Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Coupe, annak a gázgyorsítódobnak volt valami érteleme a kocsit alatt, vagy te miért nem egy sime csövet rakattál be? :mellow:

Mert ki akarom szedetni a katalizátor maradékát (kerámia nincs benne csak a doboza az meg jó öblösnek tűnik...lehet, hogy nem a legoptimálisabb konfig) csak azt nem tudom, hogy mi menjen alá :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Egyszerüen azért került alá,mert ezt ajánlották....Nem tudom hogy jó vagy rossz :mellow: megoszlanak a vélemények.Elvileg felgyorsítja a kipufgázt,de azt nem értem hogy a középdobban viszont akkor felgyülemlik :unsure: Így viszont akkor nem látom semmi értelmét,de ha a Lender azt mondta jó akkor elhiszem neki :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Coupe, annak a gázgyorsítódobnak volt valami érteleme a kocsit alatt, vagy te miért nem egy sime csövet rakattál be? :mellow:

Mert ki akarom szedetni a katalizátor maradékát (kerámia nincs benne csak a doboza az meg jó öblösnek tűnik...lehet, hogy nem a legoptimálisabb konfig) csak azt nem tudom, hogy mi menjen alá :rolleyes:

Sima cső szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Coupe, annak a gázgyorsítódobnak volt valami érteleme a kocsit alatt, vagy te miért nem egy sime csövet rakattál be? :unsure:

Mert ki akarom szedetni a katalizátor maradékát (kerámia nincs benne csak a doboza az meg jó öblösnek tűnik...lehet, hogy nem a legoptimálisabb konfig) csak azt nem tudom, hogy mi menjen alá :rolleyes:

Hopppá...Redi!

Van otthon egy hibátlan gyári GSI katalizátorom... :mellow:

Link to comment
Megosztás:

miért ? nálam a senatorban nincs és a kabrioba nem raktunk és ugyebár oda is kéne :rolleyes:

katalizátor gyorsít és tisztít ?

A katalizátor szerintem nem gyorsít. Inkább a fojtás és a hang miatt lehet hogy kell oda valami.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.