lábbal zárja az ajtót :rolleyes:

Mondjuk az az érdekes, hogy ez mióta megjött a jó idő, azóta ilyen drasztikus..

Komolyan, vajh ez mi a csöcstől van? Lehet hogy ennyire feltöltődne a ruházatunk? vagy tényleg az autó "ráz"? :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Uhh. ha jobban belegondolok, hogy nekem 2 éve nézett ki így a DIS "trafóm"...

http://img2.tar.hu/laci4gsi/size2/30126953.jpg

Azóta milyen lehet.. de még megy.. báár lehet ezért nem harap annyira.. :unsure:

No meg, hogy majd' minden kiszállásnál úgy megráz, hogy akkorát ugrok, mint egy nem is tom mi.. :D barátnőm is már lábbal zárja az ajtót :rolleyes:

Mondjuk az az érdekes, hogy ez mióta megjött a jó idő, azóta ilyen drasztikus..

Komolyan, vajh ez mi a csöcstől van? Lehet hogy ennyire feltöltődne a ruházatunk? vagy tényleg az autó "ráz"? :mellow:

Te rázod meg az autót. :lol: Egyébként egyszerű megoldani ezt a gondot. Amíg nyitod az ajtót és lépsz ki a kocsiból, addig fogd az ajtó fémkeretét. Nyugi, amíg bent ülsz, nem ráz meg, a lábaddal meg szépen levezeted a dolgot és a folyamatos kontaktus miatt nem fog rázni. Én is így csinálom, mert nem akarok állandóan break-elni.

Link to comment
Megosztás:

csak nem olyan könnyű lemondani egy álomról ...

ugyanmár....az élet sz@r és nem azért van, hogy jólegyen :rolleyes:

álmokról meg tudni kell lemondani, különben felőrlöd magad abban, hogy megvalósítsd.....egyébként kib nagyon sajnállak, hogy megvettél egy autót ami látszólag hűűű meg wóóó de állandóan szívsz vele :mellow:

Link to comment
Megosztás:

egyébként kib nagyon sajnállak, hogy megvettél egy autót ami látszólag hűűű meg wóóó de állandóan szívsz vele :mellow:

Ejgen Lacee, ez szerintem Q nagy pech, és csodálkozom is mert egy ilyen gyárias, tuningmentes autóval nem kéne ennyi bajod legyen :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.